میلیونرها
ثروت غیر قابل باور پسر جوان خیلی ها را به شک انداخته بود، شکی که پای پلیس را وسط کشیده و راز پنهان ماجرا را فاش کرد.

جوان 17 ساله ای که آزمایشگاهی قُلابی؛ به عنوان مرکز تست کرونا ایجاد کرد

یک پسرِ جوان آلمانی اخیراً به خاطر ایجاد یک مرکز آزمایشگاهی برای تست کرونا که کاملا قلابی بود، دستگیر شد. وقتی که در آلمان شیوع کرونا خیلی گسترده شد، مردم درخواست زیادی برای تست کرونا داشتند و به خاطر همین یک نفر به این فکر افتاد که مرکزی قلابی را برای انجام این کار تاسیس کند.

این پسرِ جوان فقط 17 سال سن داشت ایده آزمایشگاه قلابی در سال 2020 به سرش زد و چنانچه در ادامه این بخش از نمناک خواهید خواند از این طریق توانست پول زیادی به جیب بزند.

کرونا

مردمی که برای تست کرونا به او مراجعه می کردند، کاملاً به حرف‌هایش اطمینان داشتند و به نوعی همین اعتماد و مراجعه کننده بیشتر؛ جرم او را سنگین تر کرد. از آن جایی هم که مردم این مکان را یک مرکز خصوصی برای تست کرونا می‌دانستند، در نتیجه پول بیشتری هم پرداخت می کردند و همه چیز گران‌تر از مراکز عمومی و دولتی انجام می شد.‌

این پسر جوان تا به حال بیش از پانصد هزار تست کرونا انجام داده است که بابت هر کدام هم پول زیادی دریافت کرده و تخمین ها نشان می دهد که حدودا شش میلیون دلار از این راه به جیب زده است. همه این ها باعث شد که برای او خسارت زیادی را تعیین کنند تا به عنوان جریمه پرداخت کند.

میلیونر 17 ساله!! فقط ببینید چجوری کلاهبرداری کرده

3.510
این مطلب مفید بود ؟73
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
برچسب : عجیب و غریب
وبگردی