ازدواج

راز موفقیت در ازدواج
در زندگیتان مسئولیت پذیر باشید و با همسرتان قرارهای عاشقانه بگذارید و برایش گل بخرید همچنین از او تعریف کنید و شنونده خوبی برایش باشید.
آمادگی ازدواج

این علامت یعنی نامزدت آمادگی ازدواج نداره

تاریخ انتشار : 6 مهر 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
روابط رمانتیک همیشه سرانجام خوبُ خوش و یکسانی نخواهند داشت برای زودتر فهمیدن سرانجام رابطه عاطفی میتوانید برخی نشانه هارا دنبال کنید.
ازدواج با مردی کوچکتر از خود

خوب و بد ازدواج با مرد کوچکتر از خودت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اکثر خانومها ترجیح می دهند با مردانی ازدواج کنند که از خودشان بزرگ تر باشند، اما عده ای هم به ازدواج با مرد کوچکتر از خود مثبت نگاه می کنند.
ازدواج با مرد مسن

آسیب های پنهان در پس ازدواج زنان جوان با مردان مسن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه بسیاری از دختران جوان تمایل به ازدواج با مردان مسن را دارند که جای پدرشان است اما از آسیب ها و مشکلاتی که این ازدواج ها در زندگی شان به وجود می آورد اطلاعی ندارند.
پیشنهاد ازدواج

روش های رمانتیک برای دادن پیشنهاد ازدواج

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اولین قدم برای ازدواج با فرد مورد علاقه دادن پیشنهاد ازدواج است پس باید یک روش رمانتیک و عاشقانه برای درخواست ازدواج انتخاب کنید تا جواب مثبت بگیرید.
زیبایی در ازدواج

ازدواج با زن زیبا خوبه یا بد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زیبایی ظاهری نقش بسیاری در ازدواج و دوام آن دارد.اما آیا زیبایی بسیار زنان باعث دوام ازدواج خواهد شد؟ یا مردان زیباتر می توانند ازدواج موفقی داشته باشند؟
بازی با حلقه ازدواج

دلیل بازی با حلقه ی ازدواج چیست؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بارها دیده اید افرادی را که حلقه ی ازدواج شان را در دست خود بازی می دهند و مدام از انگشت خود خارج و دوباره .. اینها معانی دارند که در ادامه می خوانید.
ازدواج با زن مطلقه

آنچه قبل ازدواج با زن مطلقه باید بدانید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ازدواج با زنان مطلقه دارای مزایا و معایبی است و نباید فقط با دید منفی به آن نگاه کرد اما افرادی که قصد ازدواج با خانم مطلقه را دارند این نکات را باید بدانند.
اختلاف تحصیلات در ازدواج

اختلاف سطح تحصیلات در ازدواج چقدر مهمه؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
تفاوت میزان تحصیلات یکی از چالش های پیش روی جوانان قبل از ازدواج است که باید بدانند میزان تحصیلاتشان میتواند اختلاف داشته باشد یا الزاما باید همسطح باشد؟
ازدواج با بیش فعالی

راهنمای رابطه و ازدواج با یک فرد بیش فعال

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بیش فعالی و اختلال نقص توجه در روابط رومانتیک بزرگسالان می تواند مشکلات زیادی ایجاد کند. ازدواج و ارتباط با فرد بیش فعال اصول خاص خود را دارد.
ازدواج نکنید

افرادی که هرگز نباید باهم ازدواج کنند!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای تشکیل زندگی باید از طرف مقابل خود شناخت کاملی داشته باشید و از همه مهم تر این است که شما بدانید با چه کسانی نباید ازدواج کنید.
ازدواج با مرد مطلقه

ازدواج با مرد مطلقه و تمام بایدها و نبایدهایش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر قصد ازدواج با مردان مطلقه را دارید به هیچ عنوان نباید ترحم یا دلسوزی کنید و قبل از ازدواج باید دقیق و درست تحقیقات لازم را انجام دهید.
ازدواج اشتباه

ازدواج با این خانم ها اشتباه بزرگیه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ازدواج، امری می باشد که شما شریک زندگی خود را برای سالیان آینده انتخاب می کنید و کوچکترین اشتباه شما می تواند منجر به شکست و ازدواج اشتباه شما گردد.
مردان نامناسب ازدواج

ازدواج با این مردان عاقبت خوشی ندارد!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در انتخاب شریک زندگی خود دقت کنید تا بعد از ازدواج از انتخاب خود پشیمان نشوید مردانی که برای ازدواج نامناسب هستند را بشناسید و از آن ها دوری کنید.
ازدواج با خانواده پرجمعیت

ازدواج با خانواده پرجمعیت یا کم جمعیت، کدوم بهتره ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
امروزه یکی از معیارهای ازدواج جوانان پرجمعیت یا کم جمعیت بودن خانوادهاست که هر کدام مزایا و معایبی دارند اما بیشتر افراد به ازدواج با خانواده های کم جمیعیت تمایل دارند.
صفحه 1 از 15