لاله صبوری
لاله صبوری بازیگر سینما و تلویزیون که بیشتر در کاراکتر های کمدی به ایفای نقش میپردازد در گفتگویی از رازهای زندگی و ازدواج دومش صحبت کرد.

زندگی و ازدواج مجدد لاله صبوری از زبان خودش

لاله صبوری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که با جنگ 77 به شهرت رسید در سال 1348 در تهران متولد شد. این هنرمند به رغم دور نگه داشتن خود از حواشی شبکه های مجازی، با توجه به مصاحبه های خود همیشه مورد توجه قرار دارد. از ازدواج زود هنگام خود تا طلاق و ازدواجش با مردی ساکن آمریکا، که یکی از تیترهای مهم زندگی او است. 

لاله صبوری

ازدواج زود هنگام لاله صبوری

لاله صبوری در سن 17 سالگی با یک مرد 34 ساله ازدواج کرد. اما زندگی مشترک او دوام نداشت و با وجود داشتن دو فرزند با دشواری های زیاد، از همسرش جدا شد.

وی در سن 25 سالگی تصمیم گرفت تا در کنکور سراسری شرکت کند او نفر 26 ام کنکور سراسری شد و تئاتر خواند.

لال صبوری در خاطرات خود نوشته است که ازدواج اول او به طور کاملا سنتی شکل گرفته بود و همسرش از موقعیت اجتمالی و شغلی بسیار خوبی برخوردار بود اما اجازه انجام هیچ کاری را به وی نمی داد، نه تحصیل و نه رانندگی. او روز کنکور در را به روی خانم بازیگر قفل کرده بود.

زندگی لاله صبوری

به گفته لاله صبوری، همسرش مرد متشخصی بود اما عقاید آنها با یکدیگر متفاوت بود.وی یک روز تصمیم می گیرد تا با دو فرزندش به خانه پدری بازگردد. آنها پس از دشواریهای زیاد بعد از گذشت 6 سال از یکدیگر جدا شدند.این هنرمند تا 18 سالگی فرزندانش، همیشه بر سر حضانت آنها درگیر بود.

او در شبکه های اجتماعی از خاطرات تلخ کودک همسری خود و حضور در دادگاه خانواده در سن 23 سالگی خود می نویسد.

فعالیت های لاله صبوری

لاله صبوری علاوه بر بازیگری تجربه اجرا در شبکه جام جم را دارد. او همچنین، در زمینه نقاشی نیز فعالیت می کند و از سنین جوانی برای کسب درآمد به شاگردان مادرش تدریس خصوصی کرده و طراحی فرش انجام می داد.

این هنرمند کشورمان در کنار بازیگری به کار نویسندگی و کارگردانی نیز می پردازد.

لاله صبوری بازیگر

ازدواج دوم لاله صبوری

لاله صبوری چند سال بعد از جدایی خود با مردی به نام پویا قاسمی آشنا شده و با او ازدواج کرد. همسر دوم خانم بازیگر ساکن آمریکا و در زمینه تولید قطعات خودرو فعالیت می کند.

به گفته لاله صبوری ، همسرش مرد همراهی است و حمایت های او موجب موفقیت در زمینه هنر و بازیگری خانم صبوری شده است.

این هنرمند در یکی از مصاحبه های اخیر خود گفته است که تمایلی به زندگی در آمریکا ندارد و با وجود امکانات ماندن در آن سرزمین، ترجیح می دهد تا در کنار مردم خود و شغلش باقی بماند.

او با توجه به ساکن بودن همسرش در آمریکا، مانعی برای رفت و آمد یا ماندن در آنجا را ندارد اما وی خود را متعلق بهزندگی در آمریکا نمی داند.

لاله صبوری و همسرش

فرزندان لاله صبوری

لاله صبوری برای اولین بار در سن 17 سالگی مادر شد و پسر خود به نام بهداد را به دنیا آورد. او علاقه بسیاری به فرزندان خود دارد و در بیشتر مراسم ها به همراه فرزندنش حضور پیدا می کند.

 

پسر لاله صبوری

پسر لاله صبوری در رشته معماری تحصیل کرده است و فاصله سنی کم او با مادرش مورد توجه می باشد.

فرزند دوم  وی به نام هلیا، سه سال بعد از پسرش به دنیا آمد.

دختر لاله صبوری

لاله صبوری علاقه خاصی به کودکان دارد و شاید همین علاقه او را ترغیب کرد که پس از ازدواج برای سومین بار مادر شود. او با پذیرش ریسک همه جوانب دومین دختر خود به نام نورا را به دنیا آورد.  نورا 18 سال کوچکتر از خواهرش است.

لاله صبوری و دخترش

از نظر لاله صبوری مادر شدن در سن کم معایب و مزایای خود را دارد.

این بازیگر بعد از به دنیا آمدن دو فرزند اول خود ادامه تحصیل داده و به دانشگاه رفت.  سپس به حرفه مورد علاقه اش، بازیگری روی آورده و مشغول به کار شد. لاله صبوری در تمام این دوران با فرزندانش همراه بود و همراهی فرزندانش را یکی از مزایای زود مادر شدن خود می داند.

آغاز فعالیت بازیگری لاله صبوری

لاله صبوری با مجموعه تهران 11 در سال 75 به کارگردانی مرضیه برومند آغاز کرد اما با جنگ 77 به کارگردانی مهران مدیری به شهرت رسید. بازی در جنگ 77، در کنار مهران مدیری و در نقش مریم ، باعث شهرت او شد.  بسیاری از مردم او را هنوز با نام مریم به خاطر دارند.

سریال ببخشید شما همکاری مجدد مهران مدیری و این هنرمند بود.

لاله صبوری و مهران مدیری

 لاله صبوری معمولا نقشهایی را ایفا می کند که شیطنت خاص و شیرینی در آن تداعی می شود. او در سریال رستوران این زمینی ها، معراجی ها، سیگنال موجود است، دوقلوها، جاده در دست تعمیر است، بزرگ مردان کوچک ایفای نقش کرده است.

لاله صبوری از زندگی شخصی و همسر آمریکایی اش می گوید + عکس

4.3394
این مطلب مفید بود ؟33559
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
برچسب : لاله صبوری
وبگردی