کنترل خشم

کنترل خشم
خشم و عصبانیت احساسی طبیعی است اما چیزی که اهمیت دارد “کنترل خشم” است و برای کنترل آن باید قبل از هر حرفی نفسی عمیق بکشید و به حرفی که می خواهید بزنید خوب فکر کنید.
کنترل اعصاب

21 شماره تا کنترل همیشگی اعصاب

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر زندگی پر از استرس آرامش را از شما گرفته ونمیتوانید بر اعصابتان مسلط باشید بدانید که تا کنترل اعصاب همیشگی و رهایی از این دغدغه فقط 21 قدم فاصله دارید.
عصبانیت بی دلیل

چرا بعضی وقت‌ها بی‌دلیل عصبانی می‌شیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
عصبانیت یک احساس طبیعی و به طور معمول سالم است اما زمانی مشکل ساز می شود که علت مشخصی برای عصبانیت تان نداشته باشید و این حس در شما به شدت وجود داشته باشد.
کنترل عصبانیت

کنترل سریع عصبانیت با 5 روش فوق العاده راحت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کنترل عصبانیت و خشم گاهی بسیار سخت می شود اما در هر حال غیرممکن نخواهد بود ، توصیه هایی که اثرات مثبت آن در این مواقع ثابت شده است را امتحان کنید.
برخورد با کودک عصبانی

چرا کودک عصبانی و پرخاشگر می شود؟ + راه حل والدین

زمان مطالعه : 8 دقیقه
کودکانی که مدام عصبانی می شوند را می توان کنترل و درمان کرد اول باید به دنبال علت آن بود که معمولا بخاطر عدم توجه والدین به آن ها این رفتار را از خود نشان می دهند.
کنترل خشم نوجوان

بهترین روش کنترل خشم رو به نوجوان یاد بدید

زمان مطالعه : 9 دقیقه
برای کمک به کنترل خشم نوجوان باید خودمان به خوبی با روش های کنترل خشم و خود کنترلی آشنا باشیم تا بتوانیم به آنها آموزش دهیم.
صحبت با همسر

هنگام عصبانیت با همسرم چطور صحبت کنم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دوست دارید زندگی مشترکتان از هر آسیبی به دور باشد ولی استرس و عصبانیت را چه کنید ؟ یا بهتر است بگوییم هنگام ناراحتی و خشم چطور صحبت با همسر را پیش ببریم؟
عصبانیت کودکان

تربیت مخصوص جلوگیری از عصبانیت در کودکان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
والدین اولین و مهم ترین افرادی هستند که در تربیت فرزند نقش دارند ، یکی از معضلات والدین امروزی خشم و عصبانیت کودکان است که بایستی از راه صحیح و اصولی کنترل شود.
عوارض فریاد زدن

زمانیکه فریاد میزنی چه اتفاقی داخل بدنت میافته؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
فریاد زدن یکی از راه های بروز عصبانیت است که باید کنترل شود زیرا داد زدن عوارض خطرناکی دارد و مشکلاتی را برای سلامت بدن به وجود می آورد.
رفتار با فرد عصبانی

بهترین نوع رفتار با یک فرد عصبانی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
گاها ممکن است با افرادی که عصبی هستند روبرو شویم و مورد خشم بی دلیل انها قرار بگیریم. با این وجود ما چه رفتار و برخوردی باید با آنها داشته باشیم؟
فواید دشمن

داشتن دشمن برایتان بسیار مفید است چون ..

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اغلب انسان ها به دلیل داشتن دشمن در زندگی خود ناراحت و مضطرب هستند، در حالی که از دید روانشناسان و احادیت داشتن دشمن بسیار مفید است.
مادر عصبی

مشکل مامان هایی که همیشه عصبانی اند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
همه انسان ها ممکن است در زندگی شخصی پرخاشگر و عصبانی باشند مادران هم از این قاعده مستثنا نیستند، اما جای نگرانی نیست میتوانند با آن مقابله کنند.
کنترل خشم کودکان

راهکارهای طلایی برای کنترل خشم کودک

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر نگران خشمگین شدن و سلامت روانی کودک خود هستید باید با راهکارهای مناسب کنترل و مهار کردن خشم را به فرزندتان آموزش دهید.
کنترل خشم دیگران

تکنیک کنترل ذهن و خشم دیگران در دعوا

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خشم یکی از قدرتمندترین احساسات افراد است که کاملا طبیعی است و ناشی از ترس می باشد راه هایی هست که بتوانیم با آرامش خشم دیگران را فروکش کنیم.
خشم والدین

والدین چطور مقابل فرزند خشم خود را کنترل کنند؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
فرزندتان اشتباهی مرتکب شده است که شما را به شدت عصبانی کرده حالا باید چه کنید و بهترین عکس العمل چه می تواند باشد؟ توصیه های بسیار مهم و کاربردی برای خشم والدین وجود دارد.
صفحه 1 از 3