تولد
سیسمونی نوزاد
خرید برای نوزادان و کودکان همیشه جز سخت ترین خرید ها بوده و بسیار چالش برانگیز است، اگر میخواهید برای کودک خود خرید کنید بهتر است مراکز خرید را بشناسید.

بهترین مراکز خرید بازار های تهران برای خرید سیسمونی و لباس نوزاد

در تهران چالش بر انگیز ترین خرید خرید برای خردسالان است. در همه مناطق تهران و در همه مراکز خرید ومال ها و پاساژها پوشاک بزرگسال به سادگی در همه مدل و هر رنج قیمت پیدا می شود، اما لباس بچگانه بحث اش جداست.

لباس بچگانه با توجه به پارچه کمی که در آن به کار می رود قیمت بسیار بالایی دارد و با توجه به اینکه کودک شما نمیتواند از لباس هایش در برابر آلودگی ها محافظت کند شما را بر سر دوراهی قرار میدهد لباس برند و گران قیمت و لباس ایرانی و قیمت مناسب؟

اسباب بازی

بازارچه کودک گاندی

‎یکی از مناطقی که شما میتوانید برای خرید لباس خردسالان به آنجا مراجعه کنید خیابان گاندی است. در این بازارچه چندین مغازه وجود دارد که اکثرا لباس های وارداتی می فروشند و قیمت های آن ها نسبتا بالاست اما بسیار مرغوب هستند. در این مرکز خرید از لباس نوزاد تا نوجوان برای بچه هایتان می توانید بیابید. این مرکز خرید لباس کودکان انواع لباس تا اکسسوری مثل کلاه، کمربند، شال گردن، کروات و … را نیز دارد.

خیابان بهار

‎اولین گزینه ایی که در خرید برای کودکان به ذهن میرسد خیابان بهار است این خیابان چندین یال است که بورس لباس کودکان است که اگر قصد خرید برای یک مراسم مهم را دارید میتوانید به خیابان بهار مراجعه کنید. قیمت لباس هایی این خیابان بستگی به جنس و کیفیت لباس دارد و شما قطعا این مثال را شنیده اید که هیچ گرانی بی دلیل نیست. در خیابان بهار هم لباس های وارداتی وجود دارند هم تولید داخلی مغازه های لباس کودک خیابان بهار از تقاطع بهار با انقلاب شروع می شود و تا خیابان سمیه ادامه پیدا می کند. ‎درست است که بورس لباس ها در همان خیابان بهار است اما از مغازه ایی که در خیابان های اطراف پراکنده شده اند نباید قافل شد. فروشگاه های لباس کودک و سیسمونی را نیز می توانید در خیابان های اطراف مثل طالقانی بیابید. آدرس:خیابان بهار، تقاطع خیابان انقلاب اسلامی تا خیابان طالقانی و سمیه.

بازار بزرگ تهران

‎بازار بزرگ تهران یکی از بازار هایشت که به هیچ عنوان شما را ناامید نمیکند و در این مورد نیر مستسنا نیست است‎. در این بازار هم جنس مرغوب و هم با کیفیت متوسط در تنوع رنج قیمت یافت میشود. در قسمت بورس لباس کودک و سیسمونی بازار اجناس ایرانی و خارجی متنوعی وجود دارد و قیمت های آنه بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. برای رسیدن به بورس لباس بچه و سیسمونی باید به بین الحرمین در پاساژ مهتاش بروید. طبقه دوم این پاساژ مختص فروش لوازم سیسمونی است.

لباس

‎خیابان ولیعصر

‎رو به روی پارک ساعی در خیابان ولیعصر چند فروشگاه مخصوص سیسمونی و لباس کودک وجود دارد که از نظر اجناس تکمیل هستند وشما تمام آن چیزی که به آن حتیاج دارید را پیدا میکنید. از لباس کودک گرفته تا اسباب بازی و میز و تخت را در این فروشگاه ها یافت میشود.

