حل مشکلات کاری

زورگویی در محل کار

این رفتارت باعث میشه تو محل کار بهت زور بگن

تاریخ انتشار : 19 دی 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
آشنا شدن با دلایل زورگویی در محل کار، به افرادی که در محیط کار مورد زورگویی قرار میگیرند، کمک میکند تا راحت تر باقلدری کنار آمده و با آن مقابله کنند.
روش معذرت خواهی

عذر خواهی در محل کار از راهش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عذرخواهی کردن نشان دهنده مسئولیت پذیری شخص خطاکار، احترام به شخص مقابل و جبران کردن است. از نظر برخی افراد عذرخواهی در محل کار نوعی ضعف است.
اشتباه در محل کار

رفتار صحیح بعد اشتباه در محل کار

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه ی انسان ها در زندگی خود اشتباه می کنند اما همه نمی توانند در چنین شرایطی رفتار حرفه ای داشته باشند ولی می توان بعد از انجام اشتباه با این راهکار ها رفتار خود را جبران کرد.
فشار کاری زیاد

5 توصیه برای وقتی فشار کاری زیاده

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فشار کاری زیاد را یک فرصت بدانید، زیرا باعث می شود که عملکرد بهتری داشته باشید و خودتان را در شرایط سخت بسنجید و شناخت بهتری نسبت به توانایی هایتان پیدا کنید.
نیاز به استراحت

با دیدن این علائم دست از کار بکشید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر زمان زیادی است که بیش از حد کار می کنید و دچار برخی مشکلات روحی و جسمی هستید، برای بهبود کار و سلامت بدنتان باید مدتی دور از کار باشید و استراحت کنید.
رفتار در محل کار

رفتاری در محل کار که بی ارزش تان می کند !

زمان مطالعه : 8 دقیقه
مراقب رفتارتان در محل کار باشید چرا که یک رفتار اشتباه و غیر اصولی باعث می شود که اعتماد دیگران از شما سلب شود و همچنین موجب بدنامی شما در محیط کاری شود.
تاثیر گذاری در کار

راز درخشش در محیط کار و محبوبت نزد رئیس

زمان مطالعه : 7 دقیقه
درخشش در محیط کاری، بدون شک یکی از خواسته های کارمندان است که این شرایط با استفاده از “تاثیر گذاری در کار” می تواند به مرور زمان امکان پذیر شود.
محیط کار

عادات غلط افراد موفق در محل کار !!

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در زمینه کاری تان به خوبی فعالیت می کنید، اما چیزی وجود دارد که بین وضعیت کنونی تان و موفقیت های بیشتر فاصله انداخته است. این چیز ممکن است یکی از عادات رفتاری آزار دهنده خودتان باشد.
دورکاری

دورکاری با بچه؛ ما براش راه حل داریم

زمان مطالعه : 5 دقیقه
والدینی که در قرنطینه کرونا مجبور به دورکاری هستند با وجود کودکان در منزل با مشکلاتی رو به رو می شوند اما راهکارهایی وجود دارند که میتوانند در کنار کودکان به راحتی کار خود را انجام دهند.
مالتی تسکینگ

مالتی تسکینگ چیست و چه اثرات بدی دارد ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مالتی تسکینگ یا انجام چند کار بصورت همزمان، شاید در نگاه اول یک نقطه مثبت تلقی شود اما این گونه نیست و تاثیرات منفی را بر روی ما اعمال خواهد کرد.
ترس از اخراج شدن

میترسید همین روزها اخراج بشید ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ترس اخراج شدن از کار با بسیاری از افراد همراه است که همین مشکل ممکن است مانع از خلاقیت آن ها را در محیط کاری شود پس بهترین کار روش صحیح مقابله با این نوع ترس است.
حمایت از خود

حمایت از خود در محل کار به شیوه ی درست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر در محل کار حامی خود باشید و با رفتار صحیح و مناسب از خود حمایت و دفاع کنید می توانید در کار خود موفق باشید و به اهدافتان برسید.
محیط کاری ناسالم

محیط کاری سمی و ناسالم این شکلیه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
محیط کار ناسالم و سمی شامل برخی رفتار های غیرحرفه ای و ارتباطات ناکارآمد و منفی افراد داخل شرکت می باشد که بهتر است علائم چنین محیط کاری را بدانید.
مهارت حل مشکلات

راه افزایش مهارت لازم برای حل مشکلاتتان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
هنگام ایجاد مشکلات زندگی باید مهارت کافی برای برخورد با آنها را داشت. در این مواقع برای افزایش مهارت حل مسئله باید منطقی فکر کنید و نگاهی مثبت داشته باشید.
محبوبیت در محل کار

روش رسیدن به شهرت و محبوبیت در محل کار

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای رسیدن به شهرت و محبوبیت در محل کار باید به برخی از نکات به خوبی دقت کنید تا اینکه به هدف خود برسید.
صفحه 1 از 4