ترانه علیدوستی و مانی حقیقی
ترانه علیدوستی بازیگر کشورمان در جدیدترین تجربه بازیگری اش به فیلم تفریق پیوست و به همین بهانه مروری بر فیلم های او با مانی حقیقی خواهیم داشت.

بازی ترانه علیدوستی در فیلم های مانی حقیقی

ترانه علیدوستی بازیگر جوان کشورمان یکی از چهره های پرطرفدار دنیای هنر است که به تازگی به فیلم تفریق ساخته جدید مانی حقیقی پیوسته است و به همین بهانه نگاهی به بازی او در فیلم های مانی حقیقی خواهیم داشت.

فیلم تفریق ساخته جدید مانی حقیقی است که در مرحله انتخاب بازیگر قرار دارد و ترانه علیدوستی جدیدترین بازیگری است که به این پروژه سینمایی پیوسته است.

سومین همکاری مشترک ترانه علیدوستی با مانی حقیقی

مانی حقیقی کارگردان جوان کشورمان کارگردانی را از سال 81 با فیلم آبادان در سینما آغاز کرد و و بعد از آن در فیلم های زیادی به عنوان بازیگر حضور داشت و تجربه هایی متعدد در زمینه کارگردانی کسب کرد.

ترانه علیدوستی و مانی حقیقی

بازی ترانه علیدوستی در فیلم تفریق مانی حقیقی

این کارگردان کشورمان به تازگی پروژه سینمایی جدیدش با عنوان تفریق را کلید زده است و با تکمیل شدن روند انتخاب بازیگران این فیلم از آبان ماه مقابل دوربین میرود.

ترانه علیدوستی جدیدترین بازیگری است که بعد از انصراف پریناز ایزدیار از بازی در این فیلم به دلیل تاخیر در آغاز پروژه، به این فیلم سینمایی پیوسته است و با نوید محمدزاده همبازی خواهد بود.

ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی در پذیرایی ساده مانی حقیقی

فیلم سینمایی پذیرایی ساده به کارگردانی و تهیه کنندگی مانی حقیقی سال 1390 ساخته شد و ترانه علیدوستی یکی از بازیگران این فیلم بود.

ترانه علیدوستی در این فیلم بازیگر نقش لیلا بود و مانی حقیقی علاوه بر کارگردانی در این فیلم به ایفای نقش هم پرداخته است و این دو بازیگر فیلم در سی امین دوره جشنواره فیلم فجر نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی و بهترین بازیگر شدند.

ترانه علیدوستی و مانی حقیقی

ترانه علیدوستی در فیلم کنعان مانی حقیقی

فیلم سینمایی کنعان به کارگردانی مانی حقیقی سال 1386 ساخته شد و ترانه علیدوستی در اولین تجربه بازی در فیلم های مانی حقیقی در این فیلم به ایفای نقش پرداخت.

ترانه علیدوستی در این فیلم بازیگر نقش مینا است و محمدرضا فروتن نقش مقابل او را بازی میکند و با هنرمندان دیگری چون افسانه بایگان، بهرام رادان، حسن معجونی و... همبازی بوده است.

ترانه علیدوستی و مانی حقیقی

همکاری ترانه علیدوستی با مانی حقیقی از کنعان تا تفریق

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی