نکات همسرداری

ابراز محبت به همسر
روش های بسیار ساده ای برای ابراز عشق و محبت به همسر وجود دارد که با انجام آن ها روز به روز عشق و علاقه در رابطه تان افزایش می یابد.
صمیمیت با همسر

سنجش صمیمیت با همسر، نمره شما چند است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اغلب افراد کم حرفی زوجین را نشانه از سرد بودن رابطه زناشویی می دانند اما اینطور نیست و معیارهای مختلفی برای سنجش صمیمیت با همسر و رابطه زناشویی وجود دارد،
سورپرایز کردن شوهر

ایده ای رومانتیک برای سورپرایز کردن شوهر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شاید فکر کنید فقط زنان نیاز به ابراز عشق دارند اما واقعیت این است که باید بعضی مواقع با سورپرایز شوهرمان احساس خاص و مورد علاقه بودن را به او بدهیم.
همسر بد

این اخلاق ها را دارید؟ پس همسر بدی هستید!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روانشناسان به این دسته از افراد همسران سمی می گویند، زن و مردی که با داشتن ویژگی های اخلاقی خود را تبدیل به یک همسر بد و غیر قابل تحمل می سازند.
زندگی مشترک

کلید نجات زندگی مشترک در یک قدمی طلاق

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما و همسرتان برسر مسائل پیش پاافتاده اختلاف دارید یا به هم بی توجهی میکنید، برای برگرداندن اشتیاق نسبت به یکدیگر در زندگی مشترک نکاتی را باید رعایت کنید.
زن خوب

یه زن خوب و تمام عیار همه این ویژگی ها رو داره

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ویژگی های زن در زندگی مشترک بسیار قابل اهمیت است و برخی خصوصیات خوب تاثیر بسزایی در موفق بودن زندگی مشترک دارد ک هر خانمی باید با آن ها آشنا شود.
همسر منزوی

بهترین رفتار و برخورد با همسر منزوی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر همسر شما فردی منزوی و گوشه گیر است شما باید با رفتارهای صحیح و برخورد مناسب اعتماد به نفس همسرتان را افزایش دهید تا این مشکل او را رفع کنید.
الگوهای مخرب

الگوهای مخرب زندگی زوج های امروزی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برخی از رفتارهای اشتباه و الگوهای مخرب بیشترین فشارهای روانی را در روابط زناشویی زوجین ایجاد می کنند و منجر به مشکلات و اختلافات بزرگتر در زندگی می شود.
بهترین همسر دنیا

چگونه بهترین همسر دنیا باشیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همه ی زوج ها دوست دارند که برای همسرشان بهترین و خاص ترین باشند و هر کس به دنبال راهی برای این موضوع است.در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه بهترین همسر دنیا شوید.
پیامک به مردان

پیامک هایی که نباید به مردان بفرستید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از خانم ها احساسات و علاقه خود به همسرشان را با ارسال یک پیامک نشان می دهند اما باید بدانند بعضی حرف‌ها را نباید با ارسال پیامک به مردان بگویند.
رابطه با همسر

10 کار ساده برای ساخت یک رابطه قوی با همسر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دوست دارید مهم ترین فرد زندگی همسرتان باشید و این کاملا طبیعی است پس بایستی راه و روش محکم شدن رابطه با همسرتان را بدانید.
سال اول ازدواج

اشتباه اکثر تازه عروس دامادها سال اول ازدواج

زمان مطالعه : 6 دقیقه
سال اول زندگی مشترک, سالی پر از تجربیات جدید و تازه است همچنین زوج ها به دلیل نداشتن تجربه کافی دچار برخی مشکلات هم خواهند شد.
آرامش زندگی زناشویی

راز پنهان آرامش میان زن و شوهر در زندگی زناشویی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در زندگی زناشویی تان به همسرتان محبت کنید و در بحث ها حرمت شکنی نکنید مشکلاتتان را با گفت و گو حل کنید و همیشه برای حفظ آرامش زندگی تلاش کنید.
بهترین همسر

چگونه می توانم بهترین زن و همسر برای شوهرم باشم؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برای اینکه برای شوهرتان بهترین زن و همسر دنیا شوید باید در زندگی فدارکار و مهربان باشید و در مراحل سخت و مشکلات زندگی در کنار همسر خود بوده و از او پشتیبانی کنید.
دوست داشتن واقعی همسر

از کجا بفهمم همسرم دوستم داره؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما هم این ابهام برایتان به وجود آمده که همسرتان عاشقانه شما را دوست ندارد ، این مطلب از مجله نمناک را از دست ندهید و با نشانه های دوست داشتن واقعی همسر آشنا شوید.
صفحه 1 از 18