آیفون

بهترین برنامه های ضبط مکالمه آیفون
اگر به دنبال برنامه مناسب برای ضبط مکالمات آیفون هستید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با برنامه های کاربردی برای “ضبط مکالمه آیفون” آشنا خواهید شد.
برنامه فیلتر نور آبی

برنامه فیلتر نور آبی برای ویندوز، اندروید و iOS

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نور آبی دستگاه هایی مانند گوشی، تبلت و کامپیوترها یکی از عوامل موثر بر بینایی هستند که با استفاده از برنامه فیلتر نوری آبی می توانید این تاثیر را به حداقل برسانید.
رفع مشکل app library

رفع مشکل کار نکردن app library در آیفون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
از قابلیت های ورژن جدید iOS، اضافه شدن قابلیت app library است که اگر در کار کردن با این قابلیت به مشکل خورده اید، در این گزارش به رفع مشکل آن خواهیم پرداخت.
انتقال مخاطبین اندروید به آیفون

3 روش “انتقال مخاطبین اندروید به آیفون”

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر به تازگی اقدام به خرید گوشی آیفون کرده اید و تصمیم به “انتقال مخاطبین اندروید به آیفون” دارید، در این گزارش بصورت تصویری با 3 روش کاربردی آشنا خواهید شد.
تفاوت اندروید و ios

بررسی تفاوت های کلیدی اندروید و ios

زمان مطالعه : 12 دقیقه
اگر تصمیم به خرید گوشی هوشمند دارید و اما به دو راهی سیستم عامل اندروید و ios برخورده اید، در این گزارش از نمناک با تفاوت اندروید و ios آشنا خواهید شد.
ریست فکتوری کردن گوشی

آموزش ریست فکتوری کردن گوشی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر بنابر دلایلی تصمیم به بازگردانی گوشی به حالت اول و کارخانه دارید، در این گزارش از نمناک با نحوه “ریست فکتوری گوشی” های اندروید و آیفون آشنا خواهید شد.
دانلود inshot برای اندروید و آیفون

دانلود برنامه inShot اندروید و آیفون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر تصمیم به نصب برنامه حرفه ای برای ویرایش فیلم دارید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با برنامه کاربردی “inshot” برای اندروید و ِآیفون آشنا خواهید شد.
تحریم اپ استو

چالش تحریم کاربران ایرانی ios در اپ استور

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بار دیگر محدودیت های اپل کاربران آیفون را دچار دردسر کرد. آیا وقت آن رسیده است که کاربران ایرانی با گوشی آیفون خود خداحافظی کنند؟!
تفاوت فرمت heif و heic

تفاوت فرمت های “heif و heic” چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دو فرمت heif و heic یکی از فرمت های تصاویر با حجم کمتر نسبت به سایر فرمت ها هستند که در این گزارش به بررسی تفاوت های “heif و heic” خواهیم پرداخت.
دانلود برنامه adobe connect

برنامه “adobe connect” برای اندروید، آیفون و ویندوز

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برنامه “adobe connect” یکی از برنامه های کاربردی جهت تماس تصویری و کنفرانس های گروهی می باشد که در این گزارش از نمناک با این برنامه بیشتر آشنا خواهید شد.
سیبچه

مسدود شدن بخشی از اکانت ها توسط اپل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در طی دو هفته اخیر برای کمتر از ده درصد از کاربران مشکلاتی در استفاده از سیبچه به وجود آمده بود. سیبچه ضمن ابراز تأسف از این مشکلات، خود را ملزم به ارائه توضیحاتی به خانواده بزرگ کاربران عزیز سیبچه می داند.
بکاپ گرفتن از آیفون

آموزش بکاپ گرفتن از آیفون و آیپد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از راه های مناسب برای ذخیره کردن اطلاعات گوشی در فضایی دیگر، بکاپ گرفتن است که در این گزارش با نحوه بکاپ گرفتن از آیفون و آیپد آشنا خواهید شد.
ریست کردن پسورد اپل آیدی

آموزش ریست کردن پسورد اپل آیدی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر بنابر هر دلیلی رمز و پسورد اپل آیدی خود را فراموش کرده اید، می توانید با این آموزش از نمناک اقدام به ریست پسورد اپل آیدی کنید.
قیمت آیفون 11

قیمت آیفون 11 پرو مکس در ایران چند؟

تاریخ انتشار : 3 مهر 1398زمان مطالعه : 3 دقیقه
قیمت آیفون 11 پرو مکس در بازار ایران قیمتی ترسناک دارد. در ادامه قیمت گوشی جدید آیفون 11 پرو مکس در بازار موبایل ایران را می خوانید.
حذف كش اينستاگرام

آموزش حذف کش اینستاگرام آیفون

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در این گزارش از بخش تکنولوژی سایت نمناک شما را با آموزش ساده حذف کش اینستاگرام در آیفون آشنا خواهیم کرد.
صفحه 1 از 7