تهران
در این مطلب به صورت موردی می خوانیم به چه دلایلی سفر به تهران در ایام نوروز بهترین انتخاب ممکن است و چند مورد از بهترین هتل های تهران را با بیشترین تخفیف در این ایام معرفی کرده ایم.

سفر به تهران در نوروز 1400 با تخفیف ویژه!

شاید کمتر کسی برای سفر نوروزی تهران را به عنوان مقصد خود انتخاب نماید. اتفاقاً یکی از مهم ترین دلایلی که باید تهران را در نوروز ببینید همین است! درست روز اول عید تهران تبدیل به شهر دیگری می شود. انگار تمام آن همهمه و برو و بیاهای نزدیک سال نو فروکش می کند. همه چیز آرام می شود. اتوبان هایی که در تمام ساعات مملو از ماشین هستند شاید هر چند دقیقه یکبار شاهد یک ماشین باشند.

گردشگری در تهران

اما تهران سر جایش است؛ موزه ها و مراکز خرید و پارک ها و حتی هتل های تهران سر جایشان هستند. اگر برای سفر به تهران یا ماندن در تهران در ایام تعطیل تمام این چالش ها شما را دچار تردید کرده بود، با خواندن این مطلب نظرتان کاملاً عوض خواهد شد!
تهران همیشه به عنوان شهری صنعتی و کاری شناخته شده است. شهری که هرکس فقط زمانی که کار دارد و مجبور است به آن سفر می کند. اما به عنوان پایتخت ایران همیشه تصاویر زیبایی از آن منتشر شده که ممکن است افرادی دوست داشته باشند آن را از نزدیک ببینند. بهترین زمان برای سفر به تهران تعطیلات نوروز است. اما چرا؟

1.هیچ ترافیکی وجود ندارد!

این موضوع را فقط زمانی باور می کنید که یک بار هنگام نوروز خیابان های تهران را ببینید. از شهری با آن طوفان ترافیکی پیش از نوروز، خیابان های خالی از ماشین تقریباً غیرقابل باور است.
در ساعات اوج ترافیک، رفتن از غرب به شهر تهران شاید ساعت ها طول بکشد، اما در تعطیلات نوروز به هر کجای تهران که بخواهید سفر کنید بیش از 15 دقیقه در مسیر نخواهید بود!
 

2.تمیزترین هوای تهران در تمام سال!

همین که هیچ ماشینی در خیابان نباشد، سالم ترین هوا را در تهران خواهید دید. آلودگی که از دامنه کوه ها و اتوبان ها دور شود، تازه چهره شهر و کوه های شمال تهران نمایان می شود! کمی هم که نم نم باران بزند و مِه کوه را بگیرد می شود زیباترین شهر جهان... اتوبان های تهران در بهار واقعاً دیدنی هستند؛ خلوت و آرام و تمیز.
 

3.همه جا باز است!

اصلاً فکر نکنید با سفرهای نوروزیِ مردم و خلوت شدن تهران، همه جا هم احتمالاً تعطیل است. همانطور که قبلاً گفتیم همه چیز سر جایش است! رستوران ها، موزه ها، پارک ها، مراکز خرید و هتل های تهران همه باز هستند. بازدید از تمام جاهای دیدنی تهران شاید هفته ها زمان ببرد.
فراموش نکنید مرکز شهر تهران همواره مملو از اماکن تاریخی است. برای دیدن کاخ گلستان و کاخ سعدآباد و موزه زمان یا پارک جمشیدیه و پل طبیعت و برج میلاد، هیچ زمان دیگری بهتر از ایام نوروز پیدا نخواهید کرد.
اتفاقاً به دلیل کاهش بازدید از اماکن تهران در عید، می توانید تخفیف های بسیار هیجان انگیزی نیز دریافت کرده و سفر به تهران با کمترین هزینه را تجربه کنید! فقط دقت کنید که به دلیل شرایط کرونا بهتر است پیش از مراجعه به مقصد موردنظر خود با مجموعه تماس گرفته و از ساعات دقیق امکان مراجعه اطمینان حاصل نمایید.

4.بیشترین تخفیف هتل های تهران!

تمام این خلوتی ها و آرامش یک نکته بسیار جذاب در پی دارد؛ تخفیف های تکرار نشدنی. حتماً می دانید که تهران، کیش و مشهد میزبان خاص ترین و لوکس ترین هتل های ایران هستند. اما کیش و مشهد در زمان تعطیلات نوروز بسیار شلوغ بوده و تراکم جمعیت آنها هیچ دستکم از شمال ندارند. پس بهترین زمان برای اقامت در هتل های 5ستاره تهران همین ایام نوروز است. نه تنها پایتخت زیبای ایران را خواهید دید بلکه با نصف قیمت در لوکس ترین هتل های ایران نیز اقامت خواهید داشت.
برخی از هتل های تهران با بیشترین تخفیف ویژه در ایام نوروز را به شما معرفی خواهیم کرد.

5.هتل پارسیان آزادی تهران:5 ستاره

هتل آزادی تهران یکی از بهترین هتل های تهران یا شاید ایران باشد. خودتان را در طبقه 21 هتلی با منظره شهر یا کوه های شمال تهران تصور کنید. هوای عالی و تمیز و صبحانه بوفه مفصل! این هتل در ایام نوروز 50% تخفیف برای مسافران در نظر گرفته است. شما با تماس با شماره 02126150051 الی 53 می توانید تخفیف منحصر به خودتان را از هتل آزادی تهران دریافت نمایید!
هتل در تهران
 

6.هتل پارسیان اوین تهران:4 ستاره

هتل اوین تهران همیشه مسافرهای منحصر به خودش را داشته است. با قرارگیری در جوار دو شاهراه اصلی تهران، یکی از باتجربه ترین و دوست داشتنی ترین هتل های تهران با قیمت مناسب است. این هتل نیز در ایام نوروز 50% تخفیف برای مسافران تهران در نظر گرفته. شما با تماس با شماره 02126150051 الی 53 می توانید تخفیف ویژه هتل اوین را نیز دریافت نمایید!

7.هتل اسپیناس پالاس تهران:5 ستاره

کمتر کسی وجود دارد که نام هتل اسپیناس پالاس را تا به حال نشنیده باشد. هتلی که با وجود نوساز بودن آوازه خدمات بی نظیرش به سرعت تمام ایران را فراگرفت. این هتل در ایام نوروز 25% تخفیف برای مسافران تهران دارد. تخفیف های این چنینی برای هتلی مانند اسپیناس پالاس تهران بسیار نادر است.

8.هتل اسپیناس بلوار تهران:5 ستاره

اگر دوست دارید در مدت سفرتان سری به دیدنی های مرکز شهر تهران بزنید، هتل اسپیناس بلوار کشاورز بهترین گزینه برای اقامت در مرکز شهر است. هتل 5 ستاره در یکی از زیباترین بلوارهای تهران، بلوار کشاورز. این هتل در ایام نوروز 50% تخفیف برای مسافران در نظر گرفته است. تردید نکنید که این تخفیف ها در ایام دیگر سال وجود نخواهند داشت.
اگر امسال تصمیم گرفتید برای دیدن تهران ایام نوروز میهمان این شهر زیبا باشید، فراموش نکنید که می توانید بیشترین تخفیف هتل های تهران در ایام نوروز را از طریق سایت سفرانه www.safaraneh.com دریافت نمایید. شما با تماس با شماره 02126150051 الی 53 می توانید تخفیف های جشنواره ای مازاد خود را دریافت نمایید. 

رازهایی درباره تهران در نوروز که نمی دانید!

56
این مطلب مفید بود ؟60
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی