الناز شاکردوست

خانواده الناز شاکردوست در اکران فیلم تی تی + عکس

تاریخ انتشار : 16 تیر 1401کد مطلب : 87801زمان مطالعه : 2 دقیقه
هوتن شکیبا و الناز شاکردوست بازیگران مطرح و برندگان سیمرغ جشنواره فجر، بعد از چند سال باهم در یک مراسم شرکت کرده و مقابل دوربین عکاسان قرار گرفتند.

الناز شاکردوست و هوتن شکیبا در اکران فیلم تی تی

همزمان با آغاز اکران فیلم سینمایی «تی‌تی» به کارگردانی آیدا پناهنده در سراسر کشور، الناز شاکردوست و هوتن شکیبا به همراه آیدا پناهنده و همسرش ارسلان امیری همراه با مردم به تماشای فیلم نشستند.

تی تی جدیدترین ساخته آیدا پناهنده در مقام کارگردان است که در سال 1399 در جشنواره فجر به نمایش درآمد. این کارگردان فیلم دیگری به نام زالاوا را به کارگردانی همسرش در حال اکران سینمایی دارد که نویسندگی آن را بر عهده داشت.

 در این بخش از نمناک تصاویری از اولین حضور بازیگران فیلم تی تی در اکران مردمی این فیلم را مشاهده می کنید.

بازیگر و کارگردان تی تی

هوتن شکیبا، آیدا پناهنده و الناز شاکردوست/ عکس از سروش منوچهری

یکی از تصاویر منتشر شده از این مراسم مربوط به حضور خواهر و برادر الناز شاکردوست است که به همراه خانم بازیگر در اکران مردمی فیلم تی تی شرکت کرده بودند.

خواهر و برادر الناز شاکردوست

الناز شاکردوست و خواهر و برادرش/ عکس از ساقی بلیغ و روح الله حسین زاده

داستان فیلم تی تی

تی تی داستان فیزیکدانی را روایت می کند که روی فرضیه ای درباره پایان جهان کار می کند. او با زنی باردار به نام سکینه شنبه سرایی که معروف به تی تی است آشنا می شود که علاقه دارد خانه ای از آن خود داشته و به بشریت خدمت کند و ...

هوتن شکیبا

هوتن شکیبا/ عکس از ساقی بلیغ

بازیگران فیلم تی تی

الناز شاکردوست در نقش تی تی به همراه هوتن شکیبا ایفاگر شخصیت امیرساسان و پارسا پیروزفر(ابراهیم ساجدی) از بازیگران اصلی فیلم تی تی می باشند که با هنرمندان دیگری همچون سودابه جعفرزاده، مهدی فریضه، رضا عموزاد، زینب شعبانی تیم بازیگران تی تی را تشکیل می دهند.

نویسنده و کارگردان تی تی

آیدا پناهنده و همسرش ارسلان امیری در کنار هوتن شکیبا/ عکس از سروش منوچهری

هوتن شکیبا و الناز شاکردوست از جدیدترین زوج هنری سینما هستند که برای بازی در فیلم شبی که ماه کامل شده به کارگردانی نرگس آبیار، موفق به کسب سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن و مرد شدند. علاوه براین هر دو هنرمند در فیلم دیگر خانم آبیار به نام ابلق نیز مقابل یکدیگر نقش آفرینی کرده اند.

خانواده الناز شاکردوست در اکران فیلم تی تی + عکس

510
این مطلب مفید بود ؟100
وبگردی