محدودیت های ترافیکی

محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات آخر هفته اعلام شد

تاریخ انتشار : 12 مهر 1401کد مطلب : 13316زمان مطالعه : 2 دقیقه
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور محدودیت‌های ترافیکی سه شنبه 12 مهرماه الی شنبه 16 مهرماه 1401 را اعلام کرد.

آنا:سرهنگ احمد شیرانی با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی سه شنبه 12 مهرماه الی شنبه 16 مهرماه 1401 اظهار کرد:تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر روز سه شنبه مورخ 12 مهرماه الی ساعت 6 روز شنبه مورخ 1401 مهر 16 از محور‌های کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور گفت:تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

شیرانی با اشاره به محدودیت‌های خودرو‌های سواری در محور کندوان، افزود:تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 الی 24 روز‌های سه شنبه و چهارشنبه مورخ‌های 12 مهرماه و 13 مهرماه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 24 همان روز از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به صورت یکطرفه خواهد بود.

وی افزود:تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 الی 24 روز‌های پنجشنبه و جمعه مورخ‌های 14 مهرماه و 15 مهرماه از کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یکطرفه خواهد بود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور با اشاره به محدودیت‌های محور هراز گفت:تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 22 روز پنجشنبه و جمعه مورخ‌های 14 مهرماه و 15 مهرماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 22 همان روز از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به صورت مقطعی یکطرفه انجام می‌شود.

شیرانی با اشاره به اینکه در محور کندوان تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است، بیان کرد:تردد انواع تریلر و تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 روز سه شنبه مورخ 12 مهرماه و همچنین از ساعت 6 الی 24 روز‌های چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه مورخ‌های 13 مهرماه، 14 مهرماه و 15 مهرماه از محور هراز ممنوع است.

وی با اشاره به محدودیت‌های در نظر گرفته شده برای محور‌های نراق - کاشان و کاشان - اردهال و بالعکس، گفت:تردد انواع موتور سیکلت، تریلر، کامیون و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و یا فاسدشدنی از ساعت 12 ظهر روز پنجشنبه مورخ 14 مهرماه الی ساعت 24 روز جمعه مورخ 15 مهرماه در محور‌های فوق ممنوع بوده و مسیر جایگزین محور کاشان - پرزک - سه راهی موته و محور قدیم اصفهان – تهران است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور افزود:اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محور‌ها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی، اجرای محدودیت‌ها کان لم یکن تلقی می‌شود.

انتهای پیام/م

محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات آخر هفته اعلام شد

51
این مطلب مفید بود ؟10
وبگردی