زود انزالی

درمان گیاهی زودانزالی
زودانزالی یکی از رایج ترین مشکلات جنسی در بین مردان است اما باید بدانند این مشکل درمان های گیاهی بسیار زیاد و موثری در طب سنتی دارد.
ورزش زودانزالی

رهایی از زود انزالی با چند ورزش ساده

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مردانی که مشکل زود انزالی دارند می توانند با انجام چند ورزش ساده انزال خود را طولانی تر کنند. برای انجام این تمرینات ابتدا باید ماهیچه PC را بشناسید.
قرص داپوکستین

روش صحیح مصرف قرص داپوکستین برای زودانزالی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
قرص داپوکستین از داروهای مهارکننده باز جذب سروتونین است که برای درمان زودانزالی مصرف می شود و در اغلب موارد بعد از مصرف عوارضی مانند سردرد و سرگیجه دارد.
راه دیر ارضا شدن

راه درست و طبیعی دیر ارضا شدن مردان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
انزال زودرس از مشکلات شایع جنسی مردان است که باعث عدم رضایت شریک جنسی می شود. اما روش های طبیعی وجود دارد که برای جلوگیری از زود انزالی بسیار موثر هستند.
عوارض انزال زودرس

وقتی انزال زودرس مردان را می کشد!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
با پایین آمدن سن انزال زودرس در آقایان طول عمر آن ها نیز کاهش می یابد و انزال زودرس می تواند تاثیرات مخربی روی قلب بگذارد و باعث مرگ زودرس در مردان شود.
زود انزالی

انواع مشکلات انزال در مردان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زودانزالی یکی از مشکلات شایع در میان مردان است که تاثیر مستقیمی بر کیفیت روابط جنسی در زندگی مشترک می گذارد بنابراین باید علت را بررسی و آن را درمان کنید.
زمان انزال

دلایل وجود خون در زمان انزال

زمان مطالعه : 2 دقیقه
وجود خون در مایع منی یا هنگام انزال یک بیماری نسبتا شایع است. وجود خون در مایع منی اکثرا خوش خیم است ولی باید آن را جدی گرفت چون می تواند نشان از وجود یک بیماری خطرناک مثل سرطان پروستات و کیسه های منوی باشد.
ختنه و انزال

آیا ختنه با رابطه جنسی و انزال طبیعی مردان ارتباطی دارد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ختنه از بیماری و عفونت ها جلوگیری می کند و دیدگاه های متفاوتی درباره تاثیرات آن بر انزال مردان وجود دارد.
خودارضایی و زودانزالی

آیا ارتباطی میان خود ارضایی و زودانزالی وجود دارد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خودارضایی در تمام سنین مضراتی را برای فرد در برقراری رابطه زناشویی و رسیدن به رضایت در رابطه جنسی ایجاد می کند که گاهی این عوارض زودانزالی می باشد.
حرکات ورزشی برای زود انزالی

حرکات ورزشی برای “درمان زود انزالی” + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حرکات ورزشی برای “درمان زود انزالی” یکی از راههای طبیعی برای درمان مشکل زودانزالی است . برخی از ورزش ها و حرکات ورزشی با تقویت بخش هایی از بدن در رفع مشکل زودانزالی موثرند.
زود انزالی

دلیل اصلی زودانزالی ؛ این مشکل تلخ مردانه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
زود انزالی یکی از مشکلات جنسی می باشد که بیشتر در مردان به وجود می آید و درمان زود انزالی با تغذیه نیازمند آشنایی با علل و دلایل زود انزالی می باشد.