تولد
بازار فرش تهران
فرش یکی از اجزای جدا نشدنی از منزل ما ایرانی هاست، منزل شما با هردکوراسیونی که باشد میتوانید فرشی مناسب آن پیدا کنید به شرطی که منابع خرید فرش را بدانید.

معرفی بازارهای فرش تهران؛ فرش از کجای تهران بخرم؟

فرش یکی از صنایع دستی ایران و از واجبات هر منزلی است چرا که از بخش های مهم طراحی و دکوراسیون منزل هر ایرانی است تا جایی که بر زیبایی خانه هایی که با فرش های دستباف و ماشینی پوشیده شده اند، نمی توان چشم بست. شهر تهران به عنوان پایتخت انواع بورس فروش فرش را در خود جای داده است، اگر خواهان خرید هر نوع فرشی در تهران هستید، با مراکز خرید فرش در این قسمت از دنیای مد نمناک آشنا شوید.

بازار بزرگ تهران

یکی از اصلی ترین مراکز فروش فرش در تهران بازار بزرگ است که قدمت چندین و چند ساله دارد. فرش فروشی شغل موروثی اکثر فرش فروشان این بازار است. بازار تهران اصیل ترین وقدیمی ترین و ارزانترین مکان برای خرید فرش می باشد. برای دسترسی به بازار فرش باید به 15 خرداد بروید. برای دسترسی راحت تر می توانید ازمترو 15 خرداد یا مترو خیام استفاده کنید که البته مترو خیام به بازار فرش نزدیک تر است. ساعت کاری این بازار از ده صبح است.

بازار فرش

مولوی؛ مرکز خرید اصلی فرض

یکی از مناطقی که شما برای خرید فرش میتوانید به آنجا مراجعه کنید مولوی است. در بازار مولوی شما می توانید انواع فرش ماشینی را در قیمت های مقرون به صرفه و حتی ارزانتر از فروشگاه های دیگر تهیه کنید.

مغازه های زیادی در این بازار وجود دارد، به همین خاطر ممکن است تصمیم گیری برای شما در هنگام خرید سخت باشد پس کاملا دقت کنید. بعضی از فروشگاه های این منطقه فقط به صورت عمده فروشی با مراکز فروش فرش کار میکنند و محصول خود را اینگونه به فروش می رسانند.

شهر فرش

یکی دیگر از مکان هایی که میخواهیم به شما معرفی کنیم شهر فرش است. شهر فرش یکی از بزرگترین فروشگاه های فرش در تهران می باشد که دارای دو شعبه می باشد. شعبه اصلی آن در جاده کرج و شعبه دوم آن پایین‌تر از میدان حر می باشد.

در این فروشگاه شما مانند بازار می توانید انواع فرش مانند فرش کودک، گلیم، گبه، مدرن، کلاسیک و...را پیدا کنید و همچنین یک کارشناس کاملا در آنجا حضور دارد و شما را از اول تا آخر کاملا راهنمایی میکند.

بازار فرش

آقای فرش

آقای فرش مانند شهر فرش است و در آنجا انواع فرش های ماشینی و دستباف و همچنین تابلو فرش در طرح ها و اندازه های مختلف به فروش می رسد. همچنین شما می توانید از کارشناس مربوطه آن برای راهنمایی نیز کمک بگیرید. آقای فرش در بلوار آیت الله سعیدی، بازار مبل یافت آباد قرار دارد.

سرای ابریشم

در سرای ابریشم انواع فرش های ماشینی کلاسیک، ابریشم، کودک وجود دارد. این مجموعه با ارائه تخفیفات و طرحی تحت عنوان تعویض فرش نو با فرش کهنه، شما را در انتخاب فرش جدید و تعویض آن یاری می کند. سرای ابریشم داری دوشعبه است که آدرس شعبه مرکزی بازار، چهارراه سیروس و شعبه ی دوم چهارراه پاسداران می باشد.

اگر فرش خانه شما کهنه شده است یا می خواهید که آن را با دیگر وسایل خانه هماهنگ کنید؛ میتوانید از تخفیفات و جایزه های این فروشگاه بهره‌مند شوید.

سرای ابریشم

دنیای فرش

دنیای فرش از سال 1396 شروع به فعالیت نموده و طرفداران خاص خود را دارد. دنیای فرش با ارائه فرش ماشینی، تابلو فرش، فرش دست باف، فرش ایرانی و خارجی در شرق تهران قراردارد.

خیابان هفت تیر

اگر ساکن تهران باشید و یا برای خرید به تهران سفر کرده باشید، مطمئنا نام میدان هفت تیر را به عنوان اولین گزینه شنیده اید.

در این میدان که از مراکز شهری مهم تهران است، مراکز تجاری و اقتصادی بسیاری وجود دارد اما خوب است بدانید که هفت تیر از مهم ترین و بزرگ‌ترین بازار های فروش فرش ماشینی درتهران است. این میدان از جنوب با خیابان های مفتح، کریم خان و از سمت شمال با خیابان بهار شیراز و بزرگراه مدرس در ارتباط است. برای دسترسی راحت تر به میدان هفت تیر می توانید از مترو استفاده نمایید.

هفت تیر

خیابان سهروردی و ولیعصر

در خیابان ولیعصر و سهروردی می توانید انواع فروشگاه های فرش را پیدا کنید. در خیابان سهروردی فرش های فانتری نسبت به فرض های کلاسیک و دست بافت بیشتر است. اگر در پاسداران یا حوالی آن زندگی میکنید، انواع فروشگاه های فرش معروف و مختلفی در نزدیکی شما قرار دارند که پیشنهاد میکنیم که حتما سری به آنها بزنید.

کدوم بازار فرش تهران اجناس و قیمت هاش بهتره؟

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ن/ن.ح
برچسب : مدل فرش
وبگردی