طرز تفکر

طرز فکر دیگران
اگر مدام درگیر این عذاب هستید که دیگران در مورد شما چه فکری میکنند یا چه خواهند گفت سخت در اشتباهید و در حال از دست دادن لحظه لحظه ی زندگی خوب خود هستید.
تفکر سیاه و سفید

تفکر همه یا هیچ دقیقا چیست ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از انواع تفکراتی که اغلب به آن فکر میکنیم، تفکرات سیاه و سفید می باشد که یکی از شایع ترین تفکرات با علائم و راه حل های کشف شده ای می باشد.
بهتر فکر کردن

27 راه برای اینکه فکرت بهتر کارکنه

زمان مطالعه : 8 دقیقه
شیوه تفکر شما نقش مهمی در موفقیت های زندگیتان دارد. بنابراین باید برای رسیدن به موفقیت با روش مناسب ذهن خود را تقویت کنید تا فکر و اندیشه بهتری داشته باشید.
تفکر استعاره ای

روش حل خلاقانه مشکلات با تفکر استعاره ای

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تفکر استعارهای که در آن ذهن بر اثر خلاقیت، می تواند مسئله ها را با ارتباط دادن دو جهان متفاوت معنا و مفهوم راحت تری به مسئله بدهد و آن را بسیار ساده حل کند.
تکنیک اسکمپر

با تکنیک اسکمپر به تفکر خلاق تبدیل شوید + راهنما

زمان مطالعه : 8 دقیقه
تفکر خلاق همیشه باعث رشد و پیشرفت یه فرد یا یک جامعه می شود. یکی از بهترین و جواب ده ترین روش ها برای رسیدن به تفکر خلاق تکنیک اسکمپر است.
تفکر انتقادی

افرادی که تفکر انتقادی دارند چه شکلی اند؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تفکر انتقادی توانایی اندیشیدن به صورت روشن و منطقی است و داشتن این مهارت ضامن موفقیت ها و پیشرفت های زندگی فردی و اجتماعی هر انسانی است.
تغییر ذهنیت

زمان تغییر ذهنیت شما فرا رسیده اگر ...

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رضایت نداشتن از دارایی های خود و خودداری از روبرو شدن با واقعیت تنها چند مورد از نشانه هایی است که به افراد می گوید باید ذهنیت خود را تغییر دهید.
پرورش تفکر انتقادی

دلیل اهمیت تفکر انتقادی و راه پیشرفت آن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ذهن ما هر لحظه در حال تفکر است اما با ایجاد و پرورش تفکر انتقادی می توانید عقلانی برای هر چیزی تصمیم بگیرید و نتیجه مثبت و بهتری دریافت کنید.
تفکر استراتژیک

درباره تفکر استراتژیک ؛ آنچه این روزها مهم تر شده

زمان مطالعه : 7 دقیقه
تفکر استراتژیک یک تفکر عقلانی است که با تجزیه و تحلیل متغیر های گوناگون بر روی موفقیت های بلند مدت یک تجارت متمرکز می باشد.
زشت بودن

راهکارهای غلبه بر تفکر زشت بودن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زشت بودن تلقینی است که خود ما عامل ایجاد آن هستیم و در واقعیت شاید هرگز صحت نداشته باشد و این تنها تصور ماست که خود را زشت میبینیم.
تفکر خلاقانه

10 ترفند طلایی به دست آوردن تفکر خلاقانه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تفکر خلاقانه به ما می آموزد وقتی با حادثه ای برخورد کردیم چگونه احساس منفی خود را به احساس مثبت تبدیل نمائیم.
تفکرات مثبت و منفی

تست تفکرات مثبت و منفی هنگام حضور در جمع

زمان مطالعه : 10 دقیقه
موفق ترین انسانها کسانی هستند که توانسته اند در ذهن خودتفکرات مثبت داشته باشند: آنان که می پندارند «قادر نیستند» در واقع مثبت نگری را کنار گذاشته و در جنبه های منفی وقایع تمرکز کرده اند.