تولد
خواسته های مردان
مردان در زندگی مشترک همه چیز را به زبان نمی آورند و انتظاراتی از همسرشان دارند که هیچوقت به زنان نمی گویند. خانم ها این خواسته های همسرتان را بدانید.

مواردی که مردان نمیتوانند راحت به همسرشان بگویند

همانطور که می دانید مردان و زنان از لحاظ ویژگی های شخصیتی تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند. آن ها معمولا نیاز های متفاوتی دارند و شاید در بعضی از جنبه ها هم به یکدیگر شباهت داشته باشند. مردان مانند زنان همه چیز را به زبان نمی آورند و احتمالا خواسته های پنهانی دارند که در این قسمت از خانواده پلاس نمناک آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

چنانچه دوست دارید با مواردی که زنان نمیتوانند به همسرشان بگویند نیز آشنا شوید حتما سری به مطلب " چیزی که خانمت دوست داره بهت بگه ولی نمیتونه " بزنید.

1. او می خواهد که مورد قدرانی قرار بگیرد

مردان هم مانند خانم ها دوست دارند مورد قدردانی قرار بگیرند و از آن ها تشکر شود. او دوست دارد برای هر کاری که برای تان انجام می دهد، ازش تشکر کنید. شاید شما عادت دارید که فقط از او ایراد بگیرید و از کار های خوبش تشکر نکنید، پس بهتر است این عادت را ترک کنید و بیشتر خوبی هایش را ببینید.

قدردانی از آقایان

2. او خواهان احترام است

آقایان در زندگی از خانم ها انتظار دارند که به آنها احترام بگذارند. مهمترین خواسته یک مرد از زن زندگی اش احترام به افکار، عقاید، رفتار و احساسات او است.

3.او در مورد نظرات دوستانش نگران است

مردان معمولا فشار های روانی زیادی را تحمل می کنند و به روی خودشان نمی آورند. او معمولا زمانی که در جمع دوستان مردش قرار می گیرد، کمی استرس دارد و از نظرات رک و صریح آن ها می ترسد.

4. روش ابراز علاقه اش متفاوت است

شما دوست دارید با تعریف و تمجید و جملات عاشقانه عشق خود را ابراز کنید اما این تنها راه ابراز عشق نیست. مردان معمولا در ابراز علاقه کلامی خیلی راحت نیستند و معمولا علاقه خود را به روش دیگری ابراز می کنند. شاید شما حرف های عاشقانه و آغوش بخواهید اما او عشقش را با خریدن یک شام خوشمزه به شما ابراز کند.

5. گاهی نگران حرف زدن شماست

زمانی که در مورد او با دوستان تان حرف می زنید، حس عجیبی پیدا می کند. خانم ها به راحتی می توانند در جمع دوستان شان هر صحبتی را داشته باشند و در مورد آن فکر قبلی ندارند.

در واقع از قضاوت شدن توسط دوستان شان نمی ترسند اما مردان این گونه نیستند. زمانی که شما راجع به او با دوستان تان حرف می زنید یا از رفتار او جلوی دوستان تان انتقاد می کنید، ضربه بدی به او وارد خواهید کرد.

6. او عاشق تحسین شدن است

مردها عاشق تحسین شدن هستند، اما به یک شرط، این تعریف و تمجید باید واقعی باشد. اگر می خواهید او را مورد تعریف و تمجید قرار دهید در مورد چیزهایی باشد که حقیقت دارند.

7. او همیشه آماده انجام کارهای شجاعانه نیست

گاهی اوقات جهان به جای ترسناکی تبدیل می شود. مردان هم تحت تاثیر این ترس ها قرار می گیرند و نمی توانند همیشه مانند یک شوالیه شجاع باشند. پس گاهی توقعات زیادی از آن ها نداشته باشید.

شیو کردن صورت

8. رقابت برای مردان اهمیت زیادی دارد

احتمالا برای کمک به مردان تان تصمیم گرفتید کار های ساده ای مثل عوض کردن لامپ را خودتان انجام دهید اما او اصرار دارد که دست نزنید تا خودش برسد. مردان نمی خواهند ضعیف به نظر برسند و روحیه رقابتی شان را کنار بگذارند. انجام این کار ها به آن ها اعتماد بنفس می دهد و به همین دلیل دوست دارند خودشان حلال مشکلات باشند.

9. با تفریحات تنهایی مشکلی ندارند

مردان اغلب علاقه دارند به تنهایی به سینما، کنسرت یا مهمانی بروند و برعکس خانم ها هیچ مشکلی با تنهایی ندارند اما خانم ها برعکس انجام کار های تفریحی را بیشتر جمعی می پسندند.

