رفتار کودک

رفتار بد والدین
والدین خیلی از اوقات با رفتار های خود باعث صدمه رسیدن به فرزندانشان می شوند این رفتارهای بد می توانند دعوا کردن، اعتیاد و غیره باشد.
راه حرف زدن کودک

کودکت رو اینطوری راحت و سریع به حرف بیار

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فراگیری زبان در هر کودکی متفاوت است و هر بچه ای سن حرف زدنش منحصر به خودش است، اما راهکارهایی برای تشویق کودکان به زودتر صحبت کردن وجود دارد.
توصیه به کودک

بخاطر حفظ جون بچه ات، این چیزها رو یادش بده

زمان مطالعه : 3 دقیقه
والدین همیشه در کنار کودکان نیستند تا مراقب آن‌ها باشند پس برای حفظ جان و اطمینان از سلامت آنها توصیه های و نکات جدی را باید به کودک آموزش دهند.
رشد کودک 27 ماهه

رشد و تغذیه کودک 27 ماهه + رفتار و گفتار

زمان مطالعه : 8 دقیقه
کودک 27 ماهه بین 11 تا 14 کیلو وزن دارد و می تواند عصبانی شود و بهترین زمان برای آموزش کلمات به آنها الان است چرا که مانند طوطی حرف های شما را تکرار می کنند.
زندگی کودکان

10 رفتار و جمله که زندگی کودکان را تغییر می دهد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زندگی کودکان بخشی از مهم ترین های زندگی والدین است ، والدینی که خود با آموختن رازهای خوب و یا روش هایی احتمالا بد خود زندگی و آینده فرزندشان را می سازند پس دراین مورد بیشتر باید دانست.
کودک فوت مادر

باید نباید رفتار با کودکی که مادرش را از دست داده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
درک فوت مادر برای کودکان بسیار غیرقابل باور است اما با رعایت نکات مهم در رفتار با این کودکان، میتوانیم شدت فشار روحی و اثرات منفی این اتفاق را کاهش دهیم.
رشد کودک 28 ماهه

ویژگی های رفتاری و تغذیه کودک 28 ماهه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کودکان 28 ماهه نوپا دائم در حال حرف زدن می باشند و داستان های خود را تعریف می کنند او را پیش بچه های دیگر ببرید حتی می توانید او را به مهد برده تا بتواند با دیگران ارتباط برقرار کند.
خودکشی کودکان

از کجا بفهمیم فرزندمان در فکر خودکشی است؟

تاریخ انتشار : 2 مرداد 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
خودکشی در کودکان برای بسیاری از والدین غیرقابل باور بوده و به آن بی توجه هستند اما با هوشیاری و شناخت علائم این مشکل میتوانند از خودکشی فرزندان جلوگیری کنند.
کودک شاد

راز والدینی که بچه هاشون شاد و موفقن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تاثیری که شادی بر ذهن و روح کودک میگذارد بسیار حائز اهمیت است بنابراین روش های تربیتی میتوانند به والدین در این مورد راهنمایی های مفید ارائه دهند.
سلامت روان کودک

آنچه سلامت روان کودکان امروزی را تهدید میکند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کودکان با ارزش ترین دارایی خانواده و جامعه هستند. آگاهی از عوامل تهدید کننده سلامت روان کودک تاثیر بسزایی در مراقبت و پرورش آن ها دارد.
اعتماد بنفس بچه

بچه های با اعتماد به نفس، کدوم ماه بدنیا میان؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اعتماد به نفس جزء خصوصیات ذاتی است که از کودکی در افراد وجود دارد. کودکان متولد برخی ماه های سال از ابتدا با اعتماد به نفس بالا رشد میکنند.
جویدن لباس توسط کودک

چرا بچه ام لباسشو میخوره؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
عادت لباس خوردن در برخی از کودکان باعث نگرانی در والدین میشود. آگاهی از دلایل جویدن لباس توسط کودک به والدین برای رفع این عادت کمک بسزایی میکند.
رفتار نامناسب کودکان

10 دلیل رفتار نامناسب کودکان و راه برخورد با آن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
والدین باید علت رفتار نامناسب کودکان را بشناسند و به اصلاح الگوهای تربیتی کودک خود بپردازند.
رشد کودک 22 ماهه

هر آنچه باید درمورد رشد و رفتار کودک 22 ماهه بدانید!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کودک 22 ماهه شما خیلی به بازی کردن با مادر و پدر علاقه دارد شما برایش احساس امنیت را ایجاد می کنید همچنین می توانید برایش کتاب بخوانید و اشعار را به او بیاموزید.
فرق دختر و پسر

تفاوت میان پسر و دختر از بدو تولد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اکثر خانواده ها بر این باورند که در رفتار دختر ها و پسر ها تفاوت های اساسی وجود دارد، آنها باور دارند که در برخی کارها دختر ها با استعداد تر هستند و بالعکس.
صفحه 1 از 2