نکات خانه داری

جرم گیر توالت
ریختن آبلیمو داخل توالت برای بسیاری از افراد تعجب برانگیز است زیرا از تاثیرات شگفت انگیز آن در سرویس بهداشتی بی اطلاع هستند.
استفاده دیگ سنگی

اصول آب بندی و استفاده از دیگ سنگی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ظروف سنگی از قدیمی ترین و بهترین ظروف برای پخت و پز غذاهای آبکی می باشند. پختن غذا در این ظروف، طعم غذای شما را بسیار عالی و متفاوت می کند.
دمای مناسب فریزر

دمای فریزر شما مناسب است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای جلوگیری از آسیب به یخچال و فریزر باید درجه دمای مناسب آن ها را بدانید و تنظیم کنید و برای بهبود عملکرد فریزر نباید آن را بیش از حد پر کنید.
تابه دو طرفه رژیمی

چیزهایی که با تابه دوطرفه میشه درست کرد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بنا به این موضوع که در حال حاضر اغلب خانواده ها از تابه دو طرفه استفاده می کنند، بهتر است از خصوصیات تابه دو طرفه رژیمی و غذاهای قابل پخت در آن مطلع باشید.
نظم خانه

ترفند نظم دادن به خانه های شلوغ و شلخته

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر می خواهید همیشه خانه ای مرتب و منظم داشته باشید با ترفندها و ایده های نظم دهی از شر خانه شلوغ و شلخته خود خلاص شوید.
استفاده از چاقو تیز کن

چند گام برای استفاده صحیح از چاقو تیزکن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
چاقو ها ابزارهای پرکاربرد آشپزخانه هستند پس باید همیشه تیز و آماده باشند، برای این امر از چاقو تیز کن کمک می گیریم اما باید روش صحیح استفاده آن را بدانیم.
رفع بوی غذا از خانه

رفع بوی هرنوع غذا از خانه با شمع!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در برخی مواقع ممکن است مدتی پس از پخت و پز غذا همچنان بوی آن در داخل محیط باقی بماند و افراد قادر به از بین بردن این بو نباشند، برای رفع بوی هر نوع غذا از خانه روش های مناسبی وجود دارد.
نحوه خرد كردن مرغ

آموزش مرحله به مرحله خرد و تکه کردن مرغ + تصویر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر مرغی کامل خریده اید نیازی به نگرانی نیست شما می توانید در خانه با روشی ساده ولی حرفه ای یک مرغ درسته را به 8 قسمت تقسیم کنید.
کلید شکسته در قفل

تکنیک خارج کردن کلید شکسته داخل قفل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر بنابر هر دلیلی کلید شما بر روی قفل در شکسته شده است و به کلید ساز دسترسی ندارید، می توانید با روش های ساده و سریع اقدام به خارج کردن کلید از قفل کنید.
شستن ظروف

هر روز سه نکته خانه داری! سری 5

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خانم های خانه دار در کارهای خانه مشکلاتی دارند که کار را برایشان سخت می کند اما راه حل هایی وجود دارد که می توانند با استفاده از آنها به راحتی انجام دهند.
صفحه کابینت

اشتباه خانم ها در مراقبت از صفحه کابینت

تاریخ انتشار : 25 آبان 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
صفحه کابینت قسمتی از آشپزخانه است که بیشترین استفاده در طول روز از آن میشود و به دلیل قیمت بالای آن باید نسبت به نگهداری صفحه کابینت دقت بسزایی داشته باشید.
کنترل تلویزیون

آموزش تمیز کردن کنترل تلویزیون، مثل روز اولش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کنترل تلویزیون به دلیل استفاده مداوم، مکانی برای تجمع ویروس ها است پس برای ضدعفونی کردن اصولی و خراب نشدن آن باید از بهترین روش ها استفاده کنید.
تمیزکاری خانه

با این ماده، تمیز کاری خونه خیلی آسونه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ترفند های ساده ی نظافت منزل طرفداران زیادی در بین خانم ها دارد زیرا با آشنایی از بهترین تکنیک های نظافت خانه، دیگر نگران تمیز بودن خانه خود نباشید.
رفع آلودگی هوای خانه

روش پاک سازی کامل خانه از آلودگی هوا

زمان مطالعه : 8 دقیقه
آلودگی هوای خانه موجب ایجاد مشکلات خطرناکی برای سلامت افراد می شود بنابراین باید با روش هایی مناسب هوای خانه را از آلودگی رفع و پاکسازی کنیم.
خانه داری

مراقب باشید خانه داری مریض تان نکند!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خانم های خانه دار باید با استفاده از روش های صحیح خانه داری و رعایت نکات ایمنی از آسیب رساندن به خودشان جلوگیری و مراقب سلامتی خود در هنگام تمیز کاری خانه باشند.
صفحه 1 از 24