کبد

پوست کبد چرب
معمولا اغلب افراد تغییرات پوستی را از نشانه های بیماری کبد نمی دانند، در حالی که برخی تغییرات پوست با کبد در ارتباط هستند و خبر از وجود بیماری کبد می دهند!
درد کبد

درد این قسمت شکم از کبد است

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کبد برای مبارزه با عفونت ها و تمیز کردن خون به بدن کمک می کند و درد کبد می تواند دلایل مختلفی داشته باشد، برای جلوگیری از آسیب به کبد باید از علت اصلی درد را مطلع شوید.
مضر برای کبد

عاداتی که کبد رو نابود میکنه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کبد یکی از مهم ترین اعضای بدن است که اگر سالم نباشد مشکلات زیادی برای بدن ایجاد می شود بنابراین باید با ترک عادات مضر برای کبد، از این عضو مهم مراقبت کنید.
علائم بیماری کبد

علامت بیماری کبد روی کف دست

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بیماری های کبد علائم مختلفی دارند. یکی از علائم اولیه که می توانید سریع آن را تشخیص دهید، ایجاد مشکلاتی بر روی پوست کف دست می باشد.
تاثیر نوشابه بر کبد

بلایی که نوشابه سر کبد میاره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه ما می دانیم که نوشابه برای سلامت بدن بسیار مضر است. بیماری های کبدی یکی از خطرناک ترین عوارض این نوشیدنی های گازدار و شیرین کننده مصنوعی می باشند.
خواص بادرنجبویه

دلیلی که شما را قانع به مصرف بادرنجبویه میکند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گیاه ملیسا یا همان بادرنجبویه دارای خواص و فواید بی نظیری می باشد، بادرنجبویه برای سلامتی بدن هم مفید است و به روند درمان برخی بیماری ها کمک فراوانی می کند.
خارش بیماری کبدی

خارشی که علامت مشکل کبدی است

زمان مطالعه : 2 دقیقه
چندین مشکل مختلف وجود دارد که از نشانه های بیماری کبدی هستند، اما نوعی خارش وجود دارد که به طور جدی خبر از مشکلات کبدی می دهد.
سوء مزاج سرد کبد

درمان سوء مزاج سرد کبد با پودر بیسموت + طرز تهیه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کبد یکی از ارگان های مهم بدن است که از نظر عناصر مزاجی باید متعادل باشد درصورت نامتعادل بودن زمینه ایجاد بسیاری از بیماری ها را فراهم می آورد.
معجون ترب

سم زدایی روده و کبد با ترب قرمز + دستور

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای جلوگیری از بروز بیماری ها و یا رفع مشکلاتی در دستگاه گوارش روش سم زدایی را می توان پیش گرفت، سم زدایی روده و کبد با ترکیب چند مورد از سبزیجات مفید نسخه عالی طب سنتی است.
بیماری کبد

علائمی که بیماری کبد را تایید می کند

زمان مطالعه : 8 دقیقه
مهمترین علائم بیماری کبد کدام است؟ چه عواملی در تبدیل کبد به کبد چرب موثر هستند و راه درمان بیماری کبد چیست؟ با بررسی همه این موارد در سایت نمناک می توانید پاسخ سوالات خود را بیابید.
پاکسازی کبد

ادرار این رنگی یعنی نیاز به پاکسازی کبد دارید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کبد یک عضو حیاتی است.این دستگاه فوق العاده سموم بدن را تبدیل به ضایعات کرده و دفع می کند که با وجود سموم امروزی این کار ممکن است با مشکل بر بخورد.
بیماری ذخیره گلیکوژن

از بیماری جدی ذخیره سازی گلیکوژن چیزی میدانید ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بیماری ذخیره سازی گلیکوژن بیماری ژنتیکی است و از والدین به فرزندان منتقل می شود و انواع مختلفی دارد که اکثر آن ها بر کبد و ماهیچه ها تاثیر می گذارند.
آب آوردن شکم

نشانه های شکمی که آب آورده !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آب آوردن شکم یا آسیت معمولا به دلیل بیماری پیشرفته کبد می باشد و از علائم آسیت می توان به دل درد، عفونت و ... اشاره کرد.
کیست کبد

کیستی که به جان کبد می افتد !!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کیست کبد اکثر مواقع علائمی ندارد و وقتی کیست کبدی خیلی بزرگ می شود باعث ایجاد درد در بعضی از نقاط بدن می شود.
داروهای مضر کبد

داروهایی که رابطه خوبی با کبد ندارند !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مصرف برخی از داروها موجب بیماری های کبد می شود اما تخمین میزان واقعی آسیب کبدی ناشی از دارو دشوار است.
صفحه 1 از 5