ترانه علیدوستی

ماجرای بیماری ترانه علیدوستی از زبان مادرش

تاریخ انتشار : 2 اردیبهشت 1403کد مطلب : 93249تعداد نظرات : 1 نظر
در روزهای اخیر خبرهایی حاکی از بیماری ترانه علیدوستی بازیگر محبوب و مشهور کشورمان شنیده شده که طرفدارانش را نگران کرده است جزئیات این خبر را از زبان مادرش میخوانیم.

بیماری ترانه علیدوستی چیست؟

به تازگی در فضای مجازی ویدیویی وایرال شده که موجب نگرانی بسیاری از کاربران شده است، در این ویدیو مادر ترانه علیدوستی به وخامت حال بازیگر سریال پر مخاطب شهرزاد که به واسطه بازی های روان و خوبش بسیار مشهور و محبوب است، اشاره می کند.

نادره حکیم الهی مادر ترانه علیدوستی در ادامه صحبت هایش از طرفداران ترانه می خواهد که برای او دعا کنند. به درخواست بسیاری از مخاطبان نمناک صحبت های مادر ترانه علیدوستی را منتشر نموده و درباره بیماری ناشناخته خانم بازیگرصحبت خواهیم کرد.

ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی/ عکس از مریم رضوی

نادره حکیم‌الهی مجسمه‌ساز، نقاش در یک لایو اینستاگرامی برای اولین بار از بیماری ترانه علیدوستی و آخرین وضعیت او گفت و طرفدارانش را از نگرانی درآورد. مادر ترانه علیدوستی در پاسخ به سوالی درباره سلامتی دخترش گفت:

حال ترانه الان خوبه، خدا روشکر، خوب نبوده ولی الان خوبه،براش دعا کنید، بیماری سخته و به خصوص اگه منشاش مشخص نباشه، من از دوستان و طرفدارانش میخوام که براش دعا کنن، انرژی مثبت بفرستن و عشق بفرستن، می دونم که خیلی ها دوستش دارید و خیلی محبوب بینتون، براش دعا کنید و عشق بفرستید.

خبرها حاکی از آن است که ترانه علیدوستی به دلیل ابتلا به بیماری ناشناخته در بیمارستان بستری است. لازم به ذکر است که ترانه علیدوستی به کلاستروفوبیا به صورت حاد مبتلا بوده است.

مختصر بیوگرافی ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی در تابستان 1390 با علی منصور ازدواج کرد و صاحب یک فرزند دختر به نام «حنا» است. پدر ترانه، حمید علیدوستی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران و از مربیان کنونی فوتبال و مادرش نادره حکیم الهی سنگ‌ تراش و مجسمه‌ ساز است. او دارای یک برادر به نام پویان علیدوستی نیز بوده که متاسفانه در مراسم جشن چهارشنبه سوری سال 83 بخاطر انفجار مواد محترقه فوت کرده است.

ماجرای بیماری ترانه علیدوستی از زبان مادرش

2.617
این مطلب مفید بود ؟98
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
1 نظر به ثبت رسیده است
شهروند1403-02-03
برای بهبودی عاجل این هنرمند مهربان، شجاع و جوان کشورمان دعا می کنیم. ان شاالله به زودی شفای کامل و مرخصی ایشان از بیمارستان صورت پذیرد.
69
وبگردی