پاک کردن لکه

پاک کردن لکه قطره آهن
پاک کردن لکه قطره آهن از روی لباس کودکان یکی از معضلات مادران است که در این مقاله چند روش جالب و مناسب برای انجام این کار را پیشنهاد داده ایم.
پاک کردن لکه لباس

پاک کردن لکه های سرسخت و سمج از روی لباس

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پاک کردن انواع لکه از روی لباس یا وسایل دیگر روش خاص خود را دارد که با دانستن آن ها دیگر نگران لکه دار شدن لباس های مختلف نیستید.
زنگ زدگی

محلول رفع سریع لک زنگ زدگی از همه جا

زمان مطالعه : 6 دقیقه
روش ها و راه کارهای ساده و طبیعی برای از بین بردن زنگ زدگی از روی سطوح مختلف مثل پارچه، فلزات، فایبرگلس و دیگر سطوح وجود دارد که در ادامه این روش ها را می خوانید.
رفع لکه روغن روی کفش

پاک کردن لکه روغن و چربی روی کفش + روش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لکه روغن معمولا اثر بدی از خود روی لباس و کفش می گذارد با موادی مثل پودر تالکوم، شامپو و صابون و جوش شیرین می توان از شر آنها راحت شد.
لکه شلوار

نحوه پاک کردن لکه های کهنه قدیمی لباس

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حتما پیش آمده که لکه های کهنه روی لباس باعث می شود تا دیگر نتوانید از آن لباس استفاده کنید باید گفت که از روش درستی برای تمیزکردنش استفاده نکردید.
لکه مام روی لباس

پاک کردن لکه مام و سفیدک آن از روی لباس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
استفاده از مام و ضد عرق ها در قسمت زیر بغل لباس سفیدک و لکه هایی ایجاد می کند که می توانید با ترفندی ساده و موثر سفیدک لکه مام از روی لباس را به راحتی از بین ببرید.
لکه شمع

بهترین روش پاک کردن لکه شمع از سطوح مختلف

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نحوه پاک کردن لکه شمع از روی سطوح مختلف را بسیاری از افراد نمی دانند، در ادامه با روش های کاربردی برای از بین بردن لکه شمع از روی سطوح مختلف آشنا می شوید.
لکه وایتکس روی لباس

چگونه لکه وایتکس را از روی لباس پاک کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گاهی اوقات وایتکس با لباس رنگی مان برخورد می کند و رنگ آن را از بین می برد اما راهای موثری وجود دارد که می توانیم این لکه ها را پاک کنیم.
شستشوی کاغذ دیواری

شستشوی هر نوع کاغذ دیواری اصول و روش دارد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شستشوی کاغذ دیواری ها تاثیر بسیار زیادی در تمیزی خانه دارد که باید برای این کار در مورد جنس کاغذ دیواری بدانید و بدون آسیب دیوارها را برق بیندازید.
رفع لکه لباس سفید

پاک کردن لکه لباس سفید با آسپرین

زمان مطالعه : 2 دقیقه
رفع لکه لباس سفیدی که بر اثر ریختن غذا و یا نوشیدنی تغییر رنگ داده است را می توانید با استفاده از 4 محلول خانگی و ارزان قیمت به سادگی انجام دهید.
پاک كردن لكه از فرش

روش پاک کردن انواع لکه های رنگی از فرش روشن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پاک کردن لکه های رنگی مختلف که روی فرش روشن ریخته می شود کار آسانی نیست و تمیز نکردن آن به فرش آسیب می رساند، ترفند هایی وجود دارد که می توانید با استفاده از آن ها به راحتی و سریع از شر انواع لکه ها خلاص شوید.
مصارف ورق خشک کن

23 معجزه خانه داری تنها با یک ورق ارزان قیمت !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای تمیز کردن برخی از وسایل و از بین بردن لک ها در امور خانه داری نیازی نیست همیشه سراغ مواد شوینده مضر برویم. ورق خشک کن ها راه حلی بسیار مناسب هستند.
تميز كردن مبل چرم

فرمول تمیز کردن هر نوع لکه از مبل چرم

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تمیز کردن لکه های موجود بر روی مبل های چرم شاید کمی سخت و طاقت فرسا باشند و این در حالی است که خیلی ساده می توانید اقدام به تمیز کردن این مبل ها کنید.
از بین بردن لکه های روغنی

از شر لکه های روغن دیوارهای آشپزخانه خلاص شوید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پاک کردن دیوار، کاشی یا سرامیک، کار زیاد راحتی نیست به ویژه اگر آلودگی های پخش شده روی آنها از نوع لکه های روغنی باشد.
لکه آب گرم و سرد

لکه های آب گرم و آب سرد ؛ تفاوت در چیست ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پاک کردن هر لکه ای روی لباس به جنس پارچه و نوع لکه بستگی دارد. برخی از لکه ها را می توان با آب سرد و برخی دیگر را با آب گرم از بین برد.
صفحه 1 از 4