طالع بینی

ریاست خانواده

همسر متولد کدوم ماه، فکر میکنه رئیس خونه است؟

تاریخ انتشار : 11 تیر 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
افراد ریاست طلب علاقه زیادی به امرو نهی کردن دارند و تلاش میکنند در خانه رئیس باشند که بخشی از این خصوصیت به ماه تولد این افراد وابسته است .
نظر دادن

متولدین کدوم ماه دوست دارن درباره همه چی نظر بدن؟

تاریخ انتشار : 8 تیر 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی افراد شجاعت زیادی در بیان دیدگاه و عقایدشان دارند و این خصوصیت علاوه بر نوع تربیت به ماه تولدشان نیز بستگی دارد که باعث نظر دادن آنها در تمام مسائل میشود.
فال حافظ

فال حافظ امروز | فال حافظ روز پنج شنبه 02 تیر ماه 1401

تاریخ انتشار : 2 تیر 1401زمان مطالعه : 1 دقیقه
فال حافظ یکی از محبوب ترین و قدیمی ترین فال ها در بین ایرانیان می باشد که در قرن های گذشته و با روش های مختلفی مورد استفاده قرار می گرفت است.
دلیل دروغ گفتن

ماه تولد همسرتو بگو تا بگم چه وقتایی دروغ میگه

تاریخ انتشار : 1 تیر 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه ی افراد دلیلی برای دروغ گفتن دارند و در شرایط خاص مجبور به انجام آن میشوند همچنین این شرایط در متولدین ماه های تولد یکسان است.
فال

فال حافظ امروز با تفسیر دقیق تاریخ 01 تیر 1401

تاریخ انتشار : 1 تیر 1401زمان مطالعه : 1 دقیقه
فال حافظ یکی از محبوب ترین و قدیمی ترین فال ها در بین ایرانیان می باشد که در قرن های گذشته و با روش های مختلفی مورد استفاده قرار می گرفت است.
عذر خواهی نکردن

متولدین کدوم ماه اهل عذرخواهی نیستن؟

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
مقاومت برخی از افراد برای عذرخواهی کردن علت های مختلفی دارد اما یکی از دلایل، ماه تولد این افراد است که مانع معذرت خواهی کردن آنها میشود.
کودک متولد خرداد

اگر فرزندتان یک خرداد ماهی است ...

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر فرزندتان یک خرداد ماهی است، با شخصیت و خصوصیات او آشنا شوید تا بتوانید رابطه بهتری با کودکان و نوجوانان متولدین خرداد داشته باشید.
خصوصیات ماه تولد

رفتار متولدین هرماه با اونی که دوستش ندارن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه ما با فردی برخورد کرده ایم که حس خوبی نسبت به او نداشته ایم و هنگام هم نشینی با آن فرد خصوصیاتی را بروز می دهیم که از ماه تولدمان سرچشمه میگیرد.
آدم موذی

بیشتر آدم های موذی متولد چه ماهی هستن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تشخیص افراد موذی همیشه راحت نیست زیرا آن ها در بسیاری از مواقع چراغ خاموش عمل میکنند اما به کمک ماه تولد میتوانید افراد موذی را تشخیص دهید.
افراد ماجراجو

متولدین کدوم ماه زندگی باحال تری دارن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی افراد آرامش در زندگی را به هیجان ترجیح میدهند اما افراد ماجراجو به دنبال کسب تجربه های جدید در زندگی هستند که این خصوصیات به دلیل ماه تولد آن ها است.
تفاهم نداشتن

متولدین کدوم ماه کفر آدمو درمیارن؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ممکن است در زندگی با افرادی ملاقات کنید که هیچ تفاهمی با هم نداشته باشید و کفر شما را در می آورند. یکی از دلایل این اختلاف ماه تولد افراد است.
بهترین زن برای ازدواج

متولدین کدوم ماه زنان بهتری هستن؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آشنا شدن با ویژگی زنان بسیار دشوار تر از شناخت مردان است با وجود اینکه هر فرد شخصیت و ویژگی بخصوصی دارد اما افراد متولد هر ماه خصوصیات مشترکی هم دارند
عامل بی انگیزگی

رفتار ضد حال واسه متولدین هر ماه چیه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عواملی که باعث بی انگیزگی افراد در رابطه میشوند در متولدین ماه ها متفاوت است. با شناخت این رفتار ها میتوانید از بی علاقگی طرف مقابلتان جلوگیری کنید.
تفکر زیاد

آدم هایی که زیادی فکر میکنن، متولد کدوم ماهن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی افراد قبل از اتخاذ هر تصمیمی مدام در حال فکر کردن به آن موضوع هستند، خصوصیت نشخوار و وسواس فکری در متولدین برخی ماه ها بیشتر دیده میشود.
دکوراسیون اتاق خواب

بهترین دکوراسیون اتاق خواب واسه متولدین هر ماه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اتاق خواب فضایی خصوصی برای رسیدن به آرامش است. متولدین هر ماه به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارند، به نکات خاصی در دکوراسیون اتاق خوابشان توجه میکند.
صفحه 1 از 12