سردرد های میگرنی

درمان میگرن
سردرد های میگرنی بسیار قابل تحمل است و برخی افراد از آن رنج می برند، یک زن اهل کشور هند روش جدید را برای درمان سریع میگرن یافته است.
درمان سردرد

بیایید سردرد رو بدون دارو درمان کنیم

زمان مطالعه : 7 دقیقه
سردردها بدون استفاده از دارو هم قابل درمان هستند، در ادامه روش های طبیعی و بدون دارو برای درمان سریع سردرد را به شما معرفی میکنیم.
سردرد

دلیل اصلی درد سمت راست سر چیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
سردرد یک طرفه با علائم مختلفی همچون خستگی و حالت تهوع همراه است و علل مختلفی باعث این نوع سردرد می شود مثل مشکلات عصبی، عوارض دارویی، میگرن و غیره.
پروپرانولول در بارداری

تاثیر مصرف پروپرانولول در بارداری روی جنین

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پروپرانولول دارویی برای کنترل فشارخون و ضربان قلب نامنظم می باشد که باید قبل از مصرف این دارو در دوران بارداری از عوارض و اثرات آن بر سلامت جنین بدانید.
سردرد

بدن با هرنوع سردرد به ما چه می گوید؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سردرد ها به انواع مختلفی تقسیم می شود و هرکدام علائم مخصوصی دارند. با شناخت این علائم و نشانه ها می توانید بهترین روش درمان را انتخاب کنید.
پیاز و سردرد

پیاز خام و سردرد ربطی بهم دارند ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شما هنوز در مورد اینکه آیا پیاز خام و سردرد بهم ارتباطی دارند مردد هستید و یا به این نکته فکر میکنید که تا بحال بعد از خوردن پیاز سردرد گرفته اید یا خیر؟ با ما همراه باشید.
قرص دپاکین

قرص دپاکین برای چه بیماری خوبه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دپاکین دارویی برای جلوگیری یا درمان سردردهای میگرنی، تشنج و اختلالات روحی روانی مانند اختلال دو قطبی می باشد. اسهال، خواب آلودگی و تغییرات وزن از عوارض این دارو می باشند.
سردردهای میگرنی

توصیه های مهم تابستانی ویژه میگرنی ها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سردردهای میگرنی با شروع فصل گرما و افزایش تعریق بدن تشدید پیدا میکنند، رعایت توصیه های مهم تابستانی برای افراد میگرنی بسیار حائز اهمیت است.
سردرد میگرنی

درمان میگرن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
امروزه خیلی از افراد به سردر های میگرنی دچار شده اند راه حل هایی برای کمک به درمان و کم شدن این سردردها وجود دارد که میخواهیم در این مقاله با آن ها آشنا شویم.
ورزش سردرد

حرکت ورزشی مخصوص برای درمان فوری سردرد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سردرد برای افراد بسیار رنج آور و غیر قابل تحمل است، برای درمان سردرد حرکات ورزشی وجود دارد که به درمان سریع سردرد کمک فراوانی می کند.
تغذیه میگرن

میگرنی ها چی بخورن و چی نخورن ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
افراد مبتلا به سردردهای میگرنی باید حتما مراقب رژیم غذایی خود باشند، برخی غذا ها برای افراد مبتلا به میگرن مفید و مناسب هستند و برخی هم برای میگرن مضر می باشد.
متفورمین

در مورد داروی متفورمین بیشتر بدانیم!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
داروی متفورمین در جهت کنترل دیابت برای بیماران تجویز می شود که متعلق به بیماران دیابت نوع 2 می باشد.
ارگوتامین

تاثیرات ارگوتامین در بارداری و عوارض مصرف “ارگوتامین”

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بانوانی که باردار می باشند از مصرف ارگوتامین باید به طوری جدی پرهیز کنند زیرا “ارگوتامین” می تواند حتی باعث نقص جنین یا مرگ او شود.
کاهش میگرن

راهکاری مفید و ساده برای کاهش علایم میگرن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
میگرن نوعی سردرد شدید و غیر قابل تحمل است که در زنان شیوع بیشتری دارد.راهکارهای مختلفی برای کاهش این دردها وجود دارد که می توان با بهره گیری از آنها تا حدود بسیاری از بروز مجدد این بیماری جلوگیری کرد.
درمان سردرد

چرا سرم درد میکنه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
عوامل شایع سردرد که با رعایت آنها می توانیم از سردرد پیشگیری کنیم.
صفحه 1 از 3