حل مشکلات کاری

فشار کاری زیاد
فشار کاری زیاد را یک فرصت بدانید، زیرا باعث می شود که عملکرد بهتری داشته باشید و خودتان را در شرایط سخت بسنجید و شناخت بهتری نسبت به توانایی هایتان پیدا کنید.
اشتباهات شغلی

اشتباه شغلی رایج افراد زیر 30 سال

تاریخ انتشار : 30 تیر 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
شما همیشه جوان و پر نشاط نمی مانید پس بهتر است در دهه دوم زندگی خود تصمیمات عاقلانه و درست تری برای موقعیت شغلیتان بگیرید تا آینده خوبی در انتظارتان باشد.
فرسودگی شغلی

راز کارآفرینان موفق برای مقابله با فرسودگی شغلی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
فرسودگی شغلی نوعی خستگی مفرط احساسی و فیزیکی به دنبال سال ها درگیری و تعهد نسبت به کار و مردم است که این فرسودگی در میان کار آفرینان بیشتر مشاهده می شود.
ترک چند وظیفه ای بودن

چند وظیفه ای بودن را با این روش ها راحت ترک کنید!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
چند وظیفه ای بودن کاری بس دشوار و زمان بر است بهتر است برای رفع این مشکل کارهایتان را تک به تک انجام دهید تا تمرکزتان روی آن ها بیشتر باشد و کاراییتان نیز بالاتر رود.
نیاز به استراحت

با دیدن این علائم دست از کار بکشید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر زمان زیادی است که بیش از حد کار می کنید و دچار برخی مشکلات روحی و جسمی هستید، برای بهبود کار و سلامت بدنتان باید مدتی دور از کار باشید و استراحت کنید.
اتلاف وقت در محل کار

چرا کارمندتان تمایل به اتلاف وقت در محل کار دارد؟

زمان مطالعه : 11 دقیقه
دلایلی از جمله فضای مجازی و کار نکردن بصورت تیمی باعث اتلاف وقت در محل کار می شود با مشورت با همکاران و رئیستان این روند را بهبود ببخشید.
اعتیاد به کار

علائم افردای که با کارشون ازدواج کردن !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
علاقه به کار و سخت کوشی بسیار مهم است ولی نباید باعث شود از خانواده غافل شوید، اعتیاد به کار یا به اصطلاح ازدواج با کار علائمی دارد که با شناخت آن می توانید بین کار و خانواده تعادل برقرار کنید.
محیط کار

عادات غلط افراد موفق در محل کار !!

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در زمینه کاری تان به خوبی فعالیت می کنید، اما چیزی وجود دارد که بین وضعیت کنونی تان و موفقیت های بیشتر فاصله انداخته است. این چیز ممکن است یکی از عادات رفتاری آزار دهنده خودتان باشد.
رفتار در محل کار

رفتاری در محل کار که بی ارزش تان می کند !

زمان مطالعه : 8 دقیقه
مراقب رفتارتان در محل کار باشید چرا که یک رفتار اشتباه و غیر اصولی باعث می شود که اعتماد دیگران از شما سلب شود و همچنین موجب بدنامی شما در محیط کاری شود.
تاثیر گذاری در کار

راز درخشش در محیط کار و محبوبت نزد رئیس

زمان مطالعه : 7 دقیقه
درخشش در محیط کاری، بدون شک یکی از خواسته های کارمندان است که این شرایط با استفاده از “تاثیر گذاری در کار” می تواند به مرور زمان امکان پذیر شود.
کنار آمدن با شغل

اگر شغلتان را دوست ندارید این نکات مال شماست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افرادی که رضایت شغلی ندارند و از کاری که انجام می دهند لذت نمی برند باید برای علاقه مند شدن و کنار آمدن با شغلشان هدفی داشته باشند تا در مسیر پیشرفت و موفقیت قرار بگیرند.
اختلاف محل کار

شیوه ی حل و فصل اختلاف در تیم کاری

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اختلافات در تیم کاری یا محل کار یک امر طبیعی است که ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد، اما روش های کاربردی برای حل کردن اختلاف در تیم کاری وجود دارد.
برخورد با مشکلات

برخورد با مشکلات، مثل آدم های موفق

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در زندگی همه ما برخی مواقع مشکلات بزرگ و سختی ایجاد می شود که باید راهکارهای برخورد با این مشکلات و حل آن ها را بدانیم و بر مشکلات غلبه کنیم.
کنترل استرس

4 راه ساده برای کنترل استرس در محیط کار

زمان مطالعه : 3 دقیقه
استرس در محیط کار موجب عدم پیشرفت کاری شما می شود پس با این روش ها سعی کنید استرس شغلی خود را کنترل کنید تا موفق باشید.
حمایت از خود

حمایت از خود در محل کار به شیوه ی درست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر در محل کار حامی خود باشید و با رفتار صحیح و مناسب از خود حمایت و دفاع کنید می توانید در کار خود موفق باشید و به اهدافتان برسید.
صفحه 1 از 4