بیماریهای زنان

بیماری زنان
زنان با رسیدن به سن 40 سالگی علائم برخی بیماری ها را می بینند اما با شناخت این بیماری ها می توانند قبل از چهل سالگی از آن ها جلوگیری و سلامت خود را حفظ کنند.
سرطان زنان

خانم، حواست به این علامت رو بدنت باشه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گاهی بدن خانم ها هشدارهایی به ظاهر ساده اما مهم را میدهد که به نوعی علامت سرطان زنان است اما متأسفانه این علائم نادیده گرفته می شوند.
زنان بعد از 30 سالگی

بیماری که بعد 30 سالگی سراغ خانم ها میاد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خانم ها بعد از سن 30 سالگی و افزایش سن، تغییرات زیادی را در خود حس می کنند که اغلب آن ها نشان دهنده بیماری های خطرناکی می باشد.
سلامت زنان

خانم، برای حفظ جونت این متن رو حتما بخون

زمان مطالعه : 9 دقیقه
خطرات و بیماری های زیادی سلامت زنان را تحت تاثیر قرار میدهد. خانم ها تنها با پیروی از نکات مهم میتوانند این مشکلات را پشت سر بگذارند.
سندروم تخمدان پلی کیستیک

خانوم، اینو درباره سندروم تخمدان میدونی؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سندروم تخمدان پلی کیستیک اختلالی شایع و رایج در خانم ها است. نکاتی درمورد این سندروم وجود دارد که همه ی بانوان باید از آن مطلع شوند.
خونریزی بین قاعدگی

تغییری در خانم ها که میتونه علامت سرطان باشه!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سرطان دهانه رحم یکی از خطرناک‌ترین و شایع ترین سرطان ها در بین خانم هاست بنابراین برای پیشگیری از آن باید از علامت پنهان سرطان دهانه رحم اطلاع داشته باشید.
بدن زنان

واقعیتی که زنان در مورد بدن خود نمی دانند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خوب می دانید که بدن زنان با بدن مردان متفاوت است، جدای این تفاوت ها در جسم خانم ها چیزهایی می گذرد که خود آنها از این تحولات و نیازها بی اطلاع هستند.
آندومتریوز چیست

حقیقتی درباره آندومتریوز که هیچ کس به خانمها نمیگه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
این بیماری با ایجاد التهاب و کششی که روی اعصاب ها وارد می کند باعث احساس درد لگن در خانم ها می شود، آندومتریوز علائم متفاوتی دارد که بهتر است آنهارا بشناسید.
بیماری های زنان

وقتی موهای بدن هشدار می دهند !

زمان مطالعه : 7 دقیقه
رشد زیاد و همچنین ریزش موها را باید بسیار جدی گرفت چون هر کدام از این موارد از علائم بیمارهای پنهان و جدی هستند که هر چه سریعتر باید درمان شوند.
آزمایش زنان

چکاپ های ضروری برای خانم ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بانوان باید بیش از بقیه مراقب سلامت خود باشند برای اطمینان حاصل کردن از سلامت بدن خود باید برخی چکاب های متفاوت را انجام بدهند.
اشتباه سلامت زنان

بدترین اشتباه زنان در رابطه با سلامتشان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
امروزه با افزایش بیماری های زنان در جهان رو به رو هستیم بنابراین زنان باید برای حفظ سلامت و پیشگیری از ابتلا به بیماری، سالیانه آزمایشات چکاپ را انجام دهند.
علائم بیماری زنان

خانم ها این علائم رو جدی بگیرن!

زمان مطالعه : 14 دقیقه
بیماری ها و مشکلات سلامت، در زنان بیشتر از مردان ایجاد می شود بنابراین زنان باید علائم این بیماری ها را بدانند تا در صورت بروز آنها از پیشرفت بیماری جلوگیری کنند.
نگرانی سلامت زنان

نگرانی بزرگ در مورد سلامت خانم های جوان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زنان و دختران بیشتر از مردان در معرض خطر ابتلا به برخی بیماری ها هستند بنابراین باید مشکلات و بیماری های شایع مربوط به خود را بدانند و از آن ها جلوگیری کنند.
سلامت بانوان

تشخیص سریع تر بیماری های شایع در زنان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از مسائل بهداشتی به طور معمول تاثیر بیشتری بر زنان می گذارند و شیوع بیماری های در میان زنان به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافته است. بدیهی است که پیشگیری و تشخیص به موقع می تواند در درمان بیماری تاثیر بسیاری داشته باشد.
ژنیکولوژیست

برای چه مشکلی باید به متخصص زنان و زایمان مراجعه کرد؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
متخصصان زنان برای اطمینان از سلامت باروری زنان انواع آزمایش ها و آزمون های متمرکز بر سلامت زنان را انجام می دهد.
صفحه 1 از 4