کرم آرایشی

مناسب ترین کرم پودر
کرم پودر یکی از مهمترین وسایل آرایشی خانم ها است که استفاده از آن کمک بسیاری به زیبایی صورت میکند پس باید در انتخاب آن دقت کنید.
بی بی کرم

روش استفاده از بی بی کرم برای زیبایی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بی بی کرم ها محصولات مراقبتی و آرایشی هستند که شما می توانید برای صرفه جویی در وقت و هزینه تان از این کرم برای مراقبت از پوست و آرایش کردن استفاده کنید.
کوشن

بجای این همه کرم و پنکک، یه کوشن بخر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کوشن، محصول پرطرفدار کره ای است که با آن دیگر نیازی به هیچ کرم پودر و پنکک آرایشی نخواهید داشت. کوشن خوب را بشناسید، بخرید و درست استفاده کنید.
کرم دی دی

کرم دی دی چیه و برای چه پوستی خوبه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کرم دی دی نوعی سوپر کرم بسیار پرخاصیت و کاربردی می باشد که به تنهایی می تواند کار چند کرم از جمله ضدآفتاب، مرطوب کننده و کرم آرایشی را انجام دهد.
سی سی کرم

راهنمای خرید سی سی کرم خوب

زمان مطالعه : 6 دقیقه
سی سی کرم ها نوعی کرم اصلاح کننده رنگ هستند که علاوه بر فوایدی که برای پوست دارند، دارای پوشش دهی مناسبی برای آرایش های روزانه می باشند.
مزووایت صورت

مزووایت یا کرم پودر دائمی صورت، مزایا و معایب

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مزووایت یا کرم پودر دائمی روشی برای روشن کردن پوست و از بین بردن لکه های پوست می باشد. اما این روش مزایا و معایبی دارد که قبل از انجام آن حتما باید بدانید.
صورت مدلینگ

بلای کرم زیبایی روی صورت خانم مدلینگ!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خانم مدلینگ مشهور بعد از مدتها مجبور شد چهره ی متفاوتش را که به دلیل استفاده از نوعی محصول مراقبت از پوست تغییر کرده بود، نشان دهد.
کرم پودر

یک کرم پودر خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کرم پودر به عنوان پایه و زیر ساز آرایش استفاده میشود و مهم ترین وظیفه آن ایجاد حالت یکدست و یکنواخت کننده پوست و پوشاندن عیوب آن قبل از آرایش است.
کرم پودر

کرم پودر مخصوص و مناسب فصل بهار

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خانم ها اگر قصد خرید کرم پودر جدید برای عید و فصل بهار را دارید باید به این نکات توجه کنید و کرم پودر مناسب این فصل را انتخاب کنید.
کرم پودر مناسب پوست

کرم پودر مناسب پوست شما کدام است؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کرم پودر مناسب پوست های چرب و خشک و یا تیره و روشن بدون شک با یکدیگر متفاوت است. با شناخت کرم پودر مناسب پوستتان آرایش بهتری خواهید داشت.
کرم-پودر

با کرم پودر بینی تان را کوچک کنید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر بینی بلندی دارید باید برای نوک بینی از کرم پودر تیره تر استفاده کنید، اگر بینی تان کمی انحنا دارد و کج است، رنگ تیره را در کنار بینی و رنگ روشن تر را در وسط بینی به کار ببرید.