افسردگی

افسردگی وسواس
افسردگی و دیگر اختلالات روانی مانند وسواس از رایج ترین اختلالات هستند که نسبت به جنسیت افراد شیوع آن بیشتر یا کمتر می باشد این بخاطر تفاوت هورمونی می باشد.
خواب افسردگی

چنین اختلالی در خواب، شما رو افسرده میکنه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خوابیدن به آرامش جسم و ذهن بسیار کمک میکند اما در برخی مواد در خواب دچار اختلالاتی میشویم که باعث به وجود آمدن مشکلاتی در ما میشود.
افسردگی بعد جراحی

دلیل اصلی افسردگی بعد جراحی و راه حلش

تاریخ انتشار : 24 شهریور 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
افسردگی یکی از مشکلات رایجی است که بعد از جراحی افراد با آن درگیر خواهند بود درحالیکه اطلاع از دلایل افسردگی میتواند راه حلی برای درمان آن باشد.
مواد مضر برای اعصاب

غذاهای ممنوع برای بی اعصاب ها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
افراد عصبانی حتما باید در تغذیه و مواد غذایی مصرفی خود به خوبی دقت کنند، برخی مواد غذایی و غذاها برای افراد عصبی بسیار مضر است.
غذای افسردگی

خوراکی مفیدی که برای افسردگی سم است !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تغذیه یکی از عوامل مهم در افسردگیست بطوری که بدون آنکه فرد متوجه شود خوردن یک سری از مواد غذایی باعث تشدید علائم افسردگی در وی می شود.
بیماری در زنان و مردان

بیماری هایی با تاثیر متفاوت در زنان و مردان

زمان مطالعه : 9 دقیقه
بعضی از بیماری ها هستند که علائم مشابهی در زنان و مردان دارند ولی نحوه بروز آن در بدن و نوع درمان آن بر اساس جنسیت انتخاب می شود.
افسردگی در تابستان

حالاتی که خبر از افسردگی تابستان می دهند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افسردگی فصلی نوعی از افسردگی به حساب می آید که در فصل های مختلف علائم مخصوص به خود را دارد یکی از رایج ترین این افسردگی ها افسردگی تابستانی است.
علت شاد نبودن

علت شاد نبودن من تو زندگیم چیه؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
افرادی که شاد نیستند باید بدانند برخی عادات اشتباه و پنهان در زندگیشان وجود دارد که مانع خوش بودن و علت شاد نبودن آن ها در زندگیست.
افسردگی بعد از زایمان

افسردگی بعد از زایمان چرا و به چه علت سراغم می آید؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بعضی از مادران بعد از زایمان به علت عدم آمادگی و بی خوابی و یا به هم ریختن اندامشان دچار آشفتگی و افسردگی می شوند که ممکن است خطرناک باشد.
افسردگی بعد ازدواج

افسردگی که در کمین تازه عروس هاست !

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برخی از زنان و مردان بعد از ازدواج دچار افسردگی می شوند و این موضوع رنج می برند، راهکارهایی مناسب برای جلوگیری و ریکاوری افسردگی بعد از ازدواج وجود دارد که کمک شایانی به زوج ها می کند.
کمک به دوست افسرده

چطور به دوست افسرده ام کمک کنم؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
به دوستان افسرده خود بیشتر توجه کنید و با انجام کارهای ساده به او کمک کنید تا به زندگی خود بازگردد و دوباره شاد و پرانرژی شود.
احساس بدبختی

تو این سن، بیشتر احساس بدبختی میکنیم !!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تحقیقات و مطالعات ثابت کرد که انسان ها در یک سن مشخص به اوج احساس بدبختی خود میرسند و زندگی برایشان دشوارتر می شود.
احساس بی ارزشی

اگر “احساس بی ارزشی” می کنید ...

زمان مطالعه : 5 دقیقه
“احساس بی ارزشی” معمولا یکی از علامت های افسردگی می باشد و حس نا امیدی و پوچی را به فرد القا کرده و زندگی طبیعی روزانه را سخت تر می کند.
زودرنجی شدید

وقتی زودرنجی شدید به راحتی درمان می شود

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از مهم ترین دلایل حساسیت های بیش از حد و زودرنجی شدید ، اعتماد به نفس پایین می باشد و بهتر است برای درمان آن اعتماد به نفس خود را تقویت و افزایش دهید.
احساس پوچی

بهترین راه رهایی از احساس پوچی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
همه ما در برخی از روزها احساس پوچی و بی ارزشی داریم و انگیزه ای برای انجام کاری را نداریم که اگر بر این احساسات منفی غلبه نکنیم دچار آسیب های روحی می شویم.
صفحه 1 از 12