آشا محرابی و امیرمحمد زند
سریال تازه‌وارد به تهیه کنندگی محمدجواد موحد، یکی از سریال های جدید و جوان گرای تلویزیون است که برخی از بازیگران آن تاکنون ازدواج نکرده و مجرد هستند.

بازیگران سریال تازه‌وارد که ازدواج نکرده اند

سریال تازه‌وارد به تهیه کنندگی محمدجواد موحد و کارگردانی 8 جوان، جدیدترین مجموعه تلویزیونی است که از جمعه بیست و هفتم خرداد ماه  به روی آنتن شبکه 3 می رود.

این سریال اپیزودیک داستان جذاب و متفاوتی را در 11 اپیزود به تصویر می کشد و به یکی از معضلات جامعه یعنی افزایش سن جمعیت و فرزند آوری می پردازد.

بازیگران مطرح زیادی همچون رضا بنفشه‌خواه، محمد نادری، آشا محرابی، امیرمحمد زند، الهام طهموری، مریم خدارحمی،  شیوا خنیاگر، علی عامل‌هاشمی، شیوا خسرومهر، سهی‌ بانو ذوالقدر، محمدجواد طاهری، سپیده خداوردی، زهرا داوودنژاد،  نیلوفر هوشمند، آیلین جاهد، حامد احمدجو، مهری آل‌آقا، مهدیه نساج، سالار کریم‌خانی، بهنام شرفی، جوانه دلشاد، محمدمهدی سجادیان، حسین شهبازی، نسیم باقریان،هادی دیباجی، ناهید عساکره، سپیده جعفری و ... در این سریال به هنرمندی پرداخته اند که برخی از آنها تاکنون ازدواج نکرده و مجرد می باشند.

در این بخش از نمناک، بازیگران مجرد سریال تازه‌وارد را معرفی می کنیم. 

امیرمحمد زند

امیرمحمد زند متولد 1357 در تهران است. این هنرمند با سریال هزارن چشم ساخته کیانوش عیاری در سال 1380 وارد عرصه بازیگری شده و در فیلم و سریال های بسیاری همچون عملیات 125، ستایش2و 3، زمین انسانها، محکومین، ترور خاموش، اتوبوس شب و رخ دیوانه نقش آفرینی کرده است.

تاکنون اطلاعاتی از ازدواج امیرمحمد زند منتشر نشده است.

امیرمحمد زند

امیرمحمد زند/ عکس از هانیه زاحد

محمد نادری

محمد نادری بازیگر تلویزیون و سینما متولد 10 تیر 1357 تهران است. این هنرمند مجرد کشورمان که با ایفای نقش در سریال شمعدونی و سپس برنامه دورهمی به شهرت رسید پسر عموی اتابک نادری است و از خالقان شخصیت محبوب جناب خان می باشد.

محمد نادری

محمد نادری/ عکس از مجید محبوبی راد

نسیم باقریان

نسیم باقریان یکی دیگر از بازیگران مجرد سریال تازه‌وارد است که 23 مرداد 1370 در تهران متولد شد. این هنرمند با نقش الناز مافی در سریال بچه مهندس 3 و 4 به شهرت رسید.

نسیم باقریان

مریم خدارحمی

مریم خدارحمی متولد فروردین سال 1362 در اصفهان و مجرد است. این بانوی هنرمند از سال 1384 با سریال نقش جهان وارد عرصه بازیگری شد و سریال های میکائیل، گذر از رنج ها، ستایش 3، ارمغان تاریکی و پایتخت از آثار مشهور او محسوب می شود.

مریم خدارحمی

مریم خدارحمی/ عکس از نادر پیرزاد

بهنام شرفی

یکی دیگر از بازیگران مجرد سریال تازه‌وارد، بهنام شرفی است که 23 مهر 1360 در تهران متولد شد. بهنام شرفی که این روزها شاهد نقش آفرینی او با شخصیت نظام الملک در سریال جیران هستیم، از بازیگران حرفه ای تئاتر است و در سی و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر برنده جایزه بهترین بازیگر مرد برای نمایش آبی مایل به صورتی شد.

بهنام شرفی

بهنام شرفی/ عکس از صدف آرین دوست

جوانه دلشاد

جوانه دلشاد 20 شهریور 1369 در رشت متولد شده و از بازیگران مجرد سریال تازه‌وارد می باشد. این بانوی هنرمند از 20 سالگی وارد عرصه تئاتر شده و  با سریال ویلای من ساخته مهران مدیری مقابل دوربین قرار گرفت.

جوانه دلشاد

جوانه دلشاد/ عکس از سارا الله مرادی

هادی دیباجی

سیدمحمدهادی دیباجی بازیگر و چهره پرداز کشورمان که در سریال تازه‌وارد نقش آفرینی می کند متولد 12 تیر 1362 در تهران است. او با فیلم جایی در دور دست در سال 1384 برای اولین بار بازی در سینما را تجربه کرد و سریال های گاندو، احضار، برف بی صدا می بارد عملیات 125 از مشهورترین آثار وی می باشد.

هادی دیباجی مجرد بوده و اطلاعاتی درباره ازدواج او در دسترس نمی باشد.

هادی دیباجی

ناهید عساکره

ناهید عساکره بازیگر جوان و مجرد سریال تازه‌وارد، 11 شهریور 1372 در آبادان متولد شد و با حضور در برنامه عصر جدید به شهرت رسید.

شرکت کننده عصر جدید در  فیلم های انتقال آتش و بوقت شام نقش کوتاهی ایفا کرده و سپس برای بازی در نقش راحیل در سریال ایلدا پذیرفته شد.

ناهید عساکره

ناهید عساکره/ عکس از پردیس رحیم پور

بازیگران مجرد سریال تازه وارد+ عکس

4.624
این مطلب مفید بود ؟222
منبع : عکاس: سبحان بیرانوند و عرفان مرادی اسلامی / بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
وبگردی