بیماری آسم

تشخیص آسم کودکان
آسم کودکان با چاقی ارتباط مستقیمی دارد بنابراین رژیم غذایی آن ها را کنترل کنید و ماساژ سینه کودک با روغن کنجد نیز باعث شل شدن خلط در سینه می شود.
عوارض اسپری استنشاقی

عوارض پنهان اسپری های استنشاقی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اسپری های استنشاقی برای کنترل بیماری آسم یا اختلالات تنفسی تجویز می شود اما بسیاری از افراد نمی دانند مصرف این اسپری ها موجب ایجاد خطرات و عوارض جدی می شود.
خواص تمبر هندی

افرادی که حتما باید تمبر هندی بخورند!

زمان مطالعه : 11 دقیقه
تمبر هندی یک میوه شیرین و بسیار خوش طعم است که از ارزش غذایی بالایی برخوردار است، در ادامه از تمام خواص و مزایای تمبر هندی مطلع خواهید شد.
کمک های اولیه حمله آسم

علائم حمله آسمی و کمک های اولیه آن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر در اطرافیان شما فردی دچار حملات آسمی می شود باید چهار مرحله کمک های اولیه حمله آسمی را بدانید و انجام دهید تا از خطرات آن جلوگیری کنید.
شربت ضد آسم

شربتی که بهتر از اسپری ضد آسم عمل می کند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مطالعه ای نشان داده است که در حملات آسمی مصرف شربت های خانگی و گیاهی می توانند عملکردی مشابه اسپری های ضدآسم و یا حتی بهتر از آن داشته باشد.
بیماری آسم

پیشنهاد بوعلی سینا برای بیماران مبتلا به آسم

زمان مطالعه : 9 دقیقه
بیماری آسم به مشکلات تنفسی بر می گردد که فرد در این حالت راه عبور هوا در بدنش باریک است و باعث می شود که فرد همواره سرفه کند یا تنگی نفس داشته باشد.
بیماری ریه

8 بیماری در کمین ریه هامون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ریه حساس ترین و در عین حال حیاتی ترین عضو بدن است و همین طور مراقبت و پیشگیری از بیماری های شایع ریوی امری قابل توجه است.
بیماری های پاییزی

بیماری هایی شایع فصل پاییز

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با تغییرات آب و هوا و شروع فصل پاییز افراد زیادی دچار بیماری های پاییزی می شوند که باید با شناخت علائم بیماری های شایع پاییز از آن ها جلوگیری کنند.
روز جهانی آسم

سه شنبه ای به نام آسم و آلرژی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تعداد زیادی از مردم دنیا با بیماری آسم و آلرژی دست به گریبان هستند ، بیماری که در صورت کنترل نشدن صحیح میتواند خطری جدی برای حیات بیمار محسوب شود.
داروی جنتامایسین

عوارض نگران کننده داروی جنتامایسین

زمان مطالعه : 5 دقیقه
داروی جنتامایسین آنتی بیوتیکی است برای درمان عفونت های قارچی که شرایط مصرف آن خاص است و باید حتما به تجویز پزشک آن را مصرف کنید.
ورزش آسم

بهترین و بدترین ورزش برای بیماران آسمی را بشناسید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ورزش می تواند با توجه به نوع آن تاثیرات مثبت یا منفی بر بیماران آسمی بگذارد ورزش هایی مثل شنا و پیلاتس برای این بیماری عالی می باشند.
مصرف ایبوپروفن

شمایی که نمیدانید و ایبوپروفن برایتان سم است!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
چه کسانی نباید ایبوپروفن را مصرف کنند و ایبوپروفن برای چه افرادی سم است؟ در برخی از شرایط مصرف ایبوپروفن بسیار خطرناک است و می تواند عوارض جدی را برای سلامت بدن به همراه داشته باشد.
ضعف و بی حالی

احساس ضعف و بی حالی علامت چیست ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ضعف و بی حالی می توانند حاکی از یک عفونت پنهان باشند یا نشانه ای از مشکلات جدی مغزی، همچنین کار زیاد نیز یکی از دلایل آن است.
خس خس سينه

علت خس خس سینه چیست؟ کدام درمان اثر فوری دارد؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خس خس سینه هنگام نفس کشیدن یکی از اختلالات تنفسی است که اغلب به دلیل بیماری آسم و بیماری های ریوی ایجاد می شوند.
بیماری لارنژیت

آنچه در مورد انواع بیماری لارنژیت و درمان آن نمیدانید

زمان مطالعه : 10 دقیقه
التهاب حنجره یا بیماری لارنژیت به دلیل عفونت یا استفاده بیش از حد از صدا ایجاد می شود که علائمی مانند گرفتگی و خشونت صدا دارد و برای درمان آن می توان از روش های خانگی و طبیعی استفاده کرد.
صفحه 1 از 3