مهدی کوشکی و ترانه علیدوستی
واکنش مهدی کوشکی به بیماری ترانه علیدوستی در صفحه شخصی اش بسیار تامل برانگیز و قابل توجه بود که متن این استوری را مشاهده میکنید.

نام مهدی کوشکی و ترانه علیدوستی بازهم کنار هم قرار گرفت

انتشار خبر بیماری ترانه علیدوستی بازیگر محبوب و مشهور سینما در فضای مجازی سر و صدای زیادی را به پا کرد و موجب نگرانی بسیاری از طرفداران و همکارانش شد. برخی از بازیگران با انتشار عکسی از ترانه علیدوستی به خبر بیماری او واکنش نشان دادند و برای شهرزاد قصه ها آرزوی سلامتی کردند. در ادامه این بخش از نمناک واکنش بازیگرانی همچون مهدی کوشکی و سوسن پرور به بیماری ترانه علیدوستی را مشاهده می کنید.

مهدی کوشکی بازیگر پرحاشیه سینما و تلویزیون نیز به بیماری ترانه علیدوستی واکنش نشان داد و استوری تامل برانگیزی را منتشر نمود که بسیار مورد توجه قرار گرفت چرا که آقای بازیگر سال گذشته به همراه حبیب رضایی از ترانه علیدوستی به اتهام افترا و نشر اکاذیب شکایت کرده بود. کوشکی با انتشار عکسی از ترانه سینمای ایران نوشت:

امیدوارم شایعه باشد نمی دانم چه جریانی ما را روبروی هم قرار داد، برهیچ کس پوشیده نیست شما باسوادی و من از شما آموختم، از شما هیچ بغضی ندارم، منم در همین فضا شنیده ام که حالت خوب نیست، کاش دروغ باشد و کاش مثل گذشته ها می شد تلفن را برداشت و زنگ زد و احوال پرسی کرد، چه حیف که همه چیز خراب شده، دعا می کنم هر چه زودتر بهبود یابید.

مهدی کوشکی ترانه علیدوستی

واکنش مهدی کوشکی به بیماری ترانه علیدوستی

سوسن پرور بازیگر طناز سینما و تلویزیون که در فیلم و سریال های رضا عطاران شاهد هنرمندی او بوده ایم،عکسی از ترانه علیدوستی را قالب یک استوری منتشر کرد و به بستری شدن بازیگر فیلم برادران لیلا واکنش نشان داد و نوشت:

ترانه جانم زود خوب شو قلبم پیشته دختر جان.

استوری سوسن پرور

استوری سوسن پرور برای ترانه علیدوستی

استوری خاص مهدی کوشکی بعد بیماری ترانه علیدوستی

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
منبع : عکاس مریم رضوی / عکاس پیام قائمی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی