خصوصیات پسرها
با تعیین جنسیت کودک پسر و سپس متولد شدن آن، باید برخی خصوصیات را که در کودکان پسر شایع هستند را مطلع باشید تا در صورت بروز آنها شوکه نشوید.

چیزهای متفاوتی که اگر پسر دارید باید بدونید

فرزند هدیه ای از سوی خداوند به شمار می آید، فرقی نمی کند که فرزندتان دختر باشد یا پسر، چرا که دختر برای خانواده  مایه ی رحمت و پسر نعمت است. یکی از شاهکارهای آفرینش انسان تفاوت های حکیمانه ی جسمی و روحی دو جنس پسر و دختر است. تفاوت هایی که نقشی متفاوت به هر یک از دو جنس اعطا می کند و در مجموع سبب می شوند، یکدیگر را کامل کنند. بسیاری از والدین که فرزند اول آنها دختر است، آشنایی زیادی با خصوصیات پسران ندارند، این بخش از خانواده پلاس نمناک را به این والدین اختصاص داده ایم و مواردی را آورده ایم که مادرهای پسردار باید درباره آنها بدانند.

انرژی زیادی دارند

 به طور جدی، پسران انرژی زیادی دارند و ساعات طولانی حتی در اوج خستگی به بازی می پردازند و تا آخرین نفس شیطنت می کنند.

انرژی زیاد کودک

سرسخت هستند و هیچ ترسی ندارند

 زمانی که پسر بچه ها را در آغوش می کشید بیشتر مراقب باشید کنترل آنها به خاطر جنب و جوشی که دارند بسیار دشوار تر است. آنها هیچ ترسی از پریدن، سقوط و دویدن با سر و صدا ندارند. 

کبودی، بخیه و شکستگی در آنها طبیعی است

پسر بچه ها به دلیل شیطنتی که دارند بیشتر در معرض آسیب هستند و در بدن آنها می توان جای بخیه ، شکستگی و کبودی را دید. 

شکستگی پای کودک

کامیون، هواپیما، اتومبیل، قطار دوست دارند

پسرها اسباب بازی های  چرخ دار را دوست دارند، در واقع هر چیزی که حرکت می کند و از آنها در شرایط واقعی استفاده می کنند و لذت می برند.

گاهی اسباب بازی های "دخترانه" را دوست دارند

برخی پسرها بازی های دخترانه مانند خاله بازی و عروسک بازی را دوست دارند و اگر کودک شما هم از این دست است خود را ناراحت نکنید مشکلی ندارد.

 بازی با عروسک

با سرعتی متفاوت از دختران یاد می گیرند

 کودکان دختر و پسر فامیل و خانواده را با یکدیگر مقایسه نکنید شاید آنها از نظر سن در یک ردیف باشند اما در موارد دیگر  یکسان نیستند. دختران و پسران با روشهای کاملاً متفاوت و با سرعت مختلف یاد می گیرند.

لباس برایشان کم نیست

اغلب گفته می شود که لباس های زیبا برای پسران وجود ندارد، اما اینطور نیست فقط تعداد آنها کم است و بعضی اوقات باید برای  تهیه یک لباس مناسب خلاقیت بیشتری به خرج دهید.

لباسکودک پسر

به لباسهای زیادی نیاز دارند

خرید لباس برای پسران کوچک ساده است و همه آنها به شلوار جین، شلوارک و تی شرت نیاز دارند. بخش سخت، تعداد زیاد لباس هایی است که در اثر بازی از بین می روند.

غذا زیادی می خورند

جای تعجب نیست پسر بچه ها غذای زیادتری نسبت به دختر ها می خورند و حتی اشتهای برخی از آنها به اندازه یک فرد بالغ است.

چیزهایی که فقط مامانهای پسردار میدونن

510
این مطلب مفید بود ؟100
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ف.ن
برچسب : پسردار شدن
وبگردی