‎قیمت های اجناس در این فروشگاه ها متوسط و رو به بالاست. کیفیت اجناس بسیار بالا و از پارچه های مرغوب برای دوخت این لباس ها استفاده میشود. ‎اکثر اجناس از برندهای معروف و خارجی هستند. برای رفتن به این فروشگاه های لباس کودک در تهران باید به خیابان ولیعصر و رو به روی پارک ساعی مراجعه کنید.

پاساژهای جمهوری

‎اگر به دنبال پوشاک خردسال مقرون به صرفه هستید به جز بازار بزرگ می توانید به خیابان جمهوری نیز سر بزنید. در این خیابان، در کنار پاساژ شانزلیزه دو پاساژ دیگر وجود دارد که شما می توانید لباس کودک وسیسمونی را با قیمت مناسب مناسب و با کیفیتی مقبول خریداری کنید. به طور کلی خیابان جمهوری بورس خرید انواع لباس برای بازه ی های سنی متفاوت با قیمت های مناسب است. اگر نیاز به یک خرید کلی و خانوادگی داشتید با انتخاب این خیابان با یک تیر دونشان بزنید.

‎کریمخان، میدان سنایی

‎فروشگاه های دور و اطراف میدان سنایی با عرضه اجناس ایرانی و خارجی که قیمت هایشان نیز متنوع و مناسب هستند به یکی از قطب های پوشاک خردسالان تبدیل شده است. این فروشگاه ها بازه ی قیمت شان شبیه به مغازه های خیابان بهار است.

فروشگاه لباس

‎خیابان شریعتی بالاتر از ملک

‎به تازگی در خیابان شریعتی حد فاصل ملک تا مطهری چند فروشگاه مخصوص فروش سیسمونی در یک راسته افتتاح شده است. بزرگی و جدید بودن تمام اجناس این فروشگاه ها به شما امکان این را می دهد که علاوه بر لباس، اسباب بازی، کالسکه و بقیه لوازم مورد نیاز فرزندتان را خریداری کنید. قیمت های محصولات این فروشگاه ها به اندازه گاندی و سنایی گران نیست و چیزی حدود مغازه های خیابان بهار است.

‎سعادت آباد

‎اگر از ساکنان غرب تهران هستید در دور میدان کاج در سعادت آباد پاساژ کوچکی به نام سروستان وجود دارد. در این پاساژ چند مغازه مخصوص فروش پوشاک خردسالان وجود دارد که اجناس مرغوب ودرجه یکی در آنجا یافت میشود اگر وقت خرید ندارید سعادت آباد گزینه مناسبی برای خرید شماست. قیمت اجناس این مغازه ها مثل سایر مراکز خرید است و بستگی به کیفیت اجناس دارد و ‎غیر از لباس بچه می توانید وسایل سیسمونی را هم از این فروشگاه ها خریداری کنید.

‎خیابان شریعتی تقاطع ضرابخانه

‎در این خیابان فقط یک فروشگاه فروش لوازم سیسمونی و کودک وجود دارد اما به دلیل اجناس بسیار مرغوب در طرح ها و رنگ های متفاوت با قیمت های مناسب. وجود دارد که شما به راحتی میتوانید مایحتاجتان را از آنجا تهیه کنید. در این مرکز خرید هم می توانید سیسمونی پیدا کنید هم لباس هم تخت و کمد کودک. قیمت ها در این فروشگاه متوسط رو به بالاست اما وسایل مرغوبی در آن یافت میشود. اگر فرصت خرید ندارید می توانید به آنجا سربزنید. نمونه خوبی از محصولات درجه یک بازار در اختیار شماست.

لباس کودک

‎بازار عبدل آباد

بازار عبدل آبادیکی از منطقه هایی است که در آن هرنوع پوشاکی یافت میشودکه در جنوب تهران واقع شده است. بازار عبدل آباد به قیمت های نسبتا مناسبی وسایل سیسمونی را ارائه می دهد. برای خرید ارزانترین کالسکه و کریر و لباس و … نوزاد می توانید به عبدل آباد سر بزنید.

شیک ترین بازار خرید سیسمونی و لباس بچه در تهران

4.315
این مطلب مفید بود ؟132
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ن/ن.ح
وبگردی