ساحل پوست شیر

اولین عکس لو رفته از ساحل پوست شیر بعد زنده بودن

تاریخ انتشار : 12 بهمن 1401کد مطلب : 89771زمان مطالعه : 2 دقیقه
ساحل پوست شیر در صحنه ای حساس دیده و مخاطب متوجه تغییر مسیر داستان این سریال هیجان انگیز شد.

پردیس احمدیه، بازیگر نقش ساحل پوست شیر

فصل دوم سریال پوست شیر با بازی تحسین برانگیز بازیگرانی همچون، علیرضا کمالی در نقش رضا پروانه و هادی حجازی فر در نقش نعیم، فضای متفاوت و خارق العاده ای را برای دنبال کنندگان سریال های نمایش خانگی ایجاد کرده است.

جذاب ترین اتفاقی که در تازه ترین قسمت منتشر شده سریال پوست شیر رخ داد، زنده بودن ساحل بود که مخاطب را همراه با بازیگران اصلی این فیلم همراه ساخت.

حالا بعد از مدتی، صفحه رسمی پردیس احمدیه، که بیشتر او را ساحل سریال پوست شیر میشناسند، عکسی خاص از این کارکتر منتشر کرد که در نمناک مشاهده می کنید. عکسی که از حال و هوایش پیداست ارتباطی به قسمت های قبلی ندارد و نوید حضورش در قسمت های جدید را میدهد.

ساحل پوست شیر

پردیس احمدیه بازیگر نقش ساحل در سریال پوست شیر/ عکس از فتاح ذی نوری

پردیس احمدیه

پردیس احمدیه در سریال پوست شیر/ عکس از فتاح ذی نوری

داستان و موضوع سریال پوست شیر

موضوع سریال پوست شیر درمورد زندگی مردی است به نام نعیم (هادی حجازی فر) که 15 سال در حبس بود و این دوران سخت را به اشتیاق دیدن دخترش ساحل (پردیس احمدیه) تحمل کرده و پس از آزادی قصد ساختن یک زندگی آرام در کنار دخترش را دارد.

همسر نعیم (پانته آ بهرام) که از بازیگر نقش نعیم طلاق گرفته، همسر جدیدش زندگی می‌کند و ساحل نیز او را پدر خود می‌داند. نعیم پس از آزادی، بالاخره به دخترش نزدیک شده و پس از سپری کردن بحران های متعدد، موفق به برقراری ارتباط پدر و دختری شده و روی خوش زندگی را می بیند.

قرار یک سفر دونفره پدر و دختری، آنها را به شمال کشانده و در مسیر بازگشت همه چیز تغییر میکند. بیهوش شدن عمدی نعیم توسط فردی ناشناس و ربوده شدن دخترش ساحل، آغاز سناریوی پرهیجان این سریال را رقم میزند.

جسدی سوخته کشف می شود که آزمایشات دی ان ای، صاحب این جسد را ساحل معرفی میکند. کشته شده ساحل، نعیم و دوستش رضا پروانه و بعدها بازیگر نقش صدرا را راهی مسیر انتقام از عوامل این اتفاق می کند و همه آنها در جستجوی، قاتل دختر نعیم و دزد ساحل سریال پوست شیر، با تمام وجود به دل خطر می زنند و....

سریال پوست شیر

بازیگران سریال پوست شیر

شهاب حسینی و هادی حجازی ‌فر در کنار بازیگران دیگری همچون پانته ‌آ بهرام، مهرداد صدیقیان، علیرضا کمالی، پردیس احمدیه، بابک کریمی، ژیلا شاهی، آناهیتا افشار و علی اوسیوند، مقابل دوربین سریال پوست شیر قرار گرفته اند.

زمان پخش سریال پوست شیر

سریال پوست شیر هر هفته چهارشنبه، ساعت 20 به صورت اختصاصی در فیلم‌ نت منتشر می شود.

سریال پوست شیر چند قسمت است؟

طبق گزارشات، سریال پوست شیر در سه فصل هشت قسمتی ساخته شده است و این یعنی در 24 قسمت منتشر می شود.

اولین عکس لو رفته از ساحل پوست شیر بعد زنده بودن

4.179
این مطلب مفید بود ؟6514
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی