مسائل زناشویی

رفتار با همسر
ارزشی که همسرتان در زندگی مشترک برای شما قائل است تاثیر بسزایی بر موفقیت زندگی زناشویی شما دارد و برای تشخیص آن تنها به رفتارهای همسرتان دقت کنید.
زندگی مشترک

قاتل خاموش زندگی های مشترک امروزی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در زندگی مشترک ممکن است بنابر اتفاقات مختلفی با برخی مسائل روبرو شویم که می توانند در ثبات زندگی ما تاثیر بگذارند. این موارد کدام اند و راه حل آنها چیست؟
راز زندگی زناشویی موفق

راز زندگی زناشویی زوج های موفق چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اغلب زوج ها در زندگی مشترک خود دچار مشکل می شوند، برای داشتن یک زندگی موفق راز هایی وجود دارد که در ادامه از آن ها مطلع خواهید شد.
زن خودشیفته

نشانه های زندگی با یک زن خودشیفته

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خودشیفتگی از خصوصیات غیر قابل تحمل است و آشنا بودن با نشانه های زن خودشیفته به مردان برای انتخاب بهتر در ازدواج کمک بسیاری میکند.
سوء استفاده همسر

رفتاری که میگه همسرت داره ازت سوء استفاده میکنه!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زندگی مشترک موفق بر پایه ی برابری و صداقت است اما برخی رفتارها نشانه سوء استفاده گر بودن همسر است که تشخیص این رفتارها کمک بسزایی در تسلط بر زندگی دارد.
رفتار نادرست همسر

هیچ آدم عاقلی این رفتار همسرش رو تحمل نمیکنه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
صبر یکی از پایه های زندگی مشترک است اما در برخی شرایط صبر و تحمل کردن نتیجه عکس خواهد داشت و شما نباید این رفتارهای همسرتان را تحمل کنید.
تحقیر همسر

خبر نداری ولی با این رفتارت همسرت تحقیر میشه!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
احترام گذاشتن یکی از اصلی ترین پایه های زندگی مشترک است اما برخی رفتارها به صورت ناخواسته باعث تحقیر همسرتان میشود که باید از آنها به شدت دوری کنید.
زندگی مشترک خسته کننده

راه درست رهایی از زندگی مشترک خسته کننده

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر زندگی مشترک خسته کننده و کسل کننده ای دارید , با پیروی از چند راه حل ساده , شور و شوق به زندگی زناشویی شما باز میگردد
شوهر وابسته

شوهرم خانواده اش رو به من ترجیح میده، چیکار کنم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بخشی از زندگی مشترک، خوشبختی و احساس رضایت است اما بخش دیگر آن مشکلاتی است که زوج در آن تفاهم ندارند یکی از این مشکلات وابستگی شوهر به خانواده است.
سرد شدن مرد

رفتاری که شوهرتون رو از شما سرد میکنه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گاهی اوقات بنابر دلایل متعددی ممکن است باعث سرد شدن شوهرتان شوید. اما برخی دلایل اصلی و رایج هستند که بیشتر باعث سردی شوهرتان می شود.
رفتار با همسر سابق

چجوری با همکاری که همسر سابقم بوده، کنار بیام؟ 

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای داشتن یک رفتار حرفه ای و مناسب با همسر سابق در محیط کار باید شما به قواعد و تکنیک های کاربردی مجهز باشید تا بتوانید از آسیب های روحی و کاری احتمالی پیشگیری کنید.
احساس تنهایی زن متاهل

احساس تنهایی کی و چرا سراغ متاهل ها میاد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
احساس تنهایی در زندگی زناشویی مسئله آزاردهنده‌ای است که زوج ها با آن درگیر هستند اما با شناخت علت ایجاد این حس میتوانید راه حل هایی برای رفع آن پیدا کنید.
بدبینی به همسر

رفع بدبینی به همسر با یه روش تضمینی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بدبینی مخرب ترین عادت در رابطه زناشویی است و برای داشتن یک رابطه موفق باید از شر شک ها و افکار منفی خلاص شوید.
یکنواختی زندگی

راه فرار از روزمرگی و یکنواختی زندگی مشترک

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر زندگی شما کسل کننده و تکراری شده می توانید با چند راه ساده و تغییر در رفتارتان با یکنواختی زندگی مشترک مقابله کنید و هیجان را به زندگی تان تزریق کنید.
سوءاستفاده عاطفی

این رفتار همسرت، علامت سوء استفاده عاطفیه!!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
"سوء استفاده عاطفی" یکی از رایج ترین مشکلات بین زوجین است درحالی که بسیاری با نشانه های سوء استفاده عاطفی آشنا نیستند و دلیل مشکلاتشان را نمیدانند .
صفحه 1 از 14