مراقبت از دندان

افزایش سن دندان
با بالا رفتن سن ممکن است چندین مشکل جدی و تغییر در دندان ها رخ دهد که البته می توان با رعایت برخی نکات از بروز این مشکلات پیشگیری کرد.
فواید کلاژن

اثر عجیب کلاژن روی دندان ها!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کلاژن به عنوان فراوان‌ترین پروتئین در بدن شناخته شده است همچنین تاثیر باورنکردنی و عجیب کلاژن بر دندان ها بسیاری را متعجب کرده است.
نایت گارد دندان

نایت گارد دندان برای چه افرادی لازمه ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
نایت گارد یک محافظ دندان پلاستیکی است که از ساییده شدن و درد شدید دندان ها جلوگیری می کند، البته انواع نایت گاردها مزایا و معایب متفاوتی دارند.
مراقبت از دندان

اشتباهی که بلای جان دندان هایتان میشود

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ممکن است که شما فکر کنید تمام راه هایی که برای مراقبت از دندان انجام می دهید راههای درستی است، اما بعد از مراجعه به دندانپزشکی متوجه اشتباهات خود میشوید.
زرد شدن دندان

خوردنی که دندان ها را زرد و لکه دار میکند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دندان ها نقش بسزایی در زیبایی چهره دارند و لبخند شما بسیار مورد توجه قرار می گیرد، از این رو بهتر است عواملی که باعث زردی دندان می شوند را بشناسید.
لق شدن دندان

پشت پرده نگران کننده لق شدن دندان در بزرگسالی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
مسواک زبر و رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان از عوامل لق شدن دندان ها در سنین بزرگسالی می باشد جرم گیری می تواند از این اتفاق جلوگیری کند.
زرد شدن دندان

زرد شدن دندان های این افراد طبیعی است

زمان مطالعه : 7 دقیقه
زرد شدن دندان ها در بزرگسالی می تواند علل مختلفی داشته باشد جالب است بدانید که مصرف مکرر برخی از مواد غذایی باعث تیرگی دندان ها خواهد شد.
دندان پر شده

اگر دندان پر شده دارید حتما بخوانید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
یکی از روش های رایج برای حفظ دندان خراب پر کردن آن است. اکثر ما بعد از پر کردن درست نمی دانیم که چطور می توانیم آن را حفظ کنیم و به راحتی به آن آسیب می زنیم.
ارتودنسی خوب

شرط ارتودنسی خوب رعایت این نکاته

زمان مطالعه : 4 دقیقه
درمان اردتودنسی مراقبت هایی دارد که باعث میشود نتیجه مطلوب و بهتری از درمان داشته باشید و همچنین از پوسیدگی دندان ها در طول ارتودنسی جلوگیری کنید.
مسواک زدن

6 نکته بهداشت دهان و دندان برای محافظت بیشتر از دندان ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مینای دندان قوی ترین ماده در بدن انسان است، اما قسمت حساس و آسیب پذیر مینای دندان باکتری ها و حملات اسیدی است که می تواند مواد معدنی را از بین ببرد و باعث فرسایش مینای دندان شود...
مشکلات دندانی زمستان

آسیب هایی که زمستان به دندانها میزند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
قرار گرفتن در معرض هوای سرد احتمال ابتلا به مشکلات دندانی را افزایش می دهد، همچنین برخی از مشکلات و آسیب های دندانی هم هستند که در زمستان تهدیدتان می کند.
مضرات خلال دندان

مضرات خلال دندان که همین الان باید بدانید!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی افراد بعد از غذا و یا در طول روز برای تمیز کردن دندان ها به طور مداوم از خلال دندان استفاده می کنند، در حالی که استفاده از خلال دندان مضراتی را به همراه دارد.
مواد دندانی

موادی که دندون رو باهاش پر میکنن، دقیقا چیه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای پر کردن و از بین بردن خرابی و پوسیدگی های دندان از مواد مختلفی استفاده می کنند. با مزایا و معایب این مواد آشنا شوید تا بهترین را انتخاب کنید.
بدترین دندان

مردم کدوم کشور بدترین دندون ها رو دارن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سلامت دهان و دندان این روزها در جهان بسیار مورده توجه قرار گرفته است البته که برخی کشور ها در این مورد بسیار بی توجه بوده و بدترین دندان را دارند.
درمان دندان قروچه

لیست درمان های طبیعی دندان قروچه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
براکسیسم یا همان فشردن دندان ها روی هم می تواند به دلایل متعدد داخلی در فرد ایجاد شود ، درمان دندان قروچه را با تغذیه و نسخه های طبیعی نیز می توان انجام داد.
صفحه 1 از 7