چیزی که زنان نمی گویند
زن و شوهرها در طول زندگی مشترک حرف های زیادی با هم می زنند اما خانم ها همیشه حرف هایی دارند که هیچوقت به همسرشان نمی گویند.

حرفهایی که زن ها دوست دارند به شوهرشان بگویند

درست است که تمام طول زندگی مشترک، شما و همسرتان حرفهای بسیاری بهم میگویید اما خانم ها معمولاً چیز های بیشتری را در درون خودشان نگه می دارند و اجازه می دهند که بعضی از گفته ها برای همیشه در دل شان باقی بماند و حتی با شوهر خود که محرم اسرار آنهاست نیز در میان نمیگذارند.

اگر شما هم جزء آن دسته از مردانی هستید که می خواهید حرف های ناگفته همسرتان را بدانید، در این قسمت از خانواده پلاس نمناک با ما همراه باشید. مواردی که خواهید خواند شاید به ظاهر مسائل ساده ای بنظر برسند اما حرفهایی است که بسیاری از زنان آنها را مهم میدانند. همسر شما هم حتما دوست دارد حرفهایی را بدانید که شاید نتوانسته هرگز بر زبان بیاورد.

اینکه او نظر واقعی شما را در مورد ظاهرش نمی خواهد

زمانی که یک خانم از شما می خواهد صادقانه در مورد ظاهرش نظر بدهید، شما هرگز نباید این کار را انجام داده و از او ایراد بگیرید. به عنوان مثال اگر از شما پرسید که در این عکس چاق بنظر میرسم؟ هرگز صادقانه به او نگویید:بله.

اینکه گاهی اوقات فقط می خواهد او را بشنوید

خانم ها در بعضی شرایط خاص فقط به گوش های همسرشان نیاز دارند و نه چیز دیگری. زیرا با شنیده شدن، حمایت عاطفی می شوند. شنیده شدن و درک شدن از سمت همسر راه حل کلیدی یک ارتباط سالم است.

اینکه از پول خرج کردن لذت می برد

خانم ها معمولا از گفتنِ چیز های مختلف در مورد مسائل شخصی مالی واهمه دارند و همیشه تصویر دقیق و درستی از آن ارائه نمی دهند. آن ها نمی گویند که پول خرج کردن را دوست دارند و می خواهند با هرچه که دارند لباس و زیورالات بخرند. در واقع آنها از پول خرج کردن نمی ترسند، بلکه از بیان این مسئله به شما می ترسند.

اینکه میداند دوست دارد کجا غذا بخورد اما نمیگوید

احتمالا زمانی که با همسرتان برای بیرون از منزل قرار رستوران می گذارید، او نظر نمی دهد که کجا با هم غذا بخورید اما جالب است بدانید که او از ابتدا تمایلش را به رستوران مورد نظرش می‌داند اما نمی خواهد تصمیم گیرنده باشد. علت آن هم این است که احتمال می دهد شاید شما به دلایل مالی یا علتی دیگر خیلی به رستورانی که او می گوید علاقه نداشته باشید.

حرف دل زنان

این که واقعا حالش خوب نیست

زمانی که در رابطه جر و بحث و بگو مگویی اتفاق می افتد، بعضی از خانم ها حداکثر مقاومت را از خودشان نشان می دهند و می گویند که حالشان خوب است و برای این که شرایط را آرام کنند، خودشان را خوب نشان می دهند. پس مراقب این لحظات باشید.

او نیاز به خلوت ندارد

زمانی که یک خانم در طول جر و بحث به شما می گوید که به خلوت نیاز دارم، منظورش این نیست که دور و بر او را خالی کنید تا نفس بکشد، بلکه می خواهد تا بیشتر او را بفهمید.

البته شما ذهن خوان نیستید و شاید منظورش را نفهمید اما به هر حال هر زمان که خانمتان گفت او را تنها بگذارید، باز هم نباید سوار ماشین شوید و به جای دوری بروید. فقط کمی از جلوی چشمش دور باشید و دوباره برگردید.

دوست ندارد در مورد روابط شما در گذشته چیزی بداند

اکثرا خانم ها اظهار می کنند که شنیدن داستان های روابط همسرشان در گذشته برایشان سخت نیست و اذیت نمی شوند اما آن ها حقیقت را نمی گویند. پس بهتر است که شما به عنوان یک شوهر هرگز در تعریف کردن چنین داستان هایی از گذشته عمیق نشوید.

اینکه به دوستش همه چیز را می گوید

بله خانم ها عاشق معاشرت و حرف زدن هستند و همیشه هم این حرف زدن با شخص شما نیست. شاید شما از بعضی از حرف های همسرتان با بهترین دوستش با خبر باشید اما در مورد همه چیز خبر ندارید. او دوست ندارد که شما بدانید همه چیز را به دوستش می گوید اما مطمئن باشید چیزی را از قلم نمی اندازد.

اینکه راحت درباره موفقیت هایش حرف نمیزند

بسیاری از خانم ها می ترسند که جلوی شوهرشان موفقیت های خود را اعلام کنند و در واقع آن را یک نوع تهدید می‌دانند. به همین دلیل ترجیح می دهند که خیلی راجع به موفقیت هایشان صحبت نکنند و غرور همسرشان را نشکنند یا مبادا حسادت همسرشان نسبت به آنها را برانگیخته نکنند.

او طرفدار و عاشق خانواده تان نیست

اکثر خانم ها به ظاهر نشان می دهند که به خانواده شوهر و مادرشوهرشان علاقه زیادی دارند اما همیشه این گونه نیست. پس از او توقع نداشته باشید که بزرگترین حامی و طرفدار خانواده شما باشد.

اینکه همسرش زندگی شخصی اش را هم داشته باشد

اگرچه که خانم ها دوست دارند در کنار همسرشان زمان زیادی را سپری کنند اما در کنارش دوست دارند شما زندگی و حریم شخصی خودتان را نیز داشته باشید. آن ها دوست دارند که شما سرگرمی های خودتان را هم دنبال کنید و استقلال و هیجان کافی در زندگی را تجربه کنید.

اینکه بیماری جدی دارد

به عنوان مثال اگر خانمی در مورد مشکلی مثل سرطان به خودش مشکوک باشد، هرگز دوست ندارد آن را مطرح کند؛ مخصوصا اگر آن مشکل زنانه هم باشد. او به خوبی نگرانی هایش را پنهان می کند و نمی خواهد به همسرش استرس وارد کند.

اینکه به مشاوره مراجعه کرده است

هر ساله بسیاری از خانم ها برای مشکلات مربوط به روابط شان به مشاور خانواده مراجعه می کنند اما تمایل ندارند که دیگران چیزی از این موضوع بفهمند زیرا هنوز نمی دانند که رابطه آن ها ارزش حفظ کردن را دارد یا خیر. در نتیجه تا زمانی که متوجه نشوند، به کسی اطلاعات نمی دهند.

مراجعه به مشاوره

این که ابراز علاقه بیشتری از سمت شما می خواهد

خانم ها معمولا جلوی همسرشان به زبان نمی آورند که به ابراز عشق و علاقه بیشتری نیاز دارند. اما همیشه پیش خودشان دوست دارند که شما به آن ها تکست بدهید، تماس بگیرید، گل بخرید و به هر طریقی به آن ها توجه و علاقه نشان دهید.

حرف آخر

حتما که این موارد همه آنچه که همسر شما دوست دارد شما بدانید و نمیتواند به زبان بیاورد اما آغاز فکر کردن در مورد همین موضوع با خواندن این مطلب میتواند راهی باشد برای بهبود رابطه ی شما و همسرتان.

حرفهایی که زنان به شوهرشان نمی گویند

4.553
این مطلب مفید بود ؟485
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی