خوانندگی جنین

انتشار آلبوم موسیقی جنین از داخل شکم مادرش!

کد مطلب : 80360زمان مطالعه : 2 دقیقه
مادر جوانی که دلش می خواست صدای جنین داخل شکمش را بشنود، با روشی عجیب به آرزویش رسید و نام نوزادش را به عنوان اولین جنین صاحب آلبوم در جهان ثبت کرد.

جنینی که از شکم مادرش آلبوم موسیقی منتشر کرد!

دسترسی به امکانات جدید و پیشرفت تکنولوژی باعث شده تا افراد گاهی به سادگی به عجیب ترین آرزوهای خود دست یابند، مثل مادر جوانی که همیشه دوست داشت تا صدای جنین داخل شکمش را به دنیای بیرون آورده و حتی آن را ضبط کند.

مادر جوان توانست با استفاده از تکنولوژی MIDI آلبوم جنین خود را منتشر و نام نوزادش را به عنوان یکی از اولین جنین های صاحب آلبوم در جهان ثبت کند.

چنانچه در این بخش از سرگرمی نمناک میخوانید، برای انجام این کار الکترود ها را روی شکمش قرار می دادند و به کمک تکنولوژی هر لرزش جنین به صدا تبدیل می شد و کنار هم قرار گرفتن این صداها تبدیل به بخشی از آلبوم موسیقی میگشت که با تدوین به شکلی در می آمد که تصور می شد جنین در حال خوانندگی است برای همین تیتر " خوانندگی جنین داخل شکم مادرش " برای این خبر انتخاب شد.

خوانندگی جنین

گاهی اوقات ضبط صدا تا 5 ساعت هم ادامه داشت که بعد آن را ویرایش و به نام نوزاد متولد نشده منتشر میکردند. این آلبوم به نام این نوزاد ثبت و در نوع خود یکی از عجایب محسوب شد زیرا قبل از موجودیت او در دنیای حقیقی تولید شده بود.

خانواده این دختر می خواستند بدانند که اگر کودک در دوران جنینی می توانست صحبت کند، چه چیز هایی به زبان می آورد و یا چه موسیقی می نواخت به همین دلیل آن ها تصمیم گرفتند که صدای "لوکا " دختر متولد نشده شان را به گوش بقیه هم برسانند، از طرفی آنها کنجکاو بودند تا بدانند داخل شکم مادر چه اتفاقی در حال وقوع است و عضو جدید خانواده در چه حال و هوایی به سر می برد.

یک سال بعد زمانی که کودک به دنیا آمده بود، صدای خودش را برایش پخش کردند. جالب بود که او وقتی صدا را می شنید، چشمانش را درشت می کرد و به والدینش خیره می شد، انگار که صدای خودش را می شناخت و همین برای بقیه اعجاب انگیز بود.

خوانندگی جنین داخل شکم مادرش!!

4.122
این مطلب مفید بود ؟184
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی