نکات همسرداری

خواسته زن از همسرش

آقا، همسرت آرزو داره اینها رو بدونی!

تاریخ انتشار : 24 مهر 1400زمان مطالعه : 6 دقیقه
زنان نسبت به مردان توجه بیشتری به جزئیات در زندگی مشترک دارند بنابراین توقعاتی از همسرشان دارند که مردان برای داشتن زندگی بهتر باید بدانند.
زن جذاب برای همسر

چگونه یک زن جذاب برای همسرمان باشیم ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای اینکه بتوانید یک زن جذاب برای همسر خود باشید و بتوانید قلب مردتان را تسخیر کنید باید یک سری خصوصیات که مردان را شیفته می کند را در خود به وجود بیاورید.
تست همسر ایده آل

تست همسر ایده آل از روی رنگ مورد علاقه تان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تست همسر ایده آل تستی است که در آن همسر شما با انتخاب یک رنگ از بین سه رنگ به شما خواهد گفت که آیا او می تواند همسری ایده ال برای شما باشد یا نه!
جمله های معجزه گر

این جمله ها را حتما به همسرتان بگویید؛ معجزه میکند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در زندگی مشترک می توانید فقط با گفتن جمله های معجزه گر زندگی شیرین و لذت بخشی داشته باشید و هر روز عشق و علاقه خود را به همسرتان تثبیت کنید.
رفتار با زن غرغرو

بهترین رفتار آقا با غرغرهای همسرش

زمان مطالعه : 10 دقیقه
غر زدن بیش از حد زنان می تواند به مرور زمان تاثیرات مخربی را بر روی زندگی داشته باشد، بنابراین بهتر است رفتارهای صحیحی با زن غرغرو داشته باشید.
روش کلاس گذاشتن

کلاس گذاشتن دخترها در دوران نامزدی راه و روش داره !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دوران نامزدی دورانی است که دختر و پسر بر شخصیت و رفتار یکدیگر شناخت پیدا می کنند پس دخترها باید روشهای برخورد مناسب با همسر خود را بلد باشند.
مرد ایرادگیر

اگه زیاد به خانمت گیر میدی منتظر این اتفاقات باش

تاریخ انتشار : 18 مهر 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از آقایان همیشه در حال بهانه جویی و گیر دادن های بی مورد هستند. رفتارهای اشتباه این مردان اثرات بدی بر زندگی و همسرشان دارد.
اشتباهات زندگی مشترک

بزرگترین اشتباهات زوج ها چند سال بعد ازدواج

تاریخ انتشار : 17 مهر 1400زمان مطالعه : 9 دقیقه
برخی از زوجین چند سال بعد از ازدواج مرتکب اشتباهاتی می شوند که موجب سردی رابطه می شود و به روابط زناشویی و زندگی مشترک آن ها آسیب می رساند.
همسر شکاک

شیوه زندگی با همسری که به زمین و زمان شک دارد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر نسبت به همسرتان شکاک هستید و این مسئله شما را آزار می دهد به روزهای خوب زندگیتان فکر کنید و بدانید که او شما را برای ادامه زندگی اش انتخاب کرده است.
رابطه خوب با همسر

رابطه خوب با همسر 5 راز دارد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رابطه خوب با همسر یعنی حفظ استحکام زندگی زناشویی و ایجاد صمیمیت در زندگی مشترک ، برای دستیابی به این حس عالی بایستی بدانید که چه بگویید و چطور رفتار کنید.
بخشش اشتباه همسر

این اشتباهات همسرتان را هرگز نبخشید!!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در زندگی مشترک برخی از اشتباهات همسرتان را ببخشید تا آسیبی به رابطه تان وارد نشود اما اشتباهاتی هستند که تاثیر بدی در زندگی می گذارند و غیر قابل بخشش هستند.
رفتار با جاری

رفتار خانم های با سیاست با جاری حسودشان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از افراد فکر می کنند که روابط بین جاری مثل مادر شوهر نباید حسنه باشد در صورتی که این گونه نیست و شما با نوع رفتار مناسب می توانید روابطه دوستانه ای با جاری تان داشته باشید.
مقایسه همسر با دیگران

اگر همسرتان را با دیگران مقایسه می کنید حتما بخوانید!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مقایسه همسر با دیگران یک یاز بدترین عادات زناشویی است که منجر به طلاق عاطفی بین زوجین می شود و اعتماد بنفس طرفین را به شدت پایین می آورد.
همسر ایراد گیر

اگه از ایراد گرفتن های همسرت خسته شدی بخون

تاریخ انتشار : 12 مهر 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی افراد همیشه از کارها و رفتارهای همسرشان ناراضی هستند. زندگی با این افراد سخت است اما می توان با روشی صحیح با همسران ایراد گیر برخورد کرد.
جذب همسر

12 راز با سیاست زنانه برای جذب همسر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در زندگی های مشترک عشق و علاقه با گذشت زمان کمرنگ تر می شود اما راه های ساده ای برای جذب همسر وجود دارد که تنها با رفتارتان می توانید برای همیشه صمیمیت و عشق را در زندگیتان داشته باشید.
صفحه 1 از 17