سرماخوردگی

سرد شدن ناگهانی هوا
به احتمال فراوان شما هم تا به حال بر اثر تغییرات و افت دمای هوا بیمار شده اید، اما آیا می دانید دلیل مریض شدن بر اثر تغییرات ناگهانی هوا چه چیزهایی است؟
دیفن هیدرامین

دیفن هیدرامین برای چه افرادی ضرر دارد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دیفن هیدرامین دارویی است که معمولا برای درمان علائم سرماخورگی و آلرژی تجویز می شود و رایج ترین عوارض آن خستگی و خواب آلودگی می باشد.
سرماخوردگی در بارداری

سرما خوردگی در بارداری و راه حلش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
وقتی در دوران بارداری دچار سرماخوردگی شدید؛ سعی کنید بدون مشورت پزشک دارویی استفاده نکنید که ممکن است آسیبات جدی به مادر و جنین برسد.
علائم آلرژی

علائمی که ثابت می کند شما آلرژی دارید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آلرژی یا همان حساسیت علائمی همچون آبریزش و گرفتگی بینی ، عطسه ، خارش و آبریزش چشم و غیره را به همراه دارد که در ادامه با داروهای آلرژی زا و علائم آلرژی بیشتر آشنا می شوید.
سرماخوردگی و کرونا

هرگونه علامت سرماخوردگی را به حساب کرونا بگذارید

تاریخ انتشار : 24 فروردین 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
یک فوق تخصص جراحی ریه و قفسه سینه با اشاره به اینکه 50 درصد افراد مبتلا به کرونا فاقد علامت هستند نسبت به رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی تاکید کرد.
غذای سرماخوردگی

بهترین غذایی که موقع سرماخوردگی میشه خورد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای درمان سرماخوردگی و آنفولانزا تنها مصرف دارو کافی نیست، بلکه در مواقع سرماخوردگی و آنفولانزا باید به برنامه غذایی و غذاهای مصرفی خود نگاه ویژه ای داشته باشید.
درمان سرماخوردگی

درمان هرچه سریعتر سرماخوردگی در خانه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بسیاری از افراد در فصل سرما دچار سرماخوردگی می شوند و از روش های مناسب برای درمان آن بی اطلاع هستند، با توجه داشتن به برخی توصیه ها می توان سرماخوردگی را هر چه سریع تر در خانه درمان کرد.
سرماخوردگی مکرر کودکان

کودک شما هم مدام سرماخوردگی دارد ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سرماخوردگی مکرر کودکان چه دلیلی دارد و چگونه می توان سرماخوردگی مکرر کودکان را درمان کرد؟ در ادامه از هر آنچه باید درباره سرماخوردگی مکرر کودکان بدانید، مطلع خواهید شد.
کمکهای اولیه سرمازدگی

بهترین کار برای کمک به فردی که سرمازده شده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گاهی اوقات ممکن است افراد بنا به دلایل مختلف دچار سرمازدگی یا هیپوترمی شوند، برای افرادی که دچار هیپوترمی می شوند باید چه کارهایی انجام دهیم؟
علائم قبل از سرماخوردگی

علائم بدن قبل از سرماخوردگی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر به پیام های نامحسوسی که بدنتان ارسال می کند توجه کنید، می توانید جلوی یک سرماخوردگی را قبل از اینکه به اوج برسد را بگیرید.
مواد غذایی مضر سرماخوردگی

آنچه موقع سرماخوردگی نباید خورد

زمان مطالعه : 9 دقیقه
با سرماخوردگی بدن سیستم ایمنی اش ضعیف می شود و خوردن هر چیزی می تواند بر آن تاثیر بگذارد. چه بسا بسیاری از مواد مغذی وجود دارند که در این دوره مضر محسوب می شوند.
آبریزش بینی

به راحتی از شر آبریزش بینی خلاص شوید

زمان مطالعه : 9 دقیقه
آبریزش بینی یکی از مشکلاتی است که همه انسان ها به آن دچار می شوند و علت های آبریزش بینی متفاوت می باشد و برای آن درمان های خانگی متفاوتی وجود دارد.
شربت سرفه

طرز تهیه شربت سرفه خانگی با تاثیر فوری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در فصل زمستان و سرما اغلب افراد دچار گلودرد می شوند که استفاده از شربت های گیاهی و خانگی می تواند کمک بسیاری به تسکین و درمان سرفه های شدید آن ها کند.
آنتی هیستامین

چه کسانی نباید آنتی هیستامین مصرف کنند ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آنتی هیستامین یکی از داروهای پر مصرف است که اغلب برای درمان علائم سرماخوردگی ،حساسیت و آلرژی مصرف می شود اما عوارضی هم دارد که باید بدانید.
روغن پونه کوهی

با روغن پونه سرماخوردگی را سریع تر درمان کنید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
روغن پونه کوهی برای درمان سرفه، برونشیت و سرماخوردگی بسیار مفید و موثر است، البته نحوه استفاده از روغن پونه کوهی برای درمان سرماخوردگی حائز اهمیت می باشد.
صفحه 1 از 6