ترفندستان

چاپ نشدن حاشیه در ورد
اگر شما نیز با مشکل چاپ نشدن حاشیه در ورد روبرو شده اید و به هیچ راه حلی نرسیده اید، در این گزارش از نمناک با رفع مشکل “چاپ نشدن حاشیه در ورد” آشنا خواهید شد.
سایت سورس

چگونه سورس سایت را ببینیم؟!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از آپشن هایی که در نسخه های دسکتاپ مرورگرها می توانیم مشاهده کنیم، دسترسی به سایت سورس است که در این گزارش با نحوه مشاهده سایت سورس در اندروید آشنا می شوید.
برنامه ضبط صفحه نمایش

دانلود برنامه ضبط صفحه نمایش اندروید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای ضبط صفحه نمایش گوشی، نیازی به خرید و دانلود برنامه های حرفه ای ندارید چرا که برنامه screen recorder برنامه رایگانی است که در ادامه با آن آشنا خواهید شد.
آموزش سیاه سفید کردن عکس

چگونه عکس رنگی را سیاه سفید کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
طیف رنگی عکس ها و افکت هایی که این روزها بر روی آنها اعمال می شوند، بسیار گسترده می باشند که در این گزارش از نمناک با نحوه “سیاه سفید کردن عکس” آشنا می شوید.
آموزش تایپ 10 انگشتی

چگونه 10 انگشتی تایپ کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تایپ سریع و بدون غلط همواره یکی از خواسته های هر یک از ما در حین کار با کیبورد است که در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه تایپ 10 انگشتی آشنا خواهید شد.
ادغام چند فایل PDF

چگونه دو یا چند فایل pdf را یکی کنیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر دو یا چند فایل pdf دارید و تصمیم به ترکیب کردن آنها به یک فایل PDF دارید، در این گزارش با روش های مختلف و کاربردی ادغام چند فایل PDF آشنا خواهید شد. Foxit
احراز هویت دو عاملی

“احراز هویت دو عاملی” یا مرحله ای چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
احراز هویت دو عاملی یکی از روش های کاربردی برای افزایش امنیت حساب های کاربری است که در این گزارش با نکات مهم در مورد “احراز هویت دو عاملی” آشنا خواهید شد.
نحوه آپدیت اندروید سامسونگ

چگونه اندروید گوشی سامسونگ را آپدیت کنیم؟!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر گوشی شما متعلق به برند سامسونگ است، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با ساده ترین روش نحوه آپدیت اندروید سامسوگ آشنا خواهید شد.
راه های جلوگیری از شنود

چگونه از شنود تلفن همراه جلوگیری کنیم؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گوشی شما همیشه بصورت عادی در حال ضبط مالمات شما می باشد. در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با نحوه جلوگیری از شنود گوشی توسط گوگل آشنا خواهیم کرد.
افزودن زیرنویس به فیلم در mx player

اضافه کردن زیرنویس به فیلم در mx player

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برنامه mx player یکی از محبوب ترین برنامه ها در اندروید است که در این گزارش از نمناک شما را با آموزش تصویری افزودن زیرنویس به فیلم در mx player آشنا خواهیم نمود.
کار نکردن موس

رفع مشکل کار نکردن موس در کامپیوتر و لپ تاپ

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر بنابر هر دلیلی موس کامپیوتر یا لپ تاپ شما کار نمی کند، در ادامه این گزارش از نمناک شما را با روش های رفع مشکل “کار نکردن موس” کامپیوتر و لپ تاپ آشنا خواهیم کرد.
فلش کردن گوشی

آموزش قدم به قدم فلش کردن گوشی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از عباراتی که گاها ممکن است آنها را در محیط های مختلف بشنوید، فلش کردن گوشی است که در این گزارش با نحوه فلش کردن گوشی های اندرویدی آشنا خواهید شد.
تبدیل فایل pdf به word

آموزش تبدیل “فایل pdf به word”

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گاهی اوقات ممکن است فایل پی دی اف به دست ما برسد و نیاز مبرم به ورد کردن آن داشته باشیم که در این گزارش با نحوه تبدیل “فایل pdf به word” آشنا خواهید شد.
فیشینگ چیست

“فیشینگ چیست” و چگونه کار میکند؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
امروزه با ایجاد فروشگاه های آنلاین و درگاه های پرداخت مختلف سودجویی هایی می شوند که در این گزارش با فیشینگ و جلوگیری از
فشرده سازی فایل در ویندوز

چگونه یک فایل را فشرده سازی کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فشرده سازی فایل های مختلف یکی از امن ترین راه ها برای تبادل فایل های مختلف می باشد که در این گزارش هر آنچه که باید در مورد “فشرده سازی فایل” بدانید را آموزش خواهیم داد.
صفحه 1 از 12