ترلان پروانه

حاشیه جدید ترلان پروانه در مجازی + عجیب

تاریخ انتشار : 7 دی 1402کد مطلب : 91597زمان مطالعه : 2 دقیقه
ترلان پروانه که یکی از بازیگران پرحاشیه ایرانی محسوب می شود، اینبار هم با حرکتی عجیب وارد حاشیه شد.

کفش های جدید و میلیونی ترلان پروانه سوژه شد

ترلان پروانه بازیگر فیلم سینمایی علفزار عکسی از استایل خاص خود با چکمه هایی عجیب منتشر کرد که در فضای مجازی بسیار خبرساز شد و شوخی هایی را از سوی کاربران به راه انداخت. در ادامه تصویر جدید ترلان پروانه با کفش های بزرگ و عجیبش را مشاهده می کنید.

برخلاف نظر برخی از کاربران که چکمه های ترلان پروانه را بی شباهت به چکمه های قالیشویی نمی دانند، این چکمه‌ها از برند معروفی بوده و در ماه‌های اخیر توسط بازیگران هالیوود به شدت مورد توجه قرار گرفته و چیزی بین 400 تا 500 دلار قیمت دارند.

ترلان پروانه

ترلان پروانه با کفش های عجیب و غریبش

ترلان پروانه بازیگرجوان سینما و تلویزیون که از دوران کودکی وارد این حرفه شد، با انتشار تصویری از خود بازار شوخی ها و کامنت های بامزه را به راه انداخت تا جایی که خانم بازیگر با استوری کردن همین پست خود، خطاب به مخاطبینش نوشت:یک کیلو تخمه گرفتم تا کامنت‌های شما را زیر این پست بخونم.

استوری ترلان پروانه

استوری اینستاگرام ترلان پروانه مرتبط با پست جدیدش

مختصر بیوگرافی و فیلم های ترلان پروانه

ترلان پروانه متولد 18 تیر 1377 در شیراز است. پدرش مهندس، مادرش خانه دار و یک برادر بزرگتر از خود به نام عرفان دارد. او از کودکی وارد بازیگری شد و در کنار تحصیل در دوره های فن بیان، موسیقی، زبان بدن، هنرهای رزمی و سوارکاری شرکت کرده است.

علفزار، سرزمین مادری، آهوی پیشونی سفید، گربه سیاه، پدر خوانده، چپ دست، بالابلند، مادر صدامو میشنوی، باغ آلوچه، زیر تیغ، زن بدلی و... از آثار این خانم بازیگر هستند.

حاشیه جدید ترلان پروانه در مجازی + عجیب

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : عکس: سپیده عبداللهی/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی