تیفانی ترامپ
تیفانی، دختر کوچک دونالدو ترامپ در یک مراسم فوق لاکچری و تشریفات خاص قابل انتظار، با همسر میلیاردرش ازدواج کرد.

مراسم ازدواج دختر ترامپ با همسر میلیاردرش

تیفانی ترامپ دختر کوچک رئیس جمهور سابق آمریکا به تازگی در مراسمی با شکوه همسر یک لبنانی شد. در ادامه این بخش از نمناک تصاویری از مراسم ازدواج تیفانی و همسر خاورمیانه ایش را مشاهده خواهید کرد.

روز شنبه تیفانی ترامپ دختر 29 ساله دونالد ترامپ با نامزد میلیاردر لبنانی-نیجریه‌ای خود مایکل بولوس 25 ساله در مراسمی با شکوه ازدواج کرد.

مایکل بولوس و تیفانی ترامپ

داماد عرب و میلیاردر دونالد ترامپ

مایکل بولوس فرزند یک لبنانی است که در لاگوس، پایتخت پیشین نیجریه بزرگ شده و مالک یک مجموعه اقتصادی چندین میلیارد دلاری در زمینه تجارت وسایل نقلیه، تجهیزات، فروش و ساخت‌وساز می باشد. مایکل در ژانویه 2021 در باغ رز کاخ سفید با حلقه ای 13 قیراطی به ارزش 1.2 میلیون دلار به تیفانی پیشنهاد ازدواج داد.

تیفانی ترامپ و همسرش

تشریفات عروسی مجلل تیفانی، دختر ترامپ

مراسم ازدواج تیفانی و مایکل در تفرجگاه شخصی ترامپ در مار-آ-لاگوی (Mar-a-Lago) فلوریدا برگزار شد. در این مراسم، 250 نفر از نزدیکترین دوستان و اعضای خانواده تیفانی و مایکل حضور داشتند تا شاهد پیوند آنها باشند. در مراسم با شکوه تیفانی، به جز مادرش مارلا میپلز همسر سابق دونالد ترامپ باقی اعضای خانواده از جمله پدرش دونالد ترامپ، ملانی، بارون و ایوانکا نیز حضور داشتند.

دونالد ترامپ جونیور و همسرش

پسر دونالد ترامپ و همسرش در مراسم عروسی تیفانی ترامپ

تزیینات و لباس عروس تیفانی، دختر ترامپ

تیفانی در این مراسم لباس عروسی آستین بلند و زیبا و پولک دوزی شده از مزون الی صعب( طراح لبنانی ) بر تن داشت. مادر تیفانی، مارلا میپلز نیز لباسی تک شانه و به رنگ گل های اسطوخودوس از همین مزون به تن داشت. لباس ساقدوش های تیفانی از جمله خواهرش ایوانکا و دوستان دوران کودکی، کالج و همکاران او به رنگ آبی روشن و کاملا هماهنگ با گل آرایی مکان مراسم ازدواج تیفانی و مایکل بود.

عروسی دختر ترامپ

تمام تزئینات مراسم عروسی دختر کوچک دونالد ترامپ به عهده تونی بریس، طراح رویدادها مستقر در پاریس بود که توسط روابط عمومی استوارت واتس نمایندگی می شود.

طوفان در مراسم عروسی دختر ترامپ

یکی از حواشی عروسی مجلل تیفانی وقوع طوفان نیکول بود. طوفان نیکول اوایل این هفته به فلوریدا هجوم آورد و فرودگاه بین المللی پالم بیچ را تعطیل کرد. این امر بر سفر مهمانانی که قصد داشتند برای حضور در مراسم عروسی به فلوریدا پرواز کنند، تاثیر گذاشت و تیفانی مجبور شد بسیاری از برنامه های خود و مهمانانش را لغو کند.

عکس و جزئیات لو رفته از عروسی دختر ترامپ

3.824
این مطلب مفید بود ؟186
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی