ساعد سهیلی

فیلم سینمایی شهرک با ساعد سهیلی کلید خورد

تاریخ انتشار : 18 فروردین 1400کد مطلب : 80986زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیلم سینمایی شهرک به کارگردانی علی حضرتی با حضور بازیگران مطرحی مانندساعد سهیلی و شاهرخ فروتنیان به همراه هنرمندان دیگر کلید خورد.

فیلمبرداری فیلم سینمایی شهرک در تهران آغاز شد

فیلم سینمایی شهرک به کارگردانی و نویسندگی علی حضرتی پس از اخذ پروانه ساخت در مرحله فیلمبرداری قرار گرفت.

علی حضرتی که پیش از این کارگردانی فیلم سازهای ناکوک را بر عهده داشت در فیلم جدید خود با بازیگران مطرح عرصه هنر همکاری می کند.

بازیگران فیلم سینمایی شهرک

ساعد سهیلی و مهتاب ثروتی نقشهای اصلی فیلم شهرک را بر عهده دارند. شاهرخ فروتنیان، کاظم سیاحی و رویا جاویدنیا بازیگران دیگر این فیلم می باشند.

مهتاب ثروتی و ساعد سهیلی

علی حضرتی فعالیت هنری خود را به عنوان مدیر ویژه نامه هنری تماشاخانه آغاز کرد و سپس تهیه کنندگی تئاتر را بر عهده گرفت. او پس از مدتی به سراغ تهیه کنندگی سینما رفته و فیلم های سینمایی خداحافظی طولانی، نیمرخ ها و اردک لی را تهیه کرد.

علی حضرتی

علی حضرتی کار کاگردانی را با ساخت فیلم کوتاهی به نام ساعت ساز آغاز کرد و سازهای ناکوک عنوان اولین فیلم سینمایی بلند او است که در سال گذشته به صورت آنلاین اکران شد.

ساعد سهیلی بازیگر جوان سینما و تلویزیون که با فیلم گشت ارشاد مشهور شد در سالهای اخیر فیلم های موفقی را در کارنامه هنری خود تجربه کرده است. اتاق تاریک، ماهورا، گشت ارشاد 1،2،3، 50 کیلو آلبالو، چند متر مکعب عشق،چارچنگولی و متروپل نام برخی از فیلمهایی است که ساعد سهیلی در آنها حضور داشته است.

ساعد سهیلی

مهتاب ثروتی یکی از بازیگران جوان و با استعدادکشورمان است که در بیش از ده فیلم و سریال نقش آفرینی کرده است. این بازیگر فعالیت حرفه ای خود ر ا با سریال کیمیا آغاز کرده و سریال در جستجوی آرامش و پرستاران از دیگر مجموعه های تلویزیونی او می باشد. فیلم سینمایی پاستاریونی مشهورترین فیلم مهتاب ثروتی  است.

مهتاب ثروتی 

ساعد سهیلی و مهتاب ثروتی در شهرک

4.612
این مطلب مفید بود ؟111
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
برچسب : ساعد سهیلی
وبگردی