10. او از همراهی همسرش لذت می برد

مردان دوست دارند که همسرشان همیشه آنها را در کارهایی که از آنها لذت می برد، مانند دیدن مسابقه فوتبال، تماشای برنامه تلویزیونی، گردش و مسافرت و... همراهی کنند. پس برای همراهی با او زمان بگذارید، حتی اگر گاهی کاری که می کنید زیاد باب میلتان نباشد.

فوتبال دیدن با همسر

11. خوش گذرانی برای مردان فقط هم صحبتی نیست

شاید مردان چند روز پشت سر هم با دوستان شان وقت بگذرانند اما خیلی با هم حرف نزنند. مردان روش متفاوتی برای برقراری ارتباط نسبت به خانم ها دارند. آن ها با دوستان شان بازی فوتبال می بینند، بدون این که یک کلمه به زبان بیاورند.

12. مردان هم به اکسسوری هایشان اهمیت می دهند

مردان هم به اندازه خانم ها به اکسسوری ها و زیورالات مردانه علاقه دارند و سلامت این لوازم شان برایشان بسیار پر اهمیت است. به همین دلیل شما نیز باید مراقب لوازم آن ها باشید.

13. او از صدای بلند بدش می آید

مردها صدای خوشایند همسرشان را تحسین می کنند و از یک صدای مهربان و خوشایند لذت می برند، پس با کمی تلاش تن صدایتان را تنظیم کرده و با آرامش و مهربانی صحبت کنید.

14. برای مردان ظاهر همه چیز نیست

بر خلاف این که اکثر برنامه های تلویزیونی اینگونه یاد داده اند که مردان فقط به دنبال ظاهر هستند اما این موضوع صد در صدی نیست. ظاهر فیزیکی نقش مهمی برای شان دارد اما همه ماجرا نیست و فقط جزء فاکتور های مهم است.

15. او عاشق استقلال است

مردها عاشق استقلال خود هستند، پس فراموش نکنید که زمانی را به همسرتان بدهید تا با دوستانش و کسانی که دوست دارد وقت بگذراند یا حتی تنها باشد.

16. او دوست دارد که مشوقش باشید

آقایان به تشویق شدن علاقه و نیاز دارند و دوست دارند که همسرشان طرف آنها را گیرد و مشوق آنها باشد. اگر می خواهید آنها همیشه طرف شما را گیرند و در کنارتان باشند، او را تشویق کنید.

مشوق همسر

17. او هم به اندازه شما نگران می شود

مردان اکثر اوقات اعتماد بنفس خود را حفظ می کنند، حتی وقتی به یک مصاحبه شغلی یا جلسه مهم می روند اما آن ها هم به اندازه شما استرس می گیرند اما فقط واکنش متفاوت دارند و بیشتر روی خودشان مسلط هستند.

18. به حرفهای دوستانش عادت دارد

دادن لقب های منفی به دوستان شان علامت محبتشان به آن هاست. خانم ها معمولا هرگز دوستان صمیمی خود را با القاب بد و منفی صدا نمی کنند اما مردان هنگامی که می خواهند محبت و صمیمیت شان را به دوستان شان نشان دهند، اغلب از القاب منفی استفاده می کنند.

19. او تمایل دارد بدون آرایش شما را ببیند

او از این که شما به خودتان اهمیت می دهید، به شدت استقبال می کند اما دوست دارد که اغلب شما را بدون آرایش و میکاپ ببیند. پس بهتر است این مورد را فراموش نکنید و در آرایش زیاده روی نکنید.

20. کمک خواستن برای مردان شبیه به گناه کبیره است

همانطور که بالاتر هم اشاره کردیم مردان روحیه رقابتی دارند و دوست دارند همیشه خودشان قهرمان ماجرا باشند بنابراین تا جایی که بتوانند از کمک خواستن از دیگران طفره می روند.

21. او دوست ندارد هر کادویی بگیرد

بسیاری از خانم ها فکر می کنند که مردان به خاطر علاقه شان به برق و تکنولوژی تمایل دارند کادوی تولدشان هم برقی باشد اما در واقع این چنین نیست. با خواندن مطلب " چه کادویی آقایان را خوشحال می کند؟ " در انتخاب و خرید هدیه برای همسرتان بهتر عمل کنید.

22. او هم مانند شما از پس زده شدن هراس دارد

احساس پس زده شدن و خواسته نشدن برای مردان وحشتناک است. فقط شاید بهتر از خانم ها در این زمینه خودشان را کنترل کنند و کم تر کسی متوجه این موضوع شود.

پس زده شدن مردان

23. قرار گذاشتن برایش راحت نیست

اینگونه به نظر می رسد که مردان در برقراری ارتباط با افراد جدید راحت تر از خانم ها هستند اما این طور نیست. انجام این کار برای مردان نیز سخت است و شاید حتی برای آن استرس بیشتری هم بگیرند.

حرف و نیازهایی که مردان به زنانشان نمیگویند

4.7173
این مطلب مفید بود ؟16310
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی