مسائل زناشویی

تشخیص خیانت
در مورد تشخیص خیانت در زندگی مشترک مطالب بسیاری منتشر شده ولی روش هایی عجیب و غریب و شاید باورنکردنی هم برای تشخیص خیانت وجود دارند که در این گزارش مطالعه می فرمائید.
شوهر وابسته

شوهرم خانواده اش رو به من ترجیح میده، چیکار کنم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بخشی از زندگی مشترک، خوشبختی و احساس رضایت است اما بخش دیگر آن مشکلاتی است که زوج در آن تفاهم ندارند یکی از این مشکلات وابستگی شوهر به خانواده است.
زندگی مشترک خسته کننده

راه درست رهایی از زندگی مشترک خسته کننده

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر زندگی مشترک خسته کننده و کسل کننده ای دارید , با پیروی از چند راه حل ساده , شور و شوق به زندگی زناشویی شما باز میگردد
سرد شدن مرد

رفتاری که شوهرتون رو از شما سرد میکنه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گاهی اوقات بنابر دلایل متعددی ممکن است باعث سرد شدن شوهرتان شوید. اما برخی دلایل اصلی و رایج هستند که بیشتر باعث سردی شوهرتان می شود.
سوءاستفاده عاطفی

این رفتار همسرت، علامت سوء استفاده عاطفیه!!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
"سوء استفاده عاطفی" یکی از رایج ترین مشکلات بین زوجین است درحالی که بسیاری با نشانه های سوء استفاده عاطفی آشنا نیستند و دلیل مشکلاتشان را نمیدانند .
یکنواختی زندگی

راه فرار از روزمرگی و یکنواختی زندگی مشترک

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر زندگی شما کسل کننده و تکراری شده می توانید با چند راه ساده و تغییر در رفتارتان با یکنواختی زندگی مشترک مقابله کنید و هیجان را به زندگی تان تزریق کنید.
سیاست های زنانه

سیاست زنی که همسرش تو مشت اونه!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
با سیاست های زنانه می توانید همسر خود را به یک همسر ایده آل و بسیار خوب تبدیل کنید و در قلب او به یک ملکه تبدیل شوید.
گیر دادن به شوهر

اگه زیاد به شوهرت گیر میدی منتظر این اتفاقات باش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از خانم ها به هر دلیلی مدام به شوهرشان گیر می دهند اما نمی دانند همین گیر دادن های الکی ممکن است آسیب جدی به رابطشان وارد کند.
اثرات منفی فضای مجازی

دور کردن اثرات منفی اینستا از زندگی مشترک

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از عوامل ایجاد مشکلات در رابطه شما با همسرتان اینستاگرام و شبکه های اجتماعی می باشد، راهکارهایی برای کاهش اثرات منفی شبکه اجتماعی در زندگی وجود دارد.
رابطه خوب با همسر

راز حفظ رابطه خوب و صمیمی با همسر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر خواهان رابطه خوب با همسرتان هستید نیازی نیست از حق و حقوق خود بگذرید بلکه با کمی سیاست می توانید این رابطه را با دوام تر از همیشه حفظ کنید.
ابراز عشق

چرا همسرم نمیتونه ابراز عشق کنه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ابراز عشق و علاقه به همسر می تواند زندگی مشترک را شیرین تر و آن را مستحکم تر کند و باید ابراز علاقه کردن در طول زندگی مشترک به مانند روزهای اول باشد تا رابطه سرد و بی روح نشود.
علائم دوست نداشتن همسر

نشانه و رفتار مردی که از زنش متنفره

زمان مطالعه : 6 دقیقه
زنان بهتر است از این موضوع به خوبی آگاه باشند که برخی رفتارهای شوهر برای آنان یک هشدار است، رفتارهایی که نشان دهنده این است که شوهرتان شما را دوست ندارد!
راز زندگی زناشویی موفق

راز زندگی زناشویی زوج های موفق چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اغلب زوج ها در زندگی مشترک خود دچار مشکل می شوند، برای داشتن یک زندگی موفق راز هایی وجود دارد که در ادامه از آن ها مطلع خواهید شد.
زندگی مشترک

قاتل خاموش زندگی های مشترک امروزی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در زندگی مشترک ممکن است بنابر اتفاقات مختلفی با برخی مسائل روبرو شویم که می توانند در ثبات زندگی ما تاثیر بگذارند. این موارد کدام اند و راه حل آنها چیست؟
شباهت زنان و مردان

مردان و زنان چه شباهت هایی به یکدیگر دارند ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اغلب افراد بر این باورند که مردان و زنان تفاوت های بسیاری با هم دارند اما اینگونه نیست، بلکه شباهت های بسیاری بین زنان و مردان وجود دارد.
صفحه 1 از 13