کنترل خشم

صحبت با همسر
دوست دارید زندگی مشترکتان از هر آسیبی به دور باشد ولی استرس و عصبانیت را چه کنید ؟ یا بهتر است بگوییم هنگام ناراحتی و خشم چطور صحبت با همسر را پیش ببریم؟
خشونت و پرخاشگری

ریشه خشونت و پرخاشگری در زندگی، کجاست ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خشونت و پرخاشگری موضوعی است که ما خواه ناخواه ممکن است در برخی شرایط سخت دچار آن شویم. اما آیا به این فکر کرده اید که ریشه این مشکل کجاست؟
علت خشم

وقتی خشم می تواند شما را بکشد

زمان مطالعه : 9 دقیقه
خشم بیماری نیست اما احساس و هیجانی است که اگر درمان نشود مشکلات جبران ناپذیری برای سلامت کل بدن ایجاد می کند.
کنترل خشم نوجوان

بهترین روش کنترل خشم رو به نوجوان یاد بدید

زمان مطالعه : 9 دقیقه
برای کمک به کنترل خشم نوجوان باید خودمان به خوبی با روش های کنترل خشم و خود کنترلی آشنا باشیم تا بتوانیم به آنها آموزش دهیم.
عصبانیت کودکان

تربیت مخصوص جلوگیری از عصبانیت در کودکان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
والدین اولین و مهم ترین افرادی هستند که در تربیت فرزند نقش دارند ، یکی از معضلات والدین امروزی خشم و عصبانیت کودکان است که بایستی از راه صحیح و اصولی کنترل شود.
برخورد با کودک عصبانی

چرا کودک عصبانی و پرخاشگر می شود ؟ + راه حل والدین

زمان مطالعه : 8 دقیقه
کودکانی که مدام عصبانی می شوند را می توان کنترل و درمان کرد اول باید به دنبال علت آن بود که معمولا بخاطر عدم توجه والدین به آن ها این رفتار را از خود نشان می دهند.
فواید دشمن

داشتن دشمن برایتان بسیار مفید است چون ..

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اغلب انسان ها به دلیل داشتن دشمن در زندگی خود ناراحت و مضطرب هستند، در حالی که از دید روانشناسان و احادیت داشتن دشمن بسیار مفید است.
کنترل عصبانیت

کنترل سریع عصبانیت با 5 روش فوق العاده راحت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کنترل عصبانیت و خشم گاهی بسیار سخت می شود اما در هر حال غیرممکن نخواهد بود ، توصیه هایی که اثرات مثبت آن در این مواقع ثابت شده است را امتحان کنید.
کنترل خشم دیگران

تکنیک کنترل ذهن و خشم دیگران در دعوا

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خشم یکی از قدرتمندترین احساسات افراد است که کاملا طبیعی است و ناشی از ترس می باشد راه هایی هست که بتوانیم با آرامش خشم دیگران را فروکش کنیم.
کنترل خشم کودکان

راهکارهای طلایی برای کنترل خشم کودک

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر نگران خشمگین شدن و سلامت روانی کودک خود هستید باید با راهکارهای مناسب کنترل و مهار کردن خشم را به فرزندتان آموزش دهید.
خشم والدین

والدین چطور مقابل فرزند خشم خود را کنترل کنند؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
فرزندتان اشتباهی مرتکب شده است که شما را به شدت عصبانی کرده حالا باید چه کنید و بهترین عکس العمل چه می تواند باشد؟ توصیه های بسیار مهم و کاربردی برای خشم والدین وجود دارد.
کنترل خشم

روش کنترل آنی خشم ، بداخلاقی و عصبانیت

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خشم و عصبانیت احساسی طبیعی است اما چیزی که اهمیت دارد “کنترل خشم” است و برای کنترل آن باید قبل از هر حرفی نفسی عمیق بکشید و به حرفی که می خواهید بزنید خوب فکر کنید.
درمان عصبانیت

کنترل خشم و عصبانیت با راهکار قرآن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در قرآن و احادیث روشهای مختلفی برای کنترل و رفع عصبانیت بیان شده است. با پشتوانه باورهای دینی و رعایت دستورهای اخلاقی در زندگی می توان خشم و عصبانیت را درمان کرد.
کنترل اعصاب

21 شماره تا کنترل همیشگی اعصاب

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر زندگی پر از استرس آرامش را از شما گرفته ونمیتوانید بر اعصابتان مسلط باشید بدانید که تا کنترل اعصاب همیشگی و رهایی از این دغدغه فقط 21 قدم فاصله دارید.
روش کنترل خشم مانترا

راههای کنترل سریع خشم و عصبانیت به روش مانترا

زمان مطالعه : 6 دقیقه
روش کنترل خشم مانترا یکی از روشهای ساده و فوق العاده موثر برای کنترل خشم و عصبانیت های ناگهانی است که در سرتاسر دنیا از آن استفاده میشود.
صفحه 1 از 2