اندروید

سایت سورس

چگونه سورس سایت را ببینیم؟!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از آپشن هایی که در نسخه های دسکتاپ مرورگرها می توانیم مشاهده کنیم، دسترسی به سایت سورس است که در این گزارش با نحوه مشاهده سایت سورس در اندروید آشنا می شوید.
رفع مشکل کمبود فضا در گوشی های اندروید

رفع مشکل “کمبود فضا در اندروید”

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از مهم ترین مشکلاتی که ممکن است کاربران گوشی های اندروید دارند، کمبود فضا است که در این گزارش از نمناک با نحوه رفع مشکل “کمبود فضا در اندروید” آشنا خواهید شد.
برنامه فیلتر نور آبی

برنامه فیلتر نور آبی برای ویندوز، اندروید و iOS

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نور آبی دستگاه هایی مانند گوشی، تبلت و کامپیوترها یکی از عوامل موثر بر بینایی هستند که با استفاده از برنامه فیلتر نوری آبی می توانید این تاثیر را به حداقل برسانید.
انتقال مخاطبین اندروید به آیفون

3 روش “انتقال مخاطبین اندروید به آیفون”

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر به تازگی اقدام به خرید گوشی آیفون کرده اید و تصمیم به “انتقال مخاطبین اندروید به آیفون” دارید، در این گزارش بصورت تصویری با 3 روش کاربردی آشنا خواهید شد.
تفاوت اندروید و ios

بررسی تفاوت های کلیدی اندروید و ios

زمان مطالعه : 12 دقیقه
اگر تصمیم به خرید گوشی هوشمند دارید و اما به دو راهی سیستم عامل اندروید و ios برخورده اید، در این گزارش از نمناک با تفاوت اندروید و ios آشنا خواهید شد.
ریست فکتوری کردن گوشی

آموزش ریست فکتوری کردن گوشی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر بنابر دلایلی تصمیم به بازگردانی گوشی به حالت اول و کارخانه دارید، در این گزارش از نمناک با نحوه “ریست فکتوری گوشی” های اندروید و آیفون آشنا خواهید شد.
تشخیص ورژن اندروید

چگونه ورژن اندروید را بفهمیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از سوالاتی که ممکن است در حین خرید گوشی اندرویدی ذهن شما را به خود مشغول کند، ورژن اندروید گوشی است که خیلی ساده می توانید از آن مطلع شوید.
آموزش کار با بارکد خوان

نحوه کار با بارکد خوان اندروید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر به تازگی برنامه بارکد خوان را دانلود و نصب کرده اید و اما هنوز موفق به استفاده از آن نشده اید در ادامه این گزارش از نمناک با نحوه کار با برنامه بارکد خوان آشنا خواهید شد.
پیش بینی وضعیت هوا

روش های “پیش بینی وضعیت هوا”

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر به دنبال برنامه مناسبی برای “پیش بینی وضعیت هوا” هستید، در این گزارش از نمناک با بهترین برنامه های ممکن در این زمینه برای سیستم عامل اندروید آشنا خواهید شد.
دانلود inshot برای اندروید و آیفون

دانلود برنامه inShot اندروید و آیفون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر تصمیم به نصب برنامه حرفه ای برای ویرایش فیلم دارید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با برنامه کاربردی “inshot” برای اندروید و ِآیفون آشنا خواهید شد.
دانلود ضبط صدا سامسونگ

دانلود برنامه “ضبط صدا سامسونگ”

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برنامه “ضبط صدا سامسونگ” یکی از کاربردی ترین برنامه های سامسونگ می باشد که در این گزارش از تکنولوژی نمناک به معرفی قابلیت های این برنامه خواهیم پرداخت.
اموزش آپدیت برنامه های اندروید

چگونه برنامه های اندروید را آپدیت کنیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از دغدغه هایی که ممکن است اکثر کاربران گوشی های اندرویدی با آن روبرو شوند، آپدیت برنامه های اندرویدی است که در این گزارش به آموزش جامع نحوه آپدیت خواهیم پرداخت.
دانلود بازی super mario

بازی “super mario” برای اندروید و آیفون

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بازی قارچ خور “super mario”، یکی از خاطره انگیزترین بازی های قدیمی است که در این گزارش از نمناک می توانید این بازی را برای دو سیستم عامل اندروید و iOS دانلود کنید.
دانلود گوگل پلی

دانلود و آموزش نصب برنامه گوگل پلی "google play"

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فروشگاه جهانی گوگل پلی، معتبرترین فروشگاه برنامه های مختلف در سیستم عامل اندروید است که در این گزارش از نمناک می توایند آخرین نسخه گوگل پلی را دانلود کنید.
دانلود برنامه adobe connect

برنامه “adobe connect” برای اندروید، آیفون و ویندوز

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برنامه “adobe connect” یکی از برنامه های کاربردی جهت تماس تصویری و کنفرانس های گروهی می باشد که در این گزارش از نمناک با این برنامه بیشتر آشنا خواهید شد.
صفحه 1 از 7