مارک زاکربرگ

مارک زاکربرگ
مارک زاکربرگ یکی از سرشناس ترین کارآفرینان در سطح جهان با سرمایه بسیار زیاد می باشد که بزرگترین اقدام او در تعیین سرنوشتش، وب سایت فیسبوک بود.
قوانین مارک زاکربرگ

قانونی که مارک زاکربرگ را به موفقیت رساند

زمان مطالعه : 8 دقیقه
مارک زاکربرگ یکی از افراد موفق و قدرتمند در جهان می باشد، در ادامه با 20 قانون طلایی مارک زاکربرگ برای رسیدن به موفقیت آشنا خواهید شد.
خواب افراد موفق

خواب افراد مشهور از ترامپ تا زاکربرگ چگونه است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افراد مشهور در یک نکته مشترک هستند و آن کم خوابی و کار زیاد است. شاید جالب باشد که بدانید چهره های مشهوری چون ترامپ و بیل گیتس در روز چند ساعت خواب دارند؟
مارک زاکربرگ

مارک زاکربرگ پنجمین ثروتمند دنیا

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مارک زاکربرگ مالک فیس بوک پنجمین ثروتمند دنیا شد،زاکربرگ تنها یک هفته پس از اینکه ششمین ثروتمند جهان شده بود، جف بزوس را پشت سر گذاشت تا پنجمین ثروتمند دنیا شود.
مارک زاکربرگ

شنای دونفره مارک زاکربرگ و دخترش + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
مارک زاکربرگ مالک مشهور فیس بوک که با تولد دخترش دست به یک اقدام خیرانه بی مثال زد ، این روزها در حال ثبت خاطرات شیرین با دختر دو ماهه اش مکس زاکربرگ است.
مارک زاکربرگ

مارک زاکربرگ و دختر بابا + عکس

زمان مطالعه : 1 دقیقه
مارک زاکربرگ مالک مشهور فیس بوک که در یک اقدام خیرخواهانه 99 درصد از فیس بوک را اهدا کرد حالا روزهای شیرین و خوشی را با دخترش مکس می گذراند.
مارک زاکربرگ

اقدام جنجالی مارک زاکربرگ به مناسبت تولد فرزندش

تاریخ انتشار : 12 آذر 1394زمان مطالعه : 3 دقیقه
مارک زاکربرگ مدیر و موسس فیسبوک به همراه همسرش در یک اقدام جنجالی 99 درصد از ثروت خود معادل با 45 میلیارد دلار را همزمان با تولد دخترشان صرف امور خیریه کردند.
مارک زاکربرگ

راز لباسهای تک رنگ مارک زاکربرگ + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زندگی مدیران موفق و ثروتمند همیشه در معرض توجه مردم و رسانه ها است،آنها حتی به نوع لباس پوشیدن این افراد توجه کرده و سوالات جالبی می پرسند ولی پاسخ مارک زاکربرگ در نوع خود قابل تامل است.