آیفون

گوشی آیفون 12
تصور کنید هزینه ی قابل توجهی برای خرید یک گوشی موبایل با کیفیت صرف کرده اید و هر لحظه منتظر استفاده از آن هستید که یکباره همه چیز تغییر میکند.
بازی موبایل

هیجان انگیز ترین و پرطرفدارترین بازی های آیفون در سال 2021

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر در میان انبوهی از بازی های آیفون قرارگرفته اید و نمی دانید کدام را انتخاب کنید، دراین مقاله شما با پرطرفدارترین بازیهای آیفون در سال 2021 آشنا خواهید شد.
آیفون 13

قیمت آیفون 13 در ایران

تاریخ انتشار : 24 شهریور 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
در این گزارش به بررسی قیمت محصولات سری 13 آیفون که به تازگی رونمایی شده اند، پرداخته ایم.
برنامه یادآوری

برترین برنامه های یادآوری برای اندروید و iOS

زمان مطالعه : 5 دقیقه
انتخاب یک برنامه یادآوری مناسب در میان تمام برنامه های موجود در این زمینه کار سختی می باشد که در این گزارش با بهترین برنامه های یادآوری آشنا خواهید شد.
ریست فکتوری کردن گوشی

آموزش ریست فکتوری کردن گوشی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر بنابر دلایلی تصمیم به بازگردانی گوشی به حالت اول و کارخانه دارید، در این گزارش از نمناک با نحوه “ریست فکتوری گوشی” های اندروید و آیفون آشنا خواهید شد.
انتقال مخاطبین اندروید به آیفون

3 روش “انتقال مخاطبین اندروید به آیفون”

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر به تازگی اقدام به خرید گوشی آیفون کرده اید و تصمیم به “انتقال مخاطبین اندروید به آیفون” دارید، در این گزارش بصورت تصویری با 3 روش کاربردی آشنا خواهید شد.
تفاوت فرمت heif و heic

تفاوت فرمت های “heif و heic” چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دو فرمت heif و heic یکی از فرمت های تصاویر با حجم کمتر نسبت به سایر فرمت ها هستند که در این گزارش به بررسی تفاوت های “heif و heic” خواهیم پرداخت.
بهترین برنامه های ضبط مکالمه آیفون

برنامه های “ضبط مکالمه آیفون”

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر به دنبال برنامه مناسب برای ضبط مکالمات آیفون هستید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با برنامه های کاربردی برای “ضبط مکالمه آیفون” آشنا خواهید شد.
برنامه فیلتر نور آبی

برنامه فیلتر نور آبی برای ویندوز، اندروید و iOS

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نور آبی دستگاه هایی مانند گوشی، تبلت و کامپیوترها یکی از عوامل موثر بر بینایی هستند که با استفاده از برنامه فیلتر نوری آبی می توانید این تاثیر را به حداقل برسانید.
رفع مشکل app library

رفع مشکل کار نکردن app library در آیفون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
از قابلیت های ورژن جدید iOS، اضافه شدن قابلیت app library است که اگر در کار کردن با این قابلیت به مشکل خورده اید، در این گزارش به رفع مشکل آن خواهیم پرداخت.
تفاوت اندروید و ios

بررسی تفاوت های کلیدی اندروید و ios

زمان مطالعه : 12 دقیقه
اگر تصمیم به خرید گوشی هوشمند دارید و اما به دو راهی سیستم عامل اندروید و ios برخورده اید، در این گزارش از نمناک با تفاوت اندروید و ios آشنا خواهید شد.
دانلود inshot برای اندروید و آیفون

دانلود برنامه inShot اندروید و آیفون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر تصمیم به نصب برنامه حرفه ای برای ویرایش فیلم دارید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با برنامه کاربردی “inshot” برای اندروید و ِآیفون آشنا خواهید شد.
تحریم اپ استو

چالش تحریم کاربران ایرانی ios در اپ استور

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بار دیگر محدودیت های اپل کاربران آیفون را دچار دردسر کرد. آیا وقت آن رسیده است که کاربران ایرانی با گوشی آیفون خود خداحافظی کنند؟!
دانلود برنامه adobe connect

برنامه “adobe connect” برای اندروید، آیفون و ویندوز

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برنامه “adobe connect” یکی از برنامه های کاربردی جهت تماس تصویری و کنفرانس های گروهی می باشد که در این گزارش از نمناک با این برنامه بیشتر آشنا خواهید شد.
سیبچه

مسدود شدن بخشی از اکانت ها توسط اپل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در طی دو هفته اخیر برای کمتر از ده درصد از کاربران مشکلاتی در استفاده از سیبچه به وجود آمده بود. سیبچه ضمن ابراز تأسف از این مشکلات، خود را ملزم به ارائه توضیحاتی به خانواده بزرگ کاربران عزیز سیبچه می داند.
صفحه 1 از 7