تصفیه هوا

گیاهان خانگی
گیاهان خانگی هوای سمی و کثیف داخل منزل را جذب می کنند و باعث می شوند کیفیت هوایی که در منزل تنفس می کنیم افزایش پیدا کند.
دستگاه تصفیه هوا

آیا دستگاه تصفیه هوا ضد ویروس کرونا موثر است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با نزدیک شدن فصل سرما بسیاری این سوال را مطرح می کنند که آیا دستگاه تصفیه هوا می تواند نقش مهمی در پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا ایفا کند؟ در این مقاله سعی کرده ایم به این موضوع بپردازیم.
تصفیه هوای خانه

هوای خانه تان را به سادگی تصفیه کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تصفیه هوای خانه یکی از کارهای مهم برای دوری از انواع بیماری ها می باشد و باید با روش های پاکسازی هوای خانه و عوامل آلوده کننده محیط خانه آشنا باشید.
لامپ های UV

دستگاه تصفیه هوا با لامپ UV چیست و چرا مضر است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر قصد خرید دستگاه تصفیه هوا را داشته باشید، احتمالا با سیلی از تنوع بسیار زیاد محصولات موجود در بازار مواجه شدید. دستگاه هایی که هر کدام از روشی خاص برای تصفیه هوای محیط استفاده می کنند.
گیاهان آپارتمانی

7 گیاه آپارتمانی تصفیه کننده هوا را بشناسید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای خلاص شدن از آلودگی هوای خانه گیاهانی هستند که میتوان از آنها برای تصفیه کردن هوا استفاده کرد این گیاهان مواد شیمیایی داخل خانه را به خود جذب میکنند.
گل های خانگی

تصفیه هوای خانه با گل های خانگی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گل های خانگی سریع رشد می کند، به خانه و محل کارتان زیبایی می بخشند و بهترین روش طبیعی برای از بین بردن سم های ناسالمی هستند که می توانند از راه هوا وارد ریه هایتان شوند.
پنکه بدون پره

تصفیه هوا توسط پنکه بدون پره

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تا کنون پنکه هاب بدون پره زیادی به بازار آمده اند که به دلیل نقص های فنی یا سر و صدای بسیار با استقبال زیادی مواجه نبودند.اما پنکه بدون پره جدید علاوه بر ایجاد سرما می تواند هوا را تصفیه کند.