ترفندستان

بلاک کردن سایت
برخی وب سایت ها هستند که برای کودکان اعتیاد آور و نامناسب می باشند. از این رو اگر با چنین مشکلی برخورد کرده اید، می توانید اقدام به بلاک کردن وب سایت کنید.
افزاش کیفیت عکس

ترفندهای افزایش کیفیت عکس

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کیفیت پایین عکس ها یکی از مشکلاتی است که گاها می توانند مشکل ساز شوند. اما آیا روش هایی وجود دارند که ما بتوانید کیفیت عکس ها را افزایش دهیم؟ چگونه؟!
کاهش حجم آهنگ

آموزش کاهش حجم آهنگ

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر با فایل موزیکی روبرو شده اید که حجم آن بسیار بالا می باشد، در این گزارش با ابزارهای کاربردی و سریع برای کاهش حجم آهنگ آشنا خواهید شد.
تبدیل webp به png

آموزش تبدیل فرمت webp به png و jpg

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر فایل Webp دارید و با استفاده روش های مختلف موفق به رفع این مشکل نشده اید، در این گزارش شما را با نحوه تبدیل فرمت Webp به png و jpg آَشنا خواهیم ساخت.
دانلود افزونه idm

دانلود افزونه IDM برای مرورگر کروم و موزیلا فایرفاکس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر از طرفداران نرم افزار idm هستید و می خواهید خیلی برنامه ریزی شده اقدام به استفاده از این ابزار کنید، می توانید از افزونه های آن نیز استفاده نمایید.
کپی متن از سایت قفل

نحوه کپی متن از سایت های قفل شده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر متنی را در یک وب سایت دیده اید و اما موفق به کپی کردن متن آن نشده اید، در این گزارش با روش های کاربردی کپی متن از سایت های قفل شده آشنا خواهید شد.
حذف فایل حذف نشدنی

چگونه فایل هایی که حذف نمیشوند را حذف کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر در ویندوز به فایل هایی برخورد کرده اید که نمی توانید آنها را حذف کنید، در این گزارش از با روش هایی که می توانند به شما کمک کنند آشنا خواهید شد.
شطرنجی کردن عکس

چگونه عکس را شطرنجی کنیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر عکسی دارید و می خواهید آنرا با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن شطرنجی کنید، در این گزارش با ابزار کارآمد شطرنجی کردن عکس آشنا خواهید شد.
اتصال هدفون به کامپیوتر

چطوری هدفون رو به کامپیوتر وصل کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر به تازگی هدفون خریده اید و اما با نحوه اتصال آن به کامپیوتر آشنا نیستید، در این گزارش شما را با آموزش تصویری اتصال هدفون به کامپیوتر آشنا خواهیم کرد.
حذف برد در ترلو

چگونه برد را از ترلو حذف کنیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر بردی را در ترلو ایجاد کرده اید و تصمیم به حذف همیگشی آن دارید، در این گزارش از نمناک با آموزش قدم به قدم حذف برد در ترلو آشنا خواهید شد.
تایمر در پاورپوینت

آموزش اضافه کردن تایمر در پاورپوینت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ایجاد تایمر در پاورپوینت، بدون شک یکی از کاربردی ترین ابزارهایی است که می توانید از آن خیلی ساده استفاده کنید که در این گزارش آموزش داده شده است.
حذف صفحه از pdf

آموزش حذف صفحه از فایل PDF

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر یک یا چند صفحه از فایل PDF شما اضافی هستند و باید آنها را حذف کنید، بدون نصب هر گونه برنامه جانبی می توانید این مشکل را در چند دقیقه برطرف کنید.
کنترل پنل ویندوز

کنترل پنل ویندوز کجاست؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کنترل پنل یکی از مهم ترین ابزارها در بستر ویندوز می باشد که از طریق آن به سایر ابزارها دست پیدا خواهید کرد. اما چگونه به کنترل پنل ویندوز دسترسی پیدا کنیم؟
جداسازی صفحات pdf

آموزش جداسازی صفحات پی دی اف (Split PDF File)

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر فایل pdf دارید و می خواهید آنرا به چند فایل پی دی اف تبدیل کنید، در این گزارش از نمناک با ابزار کاربردی در زمینه جداسازی صفحات pdf آشنا خواهید شد.
دیلیت اکانت پینترست

آموزش دیلیت اکانت پینترست

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر حساب پینترست دارید و بنابر دلایلی تصمیم به حذف همیشگی حساب کاربری خود را دارید، در این گزارش با آموزش قدم به قدم دیلیت اکانت پینترست آشنا خواهید شد.
صفحه 1 از 13