تناسب اندام

علائم چاق شدن

فوراً باید لاغر بشید اگه ...

تاریخ انتشار : 19 مهر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
شاید شماهم از اضافه وزنی که دارید اطلاعی ندارید و متوجه آن نیستید؛ اما چاقی نشانه ها و علامت هایی دارد که میتوانید با دانستن آنها ازشر اضافه وزن راحت شوید.
شروع دوباره ورزش

میخوای این شنبه حتماً ورزش رو شروع کنی؟

تاریخ انتشار : 12 شهریور 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
بدن بعد از مدت طولانی بی تحرک بودن نثبت به تحرک دوباره واکنش نشان می دهد، به همین خاطر خیلی از انسان ها برای شروع دوباره ورزش دچار ترس و اضطراب می شوند.
لاغری بدون رژیم

راز خانم هایی که بدون رژیم لاغر میشن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
احتمالا شما هم تا به حال مشاهده کرده اید خانم هایی را که بدون داشتن رژیم های مختلف حتی اندام زیبایی دارند، رازهای لاغری بدون رژیم این خانم ها چیست؟
آب کردن چربی پهلو

خوشمزه هایی برای آب کردن چربی پهلو

زمان مطالعه : 5 دقیقه
چربی های پهلو از بدترین چربی های بدن می باشند که اگر تصمیم به آب کردن آنها دارید، علاوه بر ورزش می توانید از خوراکی ها و نوشیدنی های مناسب استفاده کنید.
عروس جذاب

راز عروس خانم های جذاب و خوش اندام چیست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
عروس خانم هایی که به دنبال جذابیت و زیبایی در شب عروسی هستند باید بهترین و مناسب ترین انتخاب لباس عروس را نسبت به اندامشان داشته باشند.
سیکس پک شکمی

سیکس پکت درنمیاد چون ...

زمان مطالعه : 4 دقیقه
داشتن سیکس پک شکمی، نیازمند رعایت برخی نکات و عوامل ساده و البته کاربردی می باشد که شما را در این مسیر به بهترین نتیجه دلخواه شما خواهند رساند.
حرکات ورزشی خانگی

راز خوش اندامی بدون باشگاه ، بدون تجهیزات

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی افراد بنا به دلایل مختلفی نمی توانند به باشگاه بروند، برای این افراد حرکات ورزشی عالی خانگی وجود دارد که به لاغری و تناسب اندام آن ها کمک بسیاری می کند.
شکم عضله ای

برای آن ها که سیکس پک میخواهند

زمان مطالعه : 9 دقیقه
برای داشتن شکم شش تکه و عضله ای باید برخی از تمرینات ورزشی را به درستی انجام دهید، همچنین به برخی نکات ورزشی و تغذیه ای توجه ویژه ای داشته باشید.
دوست داشتن اندام

اگه اندامتو دوست نداری، کلیک کن

زمان مطالعه : 9 دقیقه
اغلب خانمها از اندام خود راضی نیستند و تصورات منفی از بدن خود دارند. راهکارهایی وجود دارد که می توانید به بدن خود عشق بورزید و اندامتان را دوست داشته باشید.
کاهش وزن

توصیه ی کاربلدها برای کاهش وزن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رسیدن به اندام متناسب و وزن ایده آل یک شاه کلید دارد و آنهم رعایت نکات مهم تغذیه ای است ، نکاتی که در غالب اصلی ترین توصیه کاهش وزن برای سال جدید ارائه شده است.
چاقی در نوروز

راه های جلوگیری از چاقی در ایام نوروز

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اضافه وزن و چاقی مشکلی است که بسیاری از افراد در ایام نوروز با آن مواجه میشوند که با رعایت نکات ساده اما موثر می توان از چاقی در نوروز پیشگیری کرد.
کالری سوزاندن در خواب

بخوابید و کالری بسوزانید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در هنگام خواب بدن انسان به طور طبیعی شروع به کالری سوزی می کند، اما آیا می توان کالری های سوزانده شده در هنگام خواب را افزایش داد؟
فواید فوتبال

اتفاق خوبی که در بدن خانم های فوتبالیست می افتد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
فوتبال یک ورزش بسیار پرطرفدار است و همچنین فوتبال جزء ورزش های محبوب بانوان است، البته ورزش فوتبال 10 فایده بسیار عالی و مناسب را برای زنان به همراه دارد.
رژیم تیپ بدنی

رژیم مناسب فرم و تیپ بدنی خود را انتخاب کنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
سه نوع تیپ بدنی مختلف داریم که ممکن است اندام افرادی ترکیبی باشد. برای رسیدن به تناسب اندام هر تیپ باید از رژیم غذایی مناسب هیکل خود بهره ببرد.
کالری سوزاندن با مغز

فکر کردن زیادی لاغرمون میکنه ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آیا هر چه بیشتر از مغر خود استفاده کنیم انرژی بیشتری از دست می دهیم و کالری بیشتری می سوزانیم ؟ این سوالی است که بسیاری از افراد به دنبال پاسخ آن هستند.
صفحه 1 از 11