رویداد شتاب تلاونگ

رویداد شتاب مجازی تخم مرغ

کد مطلب : 78174زمان مطالعه : 2 دقیقه
مرکز نوآوری تلاونگ با هدف جذب و سرمایه گذاری، پذیرای ایده های خلاقانه شما در حوزه های مختلف صنعت تخم مرغ است.

رویداد شتاب مجازی چیست؟

رویداد شتاب برنامه ای راهبردی در سطح ملی است که با هدف حمایت از فرهنگ کارآفرینی و پشتیبانی از ایده های کارآمد و نوآورانه در فضایی کاملاً  علمی و پژوهشی برگزار می شود. در سال های اخیر دانشگاه جامع علمی کاربردی با همکاری مراکز علمی مختلف در سراسر کشور و در راستای رشد و جذب سرمایه برای ایده های مستعد و شرکت های نوپا، اقدام به برگزاری رویدادهای شتاب تخصصی کرده است. رویداد شتاب، فارغ از ایجاد آشنایی بین سرمایه گذاران و کارآفرینان و افراد دارای ایده های نوآورانه، می تواند سبب افزایش هدفمند مراکز نوآوری، افزایش آگاهی دانشگاه بعنوان مولد دانش و پرورش دهنده ی نیروی کار متخصص، با توجه به نیازهای بازار کار  شود. میسر شدن این مهم، متعاقباً سبب ایجاد مسیرهای مالی روشن و برنامه ریزی شده خواهد شد.

افراد علاقه مند، پرانگیزه و با ایده های ناب مرتبط با حوزه های موضوعی هر فراخوان، می توانند متقاضی ورود به این رویدادها باشند و در یک برنامه ی فشرده به شرح ایده های خود بپردازند. پس از مراحل عملیاتی سازی ایده ها، امکان پذیرش آن ها وجود خواهد داشت و ایده ها جذب مراکز نوآوری و مراکز رشد خواهند شد.

اهداف برگزاری

هدف از برگزاری رویداد ملی شتاب مجازی تخم مرغ تلاونگ ، ایجاد رقابت سالم میان متخصصین حوزه ی صنعت طیور، صنایع غذایی، رشته های مرتبط و سایر علاقمندان، برای یافتن راهکارهایی در جهت ارتقاء سطح دانش و در عین حال آشنایی این گروه ها با محصولات متنوع و کاربرد آن ها در صنایع دیگر است.  علاوه بر این، آشنایی مرکز نوآوری تلاونگ با نظرات و سلایق مصرف کنندگان از دیگر اهداف برگزاری این رویداد است که تحقق این امر باعث می شود تا این مرکز در تأمین نیازهای مصرف کنندگان و خدمت گزاری به صنعت طیور و صنایع غذایی کشور توانا تر از پیش عمل کند.

شما می توانید برای اطلاع از جزئیات رویداد و ثبت ایده ها به وب سایت تلاونگ به نشانی http://telavang.com/ مراجعه فرمایید. نتایج داوری رویداد، متعاقبا از کانال های رسمی تلاونگ منتشر خواهد شد.
صنایع تخم مرغ تلاونگ

 

رویداد شتاب مجازی تخم مرغ

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی