خارش پوست

خارش کف پا

خارش کف پا همراه چه علامتی نشونه بیماری کبد چربه؟

تاریخ انتشار : 28 خرداد 1401زمان مطالعه : 6 دقیقه
خارش کف پا مشکل آزار دهنده‌ای است که بیماری های جدی میتوانند عامل آن باشند. با شناخت علائم هر یک از این بیماری ها میتوان بهترین درمان را برای آن انتخاب کرد.
آنتی هیستامین

چه کسانی نباید آنتی هیستامین مصرف کنند ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آنتی هیستامین یکی از داروهای پر مصرف است که اغلب برای درمان علائم سرماخوردگی ،حساسیت و آلرژی مصرف می شود اما عوارضی هم دارد که باید بدانید.
خارش کف دست

خارش کف دست خبر از پول میدهد یا بیماری ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حتما شنیده اید یا دیده اید افرادی را که خارش کف دست را نشانه به دست آوردن پول می دانند اما این موضوع حقیقت نداشته و خارش کف دست علت دیگری دارد.
نشانه های خاموش بیماری

نشانه های خاموش بیماری های پنهان در بدن

زمان مطالعه : 10 دقیقه
بیماری ها همیشه خود را نشان نمیدهند و در برخی مواقع نشانه هایی خاموش و بی صدا دارند. در ادامه با نشانه های خاموش بیماری آشنا می شوید.
دلیل خارش پوست

دلیل اصلی تمام خارش های بدن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خارش یک حس ناخوشایند است اما خاراندن محل خارش بسیار لذت بخش است. علت لذت بخش بودن خارش پوست چیست؟
خارش پوست کلیه

با دیدن این تغییر پوستی، وحشت کنید!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مشکلات و تغییراتی که در پوست ایجاد می شوند فقط علائم بیماری های پوستی نیستند. گاهی ممکن است علامت یک بیماری خطرناک در بدن باشند.
درمان خارش کف سر

چاره ی اونهایی که کف سرشون خارش داره

زمان مطالعه : 9 دقیقه
خارش کف سر به علت شوره، شپش، خشکی و قارچ رخ می دهد که می توان با چند مواد طبیعی در خانه خیلی راحت آن را رفع و درمان کرد.
خارش پوست

خارش پوستی ام اس چطوریه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خارش پوست ممکن است بخاطر حساسیتی ساده باشد اما در برخی مواقع نشانه هایی از یک بیماری جدی است که بی توجهی به آن خطرات زیادی را به همراه خواهد داشت.
خارش بیماری کبدی

خارشی که علامت مشکل کبدی است

زمان مطالعه : 2 دقیقه
چندین مشکل مختلف وجود دارد که از نشانه های بیماری کبدی هستند، اما نوعی خارش وجود دارد که به طور جدی خبر از مشکلات کبدی می دهد.
سرکه سیب برای سر

تاثیر فوق العاده سرکه سیب روی پوست سر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
استفاده از سرکه سیب برای پوست سر و مو ها مفید می باشد و خاصیت اسیدی و ضد میکروب سرکه سیب خارش و شوره سر را از بین می برد.
خارش ژوک

علائم ژوک، خارشی عجیب در کشاله ران

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خارش ژوک یک نوع عفونت قارچی است که باعث خارشی کلافه کننده در قسمت های مرطوب بدن می شود، برای جلوگیری از ابتلا به این بیماری باید نکاتی را رعایت کنید.
خارش پوست

درمان اگزما و “خارش پوست” به روشی ساده

زمان مطالعه : 9 دقیقه
“خارش پوست” و اگزما که گاهی به حساسیت پوستی نسبت داده می شود، واکنش سیستم ایمنی بدن نسبت به عوامل محرک است که به دلیل تغذیه ی نامناسب و یا عوامل دیگری همچون استرس و.. بروز می کند.
خارش کشاله ران

درمان خارش کشاله ران با محلول کاملا گیاهی

زمان مطالعه : 14 دقیقه
خارش کشاله ران، خارش ژوک یا تینه آ کروریس علائمی مانند قرمزی، تاول، خارش و سوزش دارد. خارش سوارکار را می توانید با درمان های خانگی و طب سنتی به راحتی درمان کنید.
خارش بدن

خارش بدن چه زمانی هشدار یک بیماری جدی است ؟

زمان مطالعه : 15 دقیقه
تیروئید ، عفونت و مشکلات کبدی همگی می توانند منجر به خارش بدن شوند خارش گاهی اوقات توسط عوامل محیطی مثل آلرژی به دارو یا گیاه ایجاد می شود.
درمان گیاهی خارش سر

شامپویی گیاهی برای درمان قطعی خارش سر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای رفع خارش سر، علت آن را بیابید و از درمان های گیاهی و ماسک های طبیعی استفاده کنید و مراقبت های لازم را انجام دهید تا دوباره خارش نگیرید.
صفحه 1 از 2