شبنم قلی خانی
شبنم قلی خانی بازیگر کشورمان با انتشار تصاویری از بازی در سریال بیگانه ای با من است خبر از پایان کارش در این سریال داد.

بازی شبنم قلی خانی در بیگانه ای با من است

سریال بیگانه ای با من است به کارگردانی احمد امینی و آرش معیریان و تهیه کنندگی بهروز مفید سال گذشته مقابل دوربین رفت و به زودی آماده نمایش میشود.

شبنم قلی خانی که تجربه همکاری با احمد امینی را در سریال اولین شب آرامش داشت بار دیگر در سریال بیگانه ای با من است با این کارگردان همکاری کرد و بازی او در این سریال به پایان رسید.

بیگانه ای با من است با شبنم قلی خانی در ایستگاه پایانی

شبنم قلی خانی بازیگر کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصاویری از سریال بیگانه ای با من است به روز کرد و نوشت:

امروز با نقشی خداحافظی کردم که یک سال و نیم با من زندگی کرد، تمام لحظات تلخ و شیرین "نسا" را زیستم و با او بزرگتر و با تجربه تر شدم.

از تمام عزیزانم که در پشت صحنه تلاش کردند که همه ما جلوی دوربین بهتر دیده شویم سپاسگزارم خسته نباشید رفقا... آقای احمد امینی و آقای آرش معیریان کار کردن با هر دو شما برای من کلاس درسی بود که بیشتر آموختم و لذت بردم از صبر و هنرتان...

و همچنین تشکر ویژه از آقای بهروز مفید تهیه کننده کار که پروژه به این بزرگی را به بهترین شکل مدیریت کردند...

شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی در سریال بیگانه ای با من است بازیگر نقش اصلی این سریال یعنی نسا است و در این سریال با هنرمندان سرشناس زیادی همبازی است.

شبنم قلی خانی

داستان سریال بیگانه ای با من است روایتی از جا زدن دختری به نام نساء به عنوان عروس یک خانواده پولدار است و این روایت از جابجایی یک خدمتکار با عروس خانواده با ماجراهای زیادی همراه است.

شبنم قلی خانی

سریال بیگانه ای با من است در دو فاز 35 و 10 قسمتی ساخته شده است و در مجموع حدود 45 قسمت است و احمد امینی کارگردانی 35 قسمت ابتدایی این سریال و آرش معیریان کارگردان 10 قسمت دوم این سریال است.

شبنم قلی خانی

بازیگران سریال بیگانه ای با من است عبارتند از:

پایان کار شبنم قلی خانی در سریال بیگانه ای با من است

4.369
این مطلب مفید بود ؟5910
منبع : عکاس: فرزاد اسدیان / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی