عشق

عاشق شدن دخترها
وقتی دخترها عاشق می شود در مغز آن ها تغییراتی ایجاد می شود که موجب پدید آمدن این حس می شود آیا تا به حال به این فکر کرده اید که از نظر روانشناسی و شیمی چه اتفاقاتی در مغز رخ می دهد که سبب عاشق شدن می شود؟
کم شدن عشق

4 تغییر که می گوید عشق همسرتان به شما کم شده

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تغییرات در رفتار و صحبت هایی که شما با همسرتان دارید اولین نشانه هایی است که کم شدن عشق را هشدار می دهند.
همسر عاشق

چیکار کنم همسرم عاشقم بشه و عاشقم بمونه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر حس می کنید که همسرتان مثل قبل عاشق شما نیست باید کاری کنید تا رابطه تان تقویت شود و عشق به زندگی زناشویی تان بازگردد.
علائم فکر به عشق

این علائم جالب یعنی عشقتون به فکر شماست

زمان مطالعه : 4 دقیقه
وقتی یکی را دوست دارید به دنبال راهی هستید که بدانید آن فرد به شما فکر می کند یا نه. علائم جالبی وجود دارد که می توانید بفهمید عشقتان به شما فکر می کند.
عاشق کردن مردان

روش کنترل و عاشق کردن مرد زندگی تان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از جمله کارهایی که باید برای عاشق کردن مردان انجام داد رسیدگی به خود و بازیگوش بودن است یک دختر بازیگوش می تواند یک مرد را به هیجان بیاورد.
عشقم به زبان های مختلف

کلمه عشقم به چندین زبان مختلف دنیا

زمان مطالعه : 9 دقیقه
معمولا کلمه عشقم توسط اغلب افراد برای ابراز علاقه در روابط عاطفی صورت می گیرد، همچنین آن ها نیز تمایل به یادگیری این کلمه را به زبان های مختلف دنیا دارند.
عشق واقعی در زنان

رفتار زنی که عاشق شوهرشه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
زنان وقتی عاشق می شوند احساسات و علاقه خود را مستقیم بیان نمی کنند و عشق واقعی در زنان را باید از روی رفتار آن ها تشخیص داد.
فرق زن و مرد

فرق زن و مرد در عشق و عاشقی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در زندگی زناشویی، برای متعادل نگه داشتن آن باید رابطه دو طرفه حاکم شود. اما در این رابطه عشق و عاشقی تفاوت های جزئی بین طرفین وجود دارند که عبارتند از...
پایان رابطه عاشقانه

نشانه ی رسیدن به آخر یک رابطه عاشقانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اوایل شروع یک رابطه عاشقانه برای زوج ها همه چیز شیرین و مهیج است اما رفته رفته با بروز نشانه هایی متوجه می شویم که این رابطه باید هر چه زودتر به پایان برسد.
روش عشق ورزیدن

عشق ورزیدن به همسر راه دارد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
با وجود عشق در زندگی تمام مشکلات آسان می شود و زندگی لذت بخش می گردد. عشق سبک ها و انواع متفاوتی دارد و از سه ویژگی مهم تشکیل شده است، صمیمیت، دلباختگی و تعهد.
فراموش كردن معشوق

چگونه معشوق سابق خود را فراموش کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فراموش کردن معشوق سابق کار سختی است و نیازمند گذشت زمان می باشد اما می توان با راهکارهایی عشق سابق خود را فراموش کرد و برای فصلی تازه از زندگی آماده شد.
ازدواج با عشق

ازدواج به خاطر عشق ؛ خوب است یا بد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ازدواج تنها با معیار عشق و عاشقی آیا همیشه به سرمنزل مقصود میرسد و زوجین از این شکل ازدواج در زندگی خود به دوام می رسند؟
حفظ عشق در زندگی

چطور در هر شرایطی عاشق همسرم بمانم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر نگران سرد شدن رابطه عاشقانه با همسرتان در شرایط سخت زندگی یا بعد از گذشت چند سال هستید، با این روش ها می توانید عشق به همسرتان را حفظ کنید.
عاشق کردن زن

شیوه ی عاشق کردن زن زندگی تان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بدست آوردن قلب زنان! عمل دشواری نیست، ولی بسیاری از مردان به دلیل عدم آگاهی از نحوه صحیح رفتار در برابر زنان این کار را بسیار دشوار می دانند.
شکست عشقی

جملات امیدوار کننده قوی بعد از شکست عشقی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
فراموش کردن شکست عشقی برای هیچکس کار آسانی نیست اما می توان با استفاده از جملات امیدوار کننده به زندگی بازگشت و حال روحی خوبی داشت.
صفحه 1 از 7