مراسم خواستگاری

خواستگاری
برای گرفتن جواب بله در مراسم خواستگاری چه کنیم؟ خواستگاری آداب و رسوم خاص خود را دارد و همچنین توصیه های مهمی وجود دارد که در گرفتن جواب بله کمک شایانی به شما می کند.
رفتار خاستگاری

خانواده دختر تو خواستگاری چجوری رفتار کنن بهتره؟

تاریخ انتشار : 18 تیر 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
خواستگاری در فرهنگ ایران آداب و رسوم خاصی دارد و نحوه رفتار خانواده دختر در اولین جلسه دیدار بسیار حائز اهمیت است پس باید نکات کلیدی را رعایت کنند.
نکات خاستگاری

خانواده پسر تو خواستگاری چجوری باید رفتار کنن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خواستگاری به عنوان اولین دیدار خانواده ها بسیار سرنوشت ساز است و رفتار خانواده پسر در نتیجه خواستگار تاثیرگذار است پس باید نکات مهمی را در رفتارشان رعایت کنند.
مدل لباس خواستگاری

لباس و آرایش دختر خانم در روز خواستگاری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از دغدغه های اصلی دخترخانم ها در روز خواستگاری این است که چی بپوشند و چقدر آرایش کنند. با رعایت این نکات بهترین مدل لباس و آرایش را در مراسم خواستگاری داشته باشید.
ازدواج با فرد بیمار

چطور بیماری ام را به خواستگارم بگویم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از مشکلاتی که قدرت تصمیم گیری برای ازدواج را سلب می کند ازدواج با فرد بیمار است.گاه پنهان کردن این موضوع از خواستگار موجب به هم خوردن ازدواج می شود.
خواستگاری امروزی

روش های خواستگاری به سبک جوان های امروزی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در خواستگاری های امروزی قبل از مراسم جوانان چند جلسه یکدیگر را در بیرون از خانه ملاقات می کنند و اگر همدیگر را مناسب دیدند به خانواده ها اطلاع می دهند.
خواستگار خوب

فرق خواستگار خوب و خواستگار بد در چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
معیارهای انتخاب همسر در دختران متفاوت است اما نکاتی وجود دارد که باید هر فردی با توجه به آن ها یک خواستگار خوب را از بد به عنوان همسر آینده خود تشخیص دهد.
خواستگاری در کشورهای مختلف

مدل خواستگاری در کشورهای دیگر

زمان مطالعه : 9 دقیقه
آداب و رسوم خواستگاری در کشورها و فرهنگ های مختلف جهان با هم فرق دارند. برخی از این آداب بسیار جالب و عجیب هستند که شاید تا به حال نمی دانستید.
خواستگاری موفق

نکاتی که آقایان برای خواستگاری موفق باید بدانند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
جلسات خواستگاری یکی از مهمترین مراحل ازدواج جوانان است پس باید با رعایت چند نکته ساده سعی کنید خواستگاری خوب و موفقی داشته باشید تا به جواب مثبت برسید.
آداب خواستگاری

آداب یک خواستگاری باکلاس برای هر دو خانواده

زمان مطالعه : 6 دقیقه
جلسات خواستگاری برای آشنایی بیشتر خانواده ها برگزار می شود پس باید هر دو طرف آداب خواستگاری و نحوه برخورد و رفتار مناسب با یکدیگر را بدانند.
خواستگاری رفتن

زمان مناسب برای خواستگاری رفتن و اقدام به ازدواج

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خواستگاری رفتن آداب و رسوم خود را دارد باید طوری رفتار شود که برای خانواده مقابل سوء تفاهم ایجاد نشود و با نهایت احترام برخورد شود.
جلسه اول خواستگاری

پرسیدنی های مهم جلسه اول خواستگاری

زمان مطالعه : 7 دقیقه
جلسه اول خواستگاری معمولا برای شناخت بیشتر دختر و پسر از یکدیگر برگزار می شود پس باید در این جلسه نکات مهمی را در طرز رفتار و گفتار رعایت کنید.
سوالات خواستگاری

مهم ترین سوالاتی که در خواستگاری باید بپرسید چیست؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
در خواستگاری برای شناخت بیشتر از طرف مقابل باید سوالات کلیدی و مهم و جزئی درباره همه مسائل از جمله مالی، خانوادگی، عشقی و مذهبی را مطرح کنیم.
سوالات جنسی خواستگاری

لیست سوالات جنسی قبل ازدواج در خواستگاری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بیان سوالات جنسی قبل ازدواج خیلی مهم است شما باید بدانید که طرف مقابلتان چه تمایلاتی دارد و بهتر است در جلسه آخر خواستگاری آن ها را مطرح کنید.
کت و شلوار خواستگاری

کت و شلوارهای اسپرت برای مراسم خواستگاری + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
کت و شلوار اسپرت بهترین انتخاب برای داماد در شب خواستگاری است, ست کت تک و شلوار هم شما را به خوشتیپ ترین داماد تبدیل میکند.
صفحه 1 از 2