پاریس

قسطی بریم پاریس؟!

کد مطلب : 90968زمان مطالعه : 3 دقیقه
سفر به پاریس یا هر نقطه دیگری از ایران و جهان به صورت قسطی! برای دریافت راهنمای سفر اقساطی بدون نگرانی برای ضامن و به صورت فوری و یک هفته‌ای، با ادامه متن همراه باشید.

وام فوری برای سفر راحت!

برای دریافت این وام به سایت www.ghesta.ir  مراجعه کنید. اگر سؤالی داشتید می‌توانید با شماره 02147386000 تماس بگیرید. وام بدون ضامن قسطا در قالب یک کارت اعتباری به نام قسطاکارت در اختیار شما قرار می‌گیرد. این کارت، عضو شتاب بوده و مانند دیگر کارت‌های بانکی شما، همه جا معتبر است.

  • وام بدون ضامن قسطا کمتر از یک هفته آماده خواهد شد.
  • وام فوری قسطا نیاز به ضامن ندارد(با سفته یا چک می‌توانید وام دریافت کنید)
  • تمامی مراحل دریافت وام بدون ضامن قسطا، به‌صورت آنلاین است
  • وام قسطا یک وام بدون سپرده است و به همین دلیل خیلی سریع در اختیار شما قرار خواهد گرفت

با دریافت وام قسطا، می‌توانید برای خرید قسطی تور و رزرو هتل از همه سایت‌های اینترنتی و دفتر فروش شرکت‌های هواپیمایی یا ارائه‌دهنده خدمات تور و هتل ایرانی و خارجی، اقدام کنید. همچنین خرید از هر مبداء و مقصد داخلی و خارجی، هیچ محدودیتی ندارد.

مدارک مورد نیاز برای وام

با قسطا کارت می‌توانید هر کالا و خدماتی را از تمام فروشگاه‌های سراسر کشور به صورت اقساطی تهیه کنید. چون قسطاکارت عضو شتاب بوده و همه جا معتبر است. 

مراحل دریافت وام فوری قسطا

برای دریافت وام بدون ضامن قسطا باید مراحل زیر را طی کنید:

  1. مراجعه به www.ghesta.ir و ثبت نام و ایجاد یک حساب کاربری در سایت قسطا
  2. ثبت سفارش جدید و بارگذاری مدارک
  3. بعد از یک تا سه روز کاری نتیجه‌ی اعتبارسنجی از طرف کارشناسان قسطا به اطلاع شما می‌رسد
  4. با توجه به نمره‌ی اعتباری شما، مشخص می‌شود که می‌توانید با سفته وام دریافت کنید یا با چک
  5. با اعلام کارشناسان قسطا، چک یا سفته را ارسال می‌کنید و هم‌زمان قسطاکارت برای شما پست می‌شود

پس از این که قسطا کارت به دست شما برسد می‌توانید نسبت به خرید اقساطی هر کالایی از هر شهر و فروشگاهی اقدام کنید. پس از دریافت قسطا کارت میتوانید به هر فروشگاهی که دوست داشتید مراجعه کنید و کالای مد نظر خود را بخرید. در واقع شما صورت نقدی خرید میکنید و بعدا اقساط را به قسطا بازپرداخت میکنید.

با این روش شما در انتخاب کالا و فروشگاه آزاد هستید. پس میتوانید به فروشگاه های مختلف سر بزنید، قیمت و کیفیت کالاها را مقایسه کنید و یک خرید اقساطی به صرفه داشته باشید.

نحوه بازپرداخت اقساط وام قسطا

بعد از خرید، اقساط را بصورت 12 ماهه به قسطا بازپرداخت میکنید. برای بازپرداخت اقساط نیازی به مراجعه حضوری نیست و تمام مراحل در سایت قسطا انجام میشود.

سود اقساط وام بدون ضامن قسطا

سود اقساط را میتوانید بصورت کاملا شفاف و به راحتی در سایت قسطا مشاهده کنید.

خرید اینترنتی اقساطی با وام بدون ضامن قسطا

قسطا کارت هم دقیقا مثل بقیه کارتهای شماست.همانطور که با بقیه کارتها میتوانید از تمام فروشگاه ها خرید کنید، با قسطا کارت هم میتوانید از هر فروشگاهی خرید کنید. 

همانطور که برای بقیه کارتهای خود رمز دوم تعریف میکنید و بصورت اینترنتی خرید میکنید، میتوانید رمز دوم قسطا کارت هم فعال کرده و نسبت به خرید اقساطی از تمام فروشگاه های آنلاین اقدام کنید.

وام بدون ضامن قسطا ظرف مدت چند روز آماده میشود؟

توجه کنید که تمام مراحل دریافت این وام بدون ضامن بصورت آنلاین انجام میشود و درهیچکدام از مراحل نیاز به مراجعه حضوری نمیباشد و اگر تمام مراحل را به موقع و طبق دستورالعملهای قسطا انجام دهید، میتوانید در کمتر از یک هفته این وام بدون ضامن را دریافت کنید.

آیا با باقیمانده موجودی قسطا کارت میتوان دوباره خرید کرد؟

بله، شما در تعداد خرید هم محدودیتی ندارید و حتی میتوانید از چندین فروشگاه مختلف چند کالای متفاوت را بخرید.

وام قسطا ظرف مدت چند روز آماده میشود؟

توجه کنید که تمام مراحل دریافت این وام بدون ضامن بصورت آنلاین انجام میشود و درهیچکدام از مراحل نیاز به مراجعه حضوری نمیباشد و اگر تمام مراحل را به موقع و طبق دستورالعملهای قسطا انجام دهید، میتوانید در کمتر از یک هفته این وام بدون ضامن را دریافت کنید.

توجه کنید که برای دریافت این وام نیازی به ضامن ندارید و کل پروسه دریافت وام فوری قسطا بصورت آنلابن انجام میشود و نیازی به مراجعه حضوری نیست. از همه مهم تر اینکه وام بدون ضامن قسطا هیچ محدودیتی ندارد و شما میتوانید با این وام هر کالایی را از هر فروشگاهی نقدی بخرید و بعدا اقساط را به قسطا بازپرداخت کنید.

با تشکر از توجه شما. برای ثبت نام این وام، کلمه " وام قسطا " را در مرورگر خود سرچ کنید درصورتی که در مراحل ثبت نام وام قسطا دچار مشکل شدید میتوانید از طریق شماره تلفن 02147386000 سوالات خود را از کارشناسان قسطا بپرسید.

قسطی بریم پاریس؟!

52
این مطلب مفید بود ؟20
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی