ازدواج

زیبایی در ازدواج
اگر جزو دختر خانم هایی هستید که زیبایی در ازدواج برایتان بسیار مهم است و دوست دارید همسرتان خوشتیپ و زیبا باشد حتما باید از برخی نکات مهم به خوبی مطلع باشید.
ازدواج اشتباه

ازدواج با این خانم ها اشتباه بزرگیه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ازدواج، امری می باشد که شما شریک زندگی خود را برای سالیان آینده انتخاب می کنید و کوچکترین اشتباه شما می تواند منجر به شکست و ازدواج اشتباه شما گردد.
مطرح كردن ازدواج با خانواده

چگونه تصمیم به ازدواج را با خانواده مطرح کنیم ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی از جوانان برای مطرح کردن قصد ازدواج با خانواده کمی مشکل دارند و واکنش به این موضوع بستگی به فرهنگ خانواده ها دارد.
ازدواج اشتباه

ازدواج با این 11 مرد کاملا اشتباه است

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای ازدواج باید معیارهایی را در نظر گرفت تا در آینده دچار مشکلات متعددی نشویم. با این وجود برای عدم تجربه ازدواج اشتباه، با چه مردانی نباید ازدواج کرد؟
ازدواج با مرد قد كوتاه

ازدواج مرد جوان با دختری دوبرابر قد خودش !!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای ازدواج معیارهایی وجود دارند که طرفین این معیارها را انتخاب می کنند و به همین دلیل ازدواج مرد قد کوتاه با دختر قد بلند باعث شوکه شدن کاربران شد.
نقش والدین در ازدواج

نقش اصلی والدین در ازدواج فرزندشان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ازدواج از مسائل اساسی زندگی است و با توجه به اهمیت ازدواج فرزندان، والدین در این زمینه نقش و وظیفه ویژه ای دارند و باید به برخی نکات توجه ویژه ای داشته باشند.
چگونگی انتخاب همسر

در انتخاب همسر حتما به این نکات توجه کنید!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
انتخاب همسر یکی از مهم ترین انتخاب ها در طول زندگی هر فرد است و کسانی که بتوانند شریک زندگی خود را به خوبی انتخاب کنند سرنوشت و آینده خوبی خواهند داشت.
ازدواج با عشق

ازدواج به خاطر عشق ؛ خوب است یا بد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ازدواج تنها با معیار عشق و عاشقی آیا همیشه به سرمنزل مقصود میرسد و زوجین از این شکل ازدواج در زندگی خود به دوام می رسند؟
مخالفت خانواده با ازدواج

مخالفت خانواده با ازدواج هم راه حل دارد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از مشکلات ازدواج جوانان مخالفت خانواده ها می باشد که گاهی این مخالفت ها بدون دلیل و منطق است و جوانان باید با روش هایی با مخالفت والدین کنار بیایند و این مشکل را برطرف کنند.
ازدواج با مرد مسن

آسیب های پنهان در پس ازدواج زنان جوان با مردان مسن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه بسیاری از دختران جوان تمایل به ازدواج با مردان مسن را دارند که جای پدرشان است اما از آسیب ها و مشکلاتی که این ازدواج ها در زندگی شان به وجود می آورد اطلاعی ندارند.
پیشنهاد ازدواج

روش های رمانتیک برای دادن پیشنهاد ازدواج

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اولین قدم برای ازدواج با فرد مورد علاقه دادن پیشنهاد ازدواج است پس باید یک روش رمانتیک و عاشقانه برای درخواست ازدواج انتخاب کنید تا جواب مثبت بگیرید.
ازدواج با فرد وابسته

ازدواج با فرد وابسته و رازهایی که باید بدانید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
وابستگی افراد در زندگی مشترک ممکن است اختلالاتی ایجاد کند پس با شناخت شخصیت یک فرد وابسته قبل از ازدواج از بروز مشکلات در زندگی خود جلوگیری کنید.
دعوای خواهر شوهر

دعوای خواهرشوهر و داماد وسط عروسی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خواهرانی که با هزار شوق و ذوق به مراسم عروسی برادرشان آمده بودند با رفتاری غیرمنتظره از طرف داماد روبرو شدند و همه چیز برایشان تغییر کرد.
ازدواج با مرد مطلقه

ازدواج با مرد مطلقه و تمام بایدها و نبایدهایش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر قصد ازدواج با مردان مطلقه را دارید به هیچ عنوان نباید ترحم یا دلسوزی کنید و قبل از ازدواج باید دقیق و درست تحقیقات لازم را انجام دهید.
فرهنگ در ازدواج

چرا فرهنگ معیار مهمی در ازدواج است ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
با توجه به آثار وسیع فرهنگ بر زندگی و شخصیت افراد، معیار فرهنگ در ازدواج اهمیت زیادی دارد و بسیاری از زن و شوهرها به خاطر تفاوت های فرهنگی کارشان به طلاق می انجامد.
صفحه 1 از 14